Weleda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=49251dab35fb81c45209c09dea8e6de4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 10:30 am    Předmět: Citovat

Pokud myslíš ten zelený krém na obličej, tak ten v dm mají, ale jen to maličké testovací balení (ty jsou mimochodem super, člověk zaplatí pár kaček a je tam toho dost, aby zjistil, jestli je to dobré nebo ne...). Mám ho taky a je super - na smíšenou pleť ho dám jednou za čas - když se mi zdá moc vysušená, v létě po celém dni venku a tak, vždycky na noc a ráno mám pleť jako mimino, je skvělej, i to maličké balení mi ale dlouho vydrží. Dávám ho vždycky na trošku vlhkou pleť...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 10:42 am    Předmět: Citovat

To je pravda, to testovací balení tam vlastně je - ale já už ho mám dávno otestovaný a potřebuju pořádnou pikslu Very Happy Snad seženu, až mi dojde ten měsíčkový, přinejhorším objednám z netu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 10:44 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Díky, zkusím to v lékárnách Smile Škoda že tu běžnou zelenou řadu nevedou v Dmku. Z té granátové řady se mi děsně líbí olej, mají i krásné lahvičky, všechno... Smile


nevím teda odkud přesně jsi, ale v Novém Jičíně jsem právě minulý týden viděla v lékarně celý sortiment měsíčkové Weledy, takže by to fatk neměl být problém objednat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 11:02 am    Předmět: Citovat

A v které lékárně, někde na náměstí? Smile U orla nebo u anděla? Tak to jsem ráda, zajdu se tam zeptat, dík! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 11:35 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
A v které lékárně, někde na náměstí? Smile U orla nebo u anděla? Tak to jsem ráda, zajdu se tam zeptat, dík! Smile


na náměstí zrovna ne, ale tam to možná budou mít taky. viděla jsem ji v lékárně u kruháče, v domě lékařů (u toho kruháče jak je Meinl)..

jinak docela často objednávám z www.cestaprirody.cz, takže pokud bys měla zájem, nebyl by problém předat v NJ nebo v okolíWink nevím totiž, za jaké ceny tu Weledu v nj prodávají
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 11:38 am    Předmět: Citovat

Tak to je bezva Smile zajdu tam, díky Smile a kdyby to nešlo, tak bych se třeba přidala k objednávce, pokud by bylo možno, a rozdělíme si poštovné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 12:48 pm    Předmět: Citovat

tak se pak ozvi jak jsi pochodila, sama jsem zvědavá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 6:16 am    Předmět: Citovat

Nevyzkoušel už jste někdo ten dětský měsíčkový šampon na sobě? Přemýšlím, jestli ho nezkusit, měl by být hodně jemný a je myslím tam napsáno, že se hodí i pro pokožku citlivou a s ekzémem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: st září 01, 2010 7:49 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
A v které lékárně, někde na náměstí? Smile U orla nebo u anděla? Tak to jsem ráda, zajdu se tam zeptat, dík! Smile



Kdyby nahodou tak pry cely sortiment Weledy maji v Kopru v lekarne naproti Tatrovanky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 10:19 am    Předmět: Citovat

V Kopřivnici? Tak to je taky dobrá informace Smile
Jinak jsem zašla do lékárny u anděla na náměstí a tam řekli, že objednají cokoli, stačí jen popis nebo obrázek toho co chci, a do druhého dne by to měli mít Smile Byli ochotní. Tak jsem ráda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.