BARVIT či NEBARVIT???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f9e870cfb13486446be4819880cd56dcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janullla
161-320
161-320


Založen: 15.1.2008
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2008 10:12 pm    Předmět: Citovat

velakrat ma napadla myslienka spravit si melir alebo zostvetlit vlasy aspon o 3 stupne. potom ma to preslo.... keby som mala aspon o trochu svetlejsiu farbu tak urcite experimentujem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 3:38 pm    Předmět: Citovat

já jsem pro - barvit - ale jedině hennou. Je to zdravé, přirozené a krásné. Jistě, pokud to někomu opravdu nedělá dobře, ať zváží jiné možnosti, ale je-li to jen trošku možné, tak tělu by se mělo dopřávat co nějvíce z přírody...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 3:50 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
já jsem pro - barvit - ale jedině hennou. Je to zdravé, přirozené a krásné. Jistě, pokud to někomu opravdu nedělá dobře, ať zváží jiné možnosti, ale je-li to jen trošku možné, tak tělu by se mělo dopřávat co nějvíce z přírody...


Já jsem dnes měla velikou radost... když jsem mluvila s jednou paní, které si moc vážím, má tak mezi 35ti a 40ti lety, no a má krásné červené vlasy do půli zad. A dnes jsem se osmělila a zeptala se jí, jestli je to henna nebo barva, a ona že henna. Její odpověď nemůžu zapomenout, ještě mi zní v hlavě: "Henna. Před pár lety jsem ji objevila a teď nemůžu jinak. A báječně kryje šediny."
No prostě mě to potěšilo ani nevím proč, ale hodně moc. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2008 4:08 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Bílá Pivoňka napsal:
já jsem pro - barvit - ale jedině hennou. Je to zdravé, přirozené a krásné. Jistě, pokud to někomu opravdu nedělá dobře, ať zváží jiné možnosti, ale je-li to jen trošku možné, tak tělu by se mělo dopřávat co nějvíce z přírody...


Já jsem dnes měla velikou radost... když jsem mluvila s jednou paní, které si moc vážím, má tak mezi 35ti a 40ti lety, no a má krásné červené vlasy do půli zad. A dnes jsem se osmělila a zeptala se jí, jestli je to henna nebo barva, a ona že henna. Její odpověď nemůžu zapomenout, ještě mi zní v hlavě: "Henna. Před pár lety jsem ji objevila a teď nemůžu jinak. A báječně kryje šediny."
No prostě mě to potěšilo ani nevím proč, ale hodně moc. Very Happy


Tak tomu přesně rozumím. To je opravdu kouzelné.
Když si vzpomenu co všechno jsem svým vlasům prováděla...a že ještě před nějakou dobou pro mě bylo používání henny tak nějak "podezřelé" Laughing , tak je mi až líto, že jsem si to neuvědomila dřív a hlavně nezkusila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bumbrlik
8-20
8-20


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 2:18 pm    Předmět: Citovat

já teda nevím.... ale barvení mým vlaskům prospívá... jsou pevnější, lesklejší... A navíc zastávám pravidlo, že stárne tělo, stárne pleť a co z toho budu mít když budu v 60 scvrklá... ale hlavně hřívu... kterou stejně schodím, protože ke starším dámám se prostě dlouhé vlasy nehodí.. alespoň v mé profesy musím vypadat upraveně a decentně.. takže si myslím, že vlasy cca po 45 DOLŮ.... a ještě by mi to bylo líto, že jsem neudělala nějaký experiment v životě !!!! K čemu potom ten život je !!! Navíc mi sluší více tmavě hnědé obarvené vlasy, než moje světlá blond !! Alespoň to všichni už 10 let říkají. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 2:29 pm    Předmět: Citovat

bumbrlik napsal:
. ale hlavně hřívu... kterou stejně schodím, protože ke starším dámám se prostě dlouhé vlasy nehodí.. alespoň v mé profesy musím vypadat upraveně a decentně.. takže si myslím, že vlasy cca po 45 DOLŮ....


Naprostý nesmysl a omyl většiny starších žen... Exclamation Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 3:54 pm    Předmět: Citovat

Já se nikdy nebarvila a barvit nechci. Měla bych pocit, že mám na hlavě nějaký chemický krunýř a modlila se, kdy to odroste. I když jsem si kdysi dvakrát dávala přeliv, měla jsem pocit, že mi vlasy něco dusí. Jen nevím, co budu dělat, až se objeví šediváci. V rodině šedivíme pozdě, tak mám snad naději. I na mé velice staré babičce je stále ještě poznat, že bývala bruneta.
A s tím zkracováním vlasů po překročení určité věkové hranice...PROBOHA PROČ ? Je to podle mě stejný nesmysl, jako že vdané ženy nebo ženy od určitého věku už se nemají líčit, pečovat o sebe a snažit se, aby jim to slušelo. Mám podezření, že to vzniklo od žárlivých manželů.
Kdybych se řídila tím, co lidi říkají, že se na koho hodí, byla bych už dávno v blázinci.
Mám kamarádku (54) a ta má parádní černé vlasy skoro do pasu. Nosí je v ohonu s krásnými sponami a sluší jí to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 5:17 pm    Předmět: Citovat

bumbrlik napsal:
já teda nevím.... ale barvení mým vlaskům prospívá... jsou pevnější, lesklejší... A navíc zastávám pravidlo, že stárne tělo, stárne pleť a co z toho budu mít když budu v 60 scvrklá... ale hlavně hřívu... kterou stejně schodím, protože ke starším dámám se prostě dlouhé vlasy nehodí.. alespoň v mé profesy musím vypadat upraveně a decentně.. takže si myslím, že vlasy cca po 45 DOLŮ.... a ještě by mi to bylo líto, že jsem neudělala nějaký experiment v životě !!!! K čemu potom ten život je !!! Navíc mi sluší více tmavě hnědé obarvené vlasy, než moje světlá blond !! Alespoň to všichni už 10 let říkají. Rolling Eyes


Upraveně a decentně můžeš vypadat i s drdolem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 8:21 pm    Předmět: Citovat

bumbrlik napsal:
... protože ke starším dámám se prostě dlouhé vlasy nehodí.. takže si myslím, že vlasy cca po 45 DOLŮ....

no já si zase myslim že ženský po 40 s krátkejma vlasama vypadaj o dost starší, vypadaj strašně "babkovsky"... dyť stačí třeba mikádo, ale krátký vlasy podle mě sluší málo který starší ženský Confused
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 8:26 pm    Předmět: Citovat

2Tree: máš naprostou pravdu. Mamka má po čtyřicítce a má vlasy nějak po lopatky ( sem to nezkoumala ) a vypadá to velmi dobře. Nedovedu si představit, že by se nechala okudlat na kluka Rolling Eyes Rolling Eyes
Pravda také je, že ji čtyřicítku nikdo netipuje, páč jí to sekne Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.