Henna z DM
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 125, 126, 127, 128, 129  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Renča1232123
21-40
21-40


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: čt prosinec 19, 2013 11:04 am    Předmět: Citovat

dievčatá, farbí tu niekto gaštanovou hennou z DM? Smile ako to chytá na tmavé vlasy? či vobec? Very Happy .. prípadne hnedá zmiešaná s bordo? dík moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sabinah
0-7
0-7


Založen: 26.12.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt únor 13, 2014 6:29 pm    Předmět: míchání henny z DM Citovat

Ahojky...chtěla bych se zeptat,nemá někdo zkušenosti s mícháním dvou odstínů henny, napadlo mě co smíchat hnědou hennu z DM s černou, chtěla bych dosáhnout takové té středně až tmavě hnědé, nerada bych měla zrz na hlavě. Myslíte není to až moc velký risk? Very Happy Smile mám středně hnědé,barvené vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: čt únor 13, 2014 7:07 pm    Předmět: Citovat

Proč by to měl být risk? Riskovala bys kdybys s černou hennou smíchala peroxid Very Happy Tohle by mělo být úplně v pohodě + pro potlačení zrz můžeš použít obvyklé postupy (zalévat silným černým čajem, vlažným kvůli indigu, přidat trochu soli pro zásadité prostředí, někdo přidává i kakao nebo kávu).

Odstíny henny se dají úplně klidně míchat stejně jako odstíny chemických barev, není důvod se bát - jen ti nikdo nezaručí, že dosáhneš přesně takové barvy, po jaké toužíš. Možná to bude chtít víc opakování + čarování s poměry jednotlivých odstínů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt únor 13, 2014 7:21 pm    Předmět: Citovat

Zrovna u henny z DM bych s moc jinou barvou nez zrz nepocitala. To uz bych spise investovala do znacky Khadi a jeji rady hnede henny, ktera skutecne hnede chyta (a dle ohlasu na foru i drzi).

DM henna neni z nejkvalitnejsich a co se tu vyskytlo za reakce, tak vytriskat z ni jinou barvu nez zrz je pomale zazrak.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: čt únor 13, 2014 11:41 pm    Předmět: Citovat

Já bych se henny z DM zastala - mně vždycky chytá do slibovaného odstínu a nemění se to ani s vymýváním... Ale faktem je, že třeba Hennécolor nebo egyptskou Five Fives považuji ze ještě spolehlivější a taky bych doporučila spíše je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: pá únor 14, 2014 9:38 am    Předmět: Citovat

jedna moje kolegyně míchá hněhou a černou hennu z dm pravidelně. používá ji na prošedivělé vlasy a zrzavé je teda nemá. takový nádech to mělo jenom když si dala samotnou hnědou.

pokud se trochu bojíš, dej víc černé. pookud se bojíš víc, dej si to nejdřív jen na testovací spodní pramínek vlasů. Wink

ale dala bych na rady zdejších zkušených. oni tu hennu v dm stejně furt zdražujou, takže nevím, jestli se to jejich pidibalení vůbec ještě vyplatí..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2014 3:21 pm    Předmět: Citovat

Hmmm... Prisla jsem na zajimavou vec.

Mela jsem vitaminovou hennecolor (poprve, co jsem ji zkusila, ale uz dosla) a je velice jemnoucka. Ted jsem si koupila zase zlatou blond z DM na vyzkouseni, a zdalo se mi nejen ze tak nevoni jako ta hennecolor, ale ze je po ni ve vane i o dost vetsi neporadek, vcetne kousku travy, vypada to jak seno, i kdyz neverim ze to seno bude, ale tohle a jakoby pisek? Zda se mi to, nebo ma nekdo tu samou zkusenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2014 7:43 pm    Předmět: Henna z DM zkušenosti Citovat

Ahoj holky,

můžete mi prosím poradit jaká je henna z Dm? Zda po delším používání je tak dobrá jako lepší henny? např. Lamda nebo Khadi?
Zrazilo mne, že je příměsí v Dm henně nějaký xantam gum. nevím co by to mohlo být. Někteří si tuto hennu chválí po delším použití, ale mne by zajímalo Vaše zkušenosti s ní a jak barví.

Děkuji moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2014 8:14 pm    Předmět: Citovat

Tyrkys: Xanthan gum je xanthanova guma a pouziva se jako zahustovadlo. Je prakticky neskodna ... teoreticky zlepsuje konzistenci henny.

Ovsem jak tu jednou jedna chytra duse prohlasila, henna z DM je to co se posmeta z vyrobni linky pote, co velci vyrobci dokonci pytlikovani jejich hen. Toliko asi ke kvalite ...

Coz neznamena, ze nemuze nekomu vyhovovat. Koprivovy sampon z drogerky litr za patnact korun ma taky sve priznivce Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2014 11:07 pm    Předmět: Citovat

Asi tak. I když on ten kopřivák může bejt fakt lepší, protože jak má jenom jednoduchý složení, není tam spousta dalších možnejch dráždidel, co bývá v dražších šamponech.
Ale zpátky k DM henně - jako neublíží, celkem regeneruje, a někoho i obarví. A výhodou je, že je snáz dostupná než jakákoli jiná henna. Takže pro začátek na první vyzkoušení, jak to kebule bude snášet, proč ne? Ale jinak bych už kvůli ceně řekla, že je lepší sáhnout po nějaký kvalitnější značce, kde je sice pořizovací cena jednoho balení vyšší, ale taky je v tom balení henny víc (a není nastavovaná xanthamovou gumou, která sice fakt není škodlivá, ale je tam celkem zbytečná a její přidání tak akorát sníží skutečný množství henny, který už v tom i tak předraženým balení je). A v začátcích mýho hennování mě taky vytáčelo, že všechny odstíny od světlýho po černej měly na krabičce uvedený naprosto stejný složení. Nevím, jestli se s tímhle polepšili nebo ne, už jsem hennu z DM pěkně dlouho neměla v ruce, ale přišlo mi to jako klamání spotřebitele.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 125, 126, 127, 128, 129  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.