BARVIT či NEBARVIT???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6768c95bdd5a7664a1eba97b5358dc1bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 9:03 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
bumbrlik napsal:
... protože ke starším dámám se prostě dlouhé vlasy nehodí.. takže si myslím, že vlasy cca po 45 DOLŮ....

no já si zase myslim že ženský po 40 s krátkejma vlasama vypadaj o dost starší, vypadaj strašně "babkovsky"... dyť stačí třeba mikádo, ale krátký vlasy podle mě sluší málo který starší ženský Confused

Souhlasím, což mi připomnělo, že jsem se jako malá zařekla, že se nikdy nenechám ostříhat na krátko, přinejhorším mikádo, myslím, že mě k tomu v té době vedlo to, že to pár let po 2. porodu udělala moje mamí, která mívala překrásné tmavé vlasy do pasu- dnes je úplně na krátko- takové škody Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 8:52 am    Předmět: Citovat

mojí mámě se teď blíží 50 a má krátký vlasy... díky nim vypadá o dost mladší, svěže a vůbec, vypadá, že mládne...
hodně záleží na typu, někomu ve stáří dluhé vlasy sluší, někomu opravdu ne, pak taky na střihu na barvě..... a taky jak se kdo v čem cítí... těžko říct: je ti 45 a fizuj ke kadeřnici... to ne, prostě každýmu sluší něco jinýho, když bude vypadat babička dobře v culíku, co je na tom špatně, nehledě na to, že dnes lidi stárnou pomaleji, moje babča vypadala v 50 skoro stejně jako dnes, kdežto mamina fakt mládne... naproti tomu stará babička (resp. prababička) ta měla delší vlásky až do smrti, pak už to byl spíš ocásek šedivých vlasů, ale každé ráno jí je babička česala a motala do drdůlku nebo zaplítala....
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 5:34 pm    Předmět: Citovat

Já jsem vždycky měla delší vlasy, nejkratší jsem měla mikádo a až budu mít kolem padesátky tak je určitě nebudu mít krátké, mě se prostě vždycky líbily delší vlasy a u nich už zůstanu.
A decentně můžete vypadat jak v krátkých tak v dlouhých vlasech. Záleží jak se o ně staráme a jak si je umíme upravit.
Jinak k původní otázce, já barvím chem. barvou, používala bych i hennu ale jelikož henna nezesvětluje a já chci blond vlasy tak nemám jinou možnost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 6:01 pm    Předmět: Citovat

taky preferuju spíš chemku, hennou bych se ráda barvila, kdyby, jak řikáš, uměla i zesvětlit. mám ráda, když můžu alespoň trochu měnit barvu, tzn. mít světlou zrz, tmavou zrz, červenou..... čehož se s hennou trochu obávám, viz morgiš, čim dýl a víc, tim víc tmavne.... a jelikož se tak snadno sundat nedá, zůstávám zatím u té chemie Wink
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 6:04 pm    Předmět: Citovat

navíc v dnešní době je tolik různých masek na vlasy, že i chem. barvené vlasy můžou vypadat dobře a zdravě. Moje kadeřnice používá nějaké spešl barvy a i po melíru jsou moje vlasy hebké a nejsou ani trochu suché
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 6:21 pm    Předmět: Citovat

třeba pár dnů po barvení sou ty vlasy krásně hebký Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 6:26 pm    Předmět: Citovat

no jak jsem se barvila kupovanýma barvama tak byly trochu suché, poznávala jsem to i tak, že jsem si nemusela tak často mýt hlavu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 6:30 pm    Předmět: Citovat

já je meju furt stejně, barvím x let pravidelně, a vlasy mají různá období, ale nijak výrazně je ty barvy neničí... ale taky se snažim dodržovat min.2 měsíční odstup...
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 6:38 pm    Předmět: Citovat

jak jsem měla černé vlasy tak jsem musela barvit minimálně každý měsíc, teď jak mám melír tak budu chodit asi tak co tři měsíce, kdysi byly hodně zničené(ani jsem o ně nějak nepečovala, maximálně nějaké masky z avonu-které mi nyní připadají příšerné) no a teď co na ně pořád něco patlám mi připadají už v pohodě i mojí mamce se hodně zlepšily.
Neříkám, že chem. barvy neničí vlasy, ale moje mamka se barví už od 14 let a teď jí je 50 a ještě vlasy má, takže kyby byly barvy úplně nějaké sviňstvo tak už si myslím, že by žádné neměla Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 6:41 pm    Předmět: Citovat

jo, já si je barvím taky od zhruba těch 14, což je pravda jen 6 let, ale i tak, prošli si vvšim, všema barvama i odbarvovačema a nikdy je to nějak festově neponičilo... naopak jsem jeden čas dobarvovala do zrzu konce načerno a přišlo mi, jak kdyby je to dokonce chránilo....
jedinej chemickej kšunt, co mi je zničil, byla trvalá Crying or Very sad
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.