L'oreal
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 132, 133, 134, 135, 136  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8b91aa12b68e9c4978236f6626dec452Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dionee
8-20
8-20


Založen: 7.9.2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st červenec 10, 2013 8:22 pm    Předmět: Citovat

No ja praveze citam na nete ze je to setrnejsi odfarbovac co odfarbi len jeden odtien a ked googlim tak nachdzam obycajne kocky ktore si to spravili len nie na celej hlave a praveze maju fakt pekny prechod , ziadne oranzove alebo daco.. No asi to skusim Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelii
81-160
81-160


Založen: 25.4.2013
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 12:52 pm    Předmět: Citovat

dionee napsal:
No ja praveze citam na nete ze je to setrnejsi odfarbovac co odfarbi len jeden odtien a ked googlim tak nachdzam obycajne kocky ktore si to spravili len nie na celej hlave a praveze maju fakt pekny prechod , ziadne oranzove alebo daco.. No asi to skusim Very Happy


Šternejší odfarbovač je stále len odarbovač. V drogérií máš rôzne druhy odfarbovačov, nie len klasický melírovací prášok. Výsledná farba závisí od tvojho podkkladu, z vlastnej skúsenosti čierna, tmavohnedá, hnedá ide vždy do červena, ryšava, oranžova a podobných odtieňov. Máš to jedno či si dáš "ombre" farbu alebo bars jaký iný odfarbovač.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dionee
8-20
8-20


Založen: 7.9.2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 8:08 pm    Předmět: Citovat

Nelii napsal:
dionee napsal:
No ja praveze citam na nete ze je to setrnejsi odfarbovac co odfarbi len jeden odtien a ked googlim tak nachdzam obycajne kocky ktore si to spravili len nie na celej hlave a praveze maju fakt pekny prechod , ziadne oranzove alebo daco.. No asi to skusim Very Happy


Šternejší odfarbovač je stále len odarbovač. V drogérií máš rôzne druhy odfarbovačov, nie len klasický melírovací prášok. Výsledná farba závisí od tvojho podkkladu, z vlastnej skúsenosti čierna, tmavohnedá, hnedá ide vždy do červena, ryšava, oranžova a podobných odtieňov. Máš to jedno či si dáš "ombre" farbu alebo bars jaký iný odfarbovač.


ale praveze tuto to nebadam ze by sli do cervena.. Napriklad tu a hoc kde ked googlim http://www.youtube.com/watch?v=ZNzWlooV8eM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelii
81-160
81-160


Založen: 25.4.2013
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 9:58 pm    Předmět: Citovat

Pozri, skús- uvidíš. Sú to tvoje vlasy. Neviem či sa snažíš presvedčiť mňa, alebo seba. Chcela si názor, podla mňa blbosť s hrebienkom za 6e. Rovnakú službu ti spraví ktorákoľvek z regálu blond farieb z dmka. Nakoniec, ty lepšie poznáš svoju farbu, typ, štruktúru vlasov aby si vedela čo znesú a čo sa ako zachová. Prajem ti pekný večer.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adouk
21-40
21-40


Založen: 6.1.2013
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: čt červenec 11, 2013 10:44 pm    Předmět: Citovat

Nelii napsal:
Pozri, skús- uvidíš. Sú to tvoje vlasy. Neviem či sa snažíš presvedčiť mňa, alebo seba. Chcela si názor, podla mňa blbosť s hrebienkom za 6e. Rovnakú službu ti spraví ktorákoľvek z regálu blond farieb z dmka. Nakoniec, ty lepšie poznáš svoju farbu, typ, štruktúru vlasov aby si vedela čo znesú a čo sa ako zachová. Prajem ti pekný večer.


Já teda souhlasím s Nelii, to samé jsem zvládla s obyčejnou Palettkou šamponem 320 zesvětlovač za třetinu ceny. Podle mne jen reklamní tah, obyčejný odbarvovač, nic víc, snad jen ten kartáček a síla peroxidu podle tmavosti vlasů... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dandulinka
161-320
161-320


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: pá červenec 12, 2013 7:29 am    Předmět: Citovat

Ahoj holky, zhlédla jsem toto video http://www.youtube.com/watch?v=qIQh4Hqw-SM a musím říci - napsat, že to vypadá opravdu moc hezky a přirozeně, myslím, že klasičký odbarvovač to asi jen tak nebude, ten by přirozenou barvu slečně dost "sebral" i když je pravda, že jsem byla stejného názoru jako vy Smile
Dnes skočím do drogérky kouknout na složení nebo jestli ho nějaká rozluštíte, tak určitě písněte.
Ono jde asi i o to, jestli to chce někdo použít na svou přirozenou barvu či už barvené vlasy Cool

Jinak zde je pár zkušeností http://www.omlazeni.cz/l-oreal-ombre-71-416688-0.html Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dionee
8-20
8-20


Založen: 7.9.2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2013 3:01 pm    Předmět: Citovat

kocky ja si vase nazory cenim a hladam tu hlavne niekoho kto uz tu farbu skusil. Moje vlasy no praveze niesu extra zdrave ale ked ako pise Dandulinka ze to stahuje tak akoby inak ako obycajne odfarbovace. Koli tomu rozmyslam , ked som si raz stiahla vlasy obycajnym klasickym tak som mala oranzove vlasy ... Ale toto posoby inak a nie z reklamy ale z videji a blogov co som googlila ale to su kocky od aleluja s tymi si neviem popisat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dionee
8-20
8-20


Založen: 7.9.2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2013 3:06 pm    Předmět: Citovat

a este k tymto vyrobkom, doteraz najlepsia farba http://im9.cz/sk/iR/importprodukt-orig/42e/42e42cc6c0af34f970eed21326999e8b.jpg ktora je ozaj ako na obrazku a moze sa pouzit aj na velmi tmave vlasy a vysledok je tato hneda... co ina farba nikdy nesplnila- co som ich skusala, vzdy som mala vlasy klasicky tmavsie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2013 3:18 pm    Předmět: Citovat

Já sice nemám vlastní zkušenost (vytáhnout na moje vlasy jakýkoli odbarvovač, utečou mi z domu Very Happy), ale možná by tě mohla zajímat videorecenze Petry: http://www.petralovelyhair.com/2013/05/ombre-hair-sama-doma-s-loreal-wild.html

V tom videu je přesný návod, jak to dělala, a je vidět, jak to vyšlo. Pod článkem v komentářích zkušenosti dalších lidí...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dandulinka
161-320
161-320


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: ne červenec 14, 2013 11:01 am    Předmět: Citovat

Tak mi to nedalo a zakoupila jsem, jelikož jsou mé vlasy zasažené hennou, tak je henna natolik "chrání", že skoro nepustila ani ťuk, ale jelikož si už skoro půl roku barvím vlasy přelivy, tak tam kde byla henna jen málo nebo už vůbec (spíše spodní vlasy), tak tam to chytlo opravdu hezky a na ostatních tak nepatrně, ale už mi několik lidí řeklo, že mám moc hezkou barvu, takže jsem spokojená Laughing
No ale co tím chci říci je to, že klasický odbarvovač by mi ty vlasy sedřel na "kost", mám to vyzkoušené jelikož jsem s vlasy dost i experimentovala a jedbu dobu ze mě byla i blondýna, pak červenovláska černovláska, no prostě mé vlasy už už zažily vše, takže myslím, že to určitě obsahuje i něco jiného než klasický odbarvovač a ani po tom nejsou vlasy zničené a to že trpím na opravdu suché vlasy, jelikož jsem kudrnka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 132, 133, 134, 135, 136  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.