BARVIT či NEBARVIT???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ffa88c164b6629f33895d78f29df6fc0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 6:48 pm    Předmět: Citovat

je tak to jsme na tom stejně, taky se barvím od 14 a taky už 6 let, vlasy už jsem měla rezavé, červené, černé, hnědé, pak blond pak zase hnědé, černé, hnědé a teď melír, takže dá se říct, že jsem jim dala hodně zabrat a teď když se o ně starám tak mi příjdou úplně v poho.
Jak jsem psala jsme na tom stejně akorád, že já jsem narozdíl od tebe neměla trvalou, mě totiž nikdy nějak kudrnaté vlasy netáhly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 6:59 pm    Předmět: Citovat

buď ráda. ona to sice nebyla ta prstýnková trvalá, jen takové ty ledabylé vlnky, víckrát ne!
ty jo, já začínala fialovou, pak různě červený, oranžový (ok, taková zrz), modrý, černočervený pruhy (to bylo so good), rezavo černý vlasy.... pak takový ty normal, jako hnědý, černý... no hrůza, si tak řikám, jak sem mohla kolikrát v jaký barvě vypadat, nejhorší byla asi černá....
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 7:10 pm    Předmět: Citovat

No já jsem se v černé cítěla nejlépe, ale všichni mi říkají, že ten melít mám lepší. Já bych u té černé asi i zůstala ale nebavilo mě to pořád každý měsíc barvit, protože své vlasy mám světle hnědé tak ty odrosty vypadaly hrozně, jaky bych byla plešatá Laughing a i moje kadeřnice mi říkala, že černá kupovaná barva je to nejhorší barva, kterou na vlasy můžu dát, teď už nevím co říkala, že ta černá barva obsahuje, co těm vlasům tolik škodí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 7:49 am    Předmět: Citovat

Mám otázku spíš "psychologickou", nechci teď probírat, jestli barvy škodí nebo neškodí vlasům. A chci se zeptat spíš těch, kdo se třeba začali barvit až později.
Nikdy jsem neměla na vlasech permanentní barvu, párkrát přeliv, ten se vymyl, dvakrát jsem tam prskla hennu, ale ta taky nikdy nevydržela (DM). Moje barva vlasů se mi líbí, ale zároveň bych moc chtěla vlasy rudé. A je mi jasné, že toho nedosáhnu aniž bych nepoužila přinejmenším kvalitní hennu, která se nevymývá.
Takže je tu dilema - splnit si "sen", ale riskovat, že se mi to potom třeba nebude líbit, že to nebude dobré a tak - a já budu muset čekat, až to odroste, což při mé délce není za pár měsíců. Nebo se na to vykašlat a užívat si svou barvu?
Řešili jste někdy něco takového? A jak to nakonec dopadlo?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 7:56 am    Předmět: Citovat

mala som na hlave vselijake farby a skusenost znie : uzivaj si svoju farbu a cervenu si predstavuj. Ale zalezi na tebe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 8:17 am    Předmět: Citovat

Dano, já bych do toho nešla, já jsem srab. Uvažovala jsem sama nedávno nad tím, že bych chtěla jednolitou barvu vlasů bez těch svých vyšisovaných pruhů. A protože rozhodně nechci chemickou barvu, ptala jsem se tu na hennu, jestli nějaká chytne bez rezavých odstínů, že bych uvažovala o přírodní hnědé. Něco jako máš Ty... Ale představa, že to chytne blbě, stejně budu mít pruhy jen jinak barevné a ještě k tomu odrosty... Evil or Very Mad Vyměkla jsem a vzdala to. Nejlepší je, to co mám.
Ale stejně se musíš rozhodnout sama. Hlavně k případnému činu přikročit až opravdu pevně rozhodnutá, nebarvit dřív, než bys měla jistotu, že to fakt riskneš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 9:08 am    Předmět: Citovat

Dani, tvůj sen chápu, ale otázka je, jestli se v tom budeš cítit... pokud jsi duší rudovláska, tak ti dobarvování odrostů vadit nebude, ale pokud by ses toho chtěla pak zbavit, tak by to byl problém... Já bych asi nejprve zkusila nějaký ohnivě rudý šamponový přeliv, kdyby ses necítila, tak se to vymyje a bude po problému... no a když se cítit budeš, tak pak hodíš hennu...
mě teda tmavé vlasy (podle mne) slušely víc, ale já nenávidim světlé odrosty (a navíc je mám hrozně rychle) a jsem jaksi líná každou chvíli dobarvovat, tak jsem to nechala odrůst Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 12:12 pm    Předmět: Citovat

Dano, mně přijde, že Ti původní barva fakt sedne. Chemický barvení vlasy přece jenom ničí, nemusí se to projevit hned, ale po pár zopakování a dobarvování odrostů je to skoro jistý. Henna je fajn (a já na ni nedám dopustit, s mejma vlasama provedla v podstatě malej zázrak) - ale má svoje omezení . Při Tvojí původní barvě vlasů, jak jsem ji vykoukala z galerky, podle mě z henny nebudeš úplná stoprocentní rudovláska, budeš mít spíš výraznější rudoměděný odlesky, ať už ta henna bude jak chce kvalitní (teda mě by se to na tobě asi docela líbilo, ale je otázka, jak by se to líbilo Tobě). A s delším používáním henna trochu tmavne, toť alespoň moje zkušenost - ne snad nějak do černa, ale prostě na některým světle je (teda alespoň na mejch vlasech - ale taky je fakt, že mě postupně opouštějí ty kusy, který byly předtím chemicky barvený na červeno - a puvodní mám takovou středně hnědou) někdy až vysloveně hnědá, na jiným jsou ty červený odlesky ještě dost silný - ale to chce fakt sluníčko. Zářivě rudě chytá henna holt jenom světlovláskám, maximálně na hodně světle hnědou. No, ale jak čučím do tvojí galerky, tak by ti určitě chytila výraznějc než mě - a podle mě by to mohlo bejt hezký. Nicméně nezapomínej, že odrosty fungujou (po prvních pár hennováních) i u henny - pak už se prostě nevymeje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 12:24 pm    Předmět: Citovat

Tit, právě, že si to s těmi odrosty moc dobře uvědomuju. Znamená to, že pokud bych se opravdu rozhodla být rudovláska, byla bych jí už asi navždy, protože bych neměla nervy nechat to odrůstat.
Asi si to přeci jen ještě promyslím a rozmyslím Confused
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 12:33 pm    Předmět: Citovat

No, abych byla ten příslovečnej ďáblův advokát - mně třeba odrosty po henně v podstatě vidět nejsou - ale to je jednak daný tím, že mám přece jenom tmavší vlasy než ty, jednak henním poctivě každej měsíc - ani ne tak kvůli barvě, ale prostě po tom měsíci ta regenerace z henny tak nějak vyprchá a moje vlasy začnou bejt zase skoro tak jemňounký, jako bejvaly předtím, než jsem hennu prvně zkusila. JO a taky mě to plácání bahna na hlavu docela baví. Jenže ty samozřejmě s velejemnejma vlasama problém nemáš, takže bys dobarvovala čistě kvůli odrostům, což by mohla bejt docela otrava. I když bych skoro bych řekla, že na Tvojí hřívě by taky nemusely bejt až tak markantní - nicméně trochu vidět by to asi bylo. Holt si to musíš pořádně rozmyslet, no - my ostatní můžem přispět jenom zkušenostma (který Ti v konečným důsledku to rozhodování spíš ztížej než usnadněj Wink ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.