Mastné kořínky, suché konečky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=550403d5f7f6cdc8de28f48dbbe9e85eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 6:13 pm    Předmět: Citovat

Já na to svědění dostala od doktorky kožní roztok Locoid a je fakt, že to účinkuje skoro hned, jak to potřu a pak mám i několik týdnů pokoj. Složení: Hydrocortisoni butyras 1 mg v 1 ml roztoku. Pomocné látky: isopropylalkohol, glycerol 85%, povidon, kyselina citronová, citronan sodný, čištěná voda.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 6:32 pm    Předmět: Citovat

JaNi5 napsal:
Denynka napsal:
Můžete mi poradit? Mám mastnější vlasy, myju každý den a když je neumyju, začnou mě svědit tak, že si rozškrábu hlavu a udělají se mi lupy, jinak lupy nemám, ale jak tu hlavu škrábu, tak se mi odlupujou kousky kůže...ale když vlásky myju, tak mám sušší konečky. I přesto, že jsem nedávno stříhala a to byly před zástřihem lepší než teď! Všechno používám bio, i kokosák mám na konečky, občas přeliju hlavu jablečným octem, to je super. Spíš bych potřebovala něco proti tomu svědění Sad



JSme na tom uplně stejně,konečky vysušený a nahoře mastný a svědí to,smějou se mi,že si myju denně hlavu,ale já se prostě necítím dobře. Neporadim,ale jestli má někdo něco osvědčenýho,tak šup sem s tim.



nevím jestli budete holky stejný případ jako já, ale napíšu svoji zkušenost.
Taky mě jednu dobu svědila hlava, hodně, taky lupy, už jsem nevěděla co dřív použít, bohužel na mě nezabral ani ten Nizoral.
A v té době jsem si pořídila šampon Eliah Sahil a Sanotint na suché vlasy.
Nevim který mi pomohl víc, ale po pár použití těchto šamponů se to dostalo do stadia klidu Very Happy . Teď už mám delší dobu klid. Ale když použiju Sanotint, tak si vyloženě hlava lebedí , prostě mám pocit že Sanotint je na pokožku hlavy požehnání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út leden 18, 2011 6:56 pm    Předmět: Citovat

Alka napsal:
JaNi5 napsal:
Denynka napsal:
Můžete mi poradit? Mám mastnější vlasy, myju každý den a když je neumyju, začnou mě svědit tak, že si rozškrábu hlavu a udělají se mi lupy, jinak lupy nemám, ale jak tu hlavu škrábu, tak se mi odlupujou kousky kůže...ale když vlásky myju, tak mám sušší konečky. I přesto, že jsem nedávno stříhala a to byly před zástřihem lepší než teď! Všechno používám bio, i kokosák mám na konečky, občas přeliju hlavu jablečným octem, to je super. Spíš bych potřebovala něco proti tomu svědění Sad



JSme na tom uplně stejně,konečky vysušený a nahoře mastný a svědí to,smějou se mi,že si myju denně hlavu,ale já se prostě necítím dobře. Neporadim,ale jestli má někdo něco osvědčenýho,tak šup sem s tim.

Tak to já ne, já lupy nemám, to já až když mám mastné vlasy tak to svědí a jak to škrábu, tak se sem tam objeví, ale markantního, umyju vlasy a jsou pryč


nevím jestli budete holky stejný případ jako já, ale napíšu svoji zkušenost.
Taky mě jednu dobu svědila hlava, hodně, taky lupy, už jsem nevěděla co dřív použít, bohužel na mě nezabral ani ten Nizoral.
A v té době jsem si pořídila šampon Eliah Sahil a Sanotint na suché vlasy.
Nevim který mi pomohl víc, ale po pár použití těchto šamponů se to dostalo do stadia klidu Very Happy . Teď už mám delší dobu klid. Ale když použiju Sanotint, tak si vyloženě hlava lebedí , prostě mám pocit že Sanotint je na pokožku hlavy požehnání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 11:47 pm    Předmět: Citovat

Na mastné korienky mi zabralo votrieť pred šamponovaním na istý čas do korienkov olej a po šamponovaní preliať žihľavovým výluhom s citronom.

Snád to niekomu pomože, predlžilo mi to interval mytia o 1 deň, čo je u mňa úspech Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 11:55 pm    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
Na mastné korienky mi zabralo votrieť pred šamponovaním na istý čas do korienkov olej a po šamponovaní preliať žihľavovým výluhom s citronom.

Snád to niekomu pomože, predlžilo mi to interval mytia o 1 deň, čo je u mňa úspech Wink


Něco podobného mi taky pomohlo, doporučuju. Měla jsem olejový zábal, sice se to dlouho vymývalo, ale mastné vlasy jsem dlouho po mytí neměla. Wink Navíc byly krásně zdravé a nikde se nezadrhávaly. Very Happy
_________________
Navšivte mě na http://www.facebook.com/MargueritteW nebo http://margueritteweinlich.blogspot.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 10:19 am    Předmět: Citovat

Ahoj, mě pomohla změna šamponu. Dřív jsem měla mastné kořínky už po pár hodinách umytí šamponem typu glis kur, nivea, elseve. K vánocům jsem dostala od Ježíška Syoss (na objem) a musím říct, že když si umyji vlasy večer tak následující den jsou krásné, druhý ucházející, ale třetí už jen zralé na cop. Sice nemá tedy žádné ohromující vlastnosti, ale vzhledem k tomu, co to bylo před tím tak doporučuji vyzkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 2:22 pm    Předmět: Citovat

Holky vrtá mi hlavou jedna věc - když si dáváte ten olejový zábal, nebo prostě když si na vlasy před umytím dáváte olej, to vám pak stačí šamponovat jednou? To asi ne, že Confused A jak je to vůbec možné, že když se na vlasy dá olej, ten se pak vymyje, tak že vlasy se potom tolik nemastí? Nějak to nechápu Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 2:25 pm    Předmět: Citovat

Protože správně zvolený druh oleje hydratuje. A hydratovaná zdravá pokožka nemá takový sklon k maštění se Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 2:26 pm    Předmět: Citovat

Děkuju, to mě vůbec nenapadlo Shocked Laughing Zkusím to, až mi vlásky trochu poporostou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: so květen 21, 2011 6:37 pm    Předmět: Citovat

No s tým šamponovaním to závisí od toho:

aký olej použiješ. Ja som dávala olivový a tam to trebalo zmyť 2x- korienky aj dlžky. Lebo ked som napr. zmývala na 2x a šamponovala len korienky a penu nechala stekať do dlžok, tak tie ostali mastné Confused

A potom to ešte závisí od toho ako máš poškodené, suché vlasy a koľko Ti toho oleja vlastne vcucnú Smile Ak poriadne nasosajú, tak netreba myslím až tak moc šamponovať.

ja robím vždy pre istotu test, či vlasy pri pošúchaní v prstoch "vŕzgajú", ak áno, tak je dobre a olej by mal byť úspešne vymytý Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.