Co všechno přidáváte do henny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fbfe098a21eec627e1a3004c482b8de1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2015 9:08 pm    Předmět: Citovat

Přidávám k práškové henně spoustu citronové šťávy (zalévám tím základní směs), nově lžíci medu a placenty. S barvou to nijak moc nehnulo (resp. obarvení to neohrozilo), takže budu pokračovat, asi dám třetí a poslední šanci i kurkumě.

Po odstátí směsi doředím horkým silným heřmánkovým čajem. Oleje nedávám, po smytí nanáším na délky masku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2015 9:26 pm    Předmět: Citovat

Naoko: ako by mala účinkovať tá kurkuma?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2015 6:45 am    Předmět: Citovat

Několik zdejších členek ji úspěšně používá pro zesvětlení a prozáření výsledné barvy, proto je součástí i hotové Zlaté henny od Lamdy. Někomu v té směsi zase neudělá vůbec nic. Mně při posledních dvou pokusech zabarvila čelo a uši do žluta a vykouzlila zdravou lesní na pramenech, které ještě pamatovaly intenzivní citronperoxidování, takže se jí od té doby vyhýbám Very Happy

Ale teď jsem opět v pokušeí jí dát šanci, jednak mám vlasy už celkem ozdravené a druhak jsem si jí neprozíravě koupila hroznej pytel a teď nevím co s ní. Sníst se takový množství ani nedá, leda tak za 10 let striktně indickýho vaření Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2015 10:30 am    Předmět: Citovat

Hm, tak to skúsim, moje vlasy peroxid nevideli, takže by som to mohla risknúť...idem cielene po odtieňoch do žlto/zlatohneda, podľa možnosti čo najmenej ryšavých, tak toto mi sedí do koncepcie Smile.

Nie sú tie vlasy potom cítiť ako vykúpané v karí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2015 10:39 am    Předmět: Citovat

nezabudka napsal:
Nie sú tie vlasy potom cítiť ako vykúpané v karí?

chvíľu smrdia, to je pravda, ale pomerne rýchlo to vyprchá
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elocin
8-20
8-20


Založen: 20.11.2014
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: so červen 13, 2015 11:24 pm    Předmět: Citovat

Tak, jelikož mi henna s čajem, citronem a olejem vlasy hrozně vysušila, namíchala jsem si tentokrát svůj recept s teplým mlékem, 250ml medu a s kondicionérem. Nechala jsem to na hlavě jen tři hodiny místo pěti a musím říct, že vlasy mám rozhodně lepší, než při prvním hennování. Jsou nadýchané, mají objem a nejsou vysušené (ne víc, než jindy) a to jsem je od hennování myla jen jednou a to v rámci procesu. Směs také vůbec nesmrděla, ani snad neměla nějaký klasický zápach jako matcha tea. Doporučila bych tedy pro suché vlasy, lámavé, jako mám já. Barva chytala trochu méně, ale je klidně možné, že je to tím, že jsem to tam měla jen ty tři hodiny. Navíc myslím, že pro osvěžení předchozí henny to je ideální a určitě lepší, než mít vlasy vysušený a ošklivý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 8:15 am    Předmět: Citovat

Já bych ty lehce horší barvicí schopnosti připsala spíš tomu mlíku - ale jestli Ti to nevadí, tak asi nemá moc cenu měnit metodu, která vyhovuje. Ale kdyby Tě časem přepadla experimentovací nálada, tak můžeš klíďo zkusit prodloužit dobu působení, nebo nahradit mlíko vodou - ta je taková neutrální. Nebo si hrát s množstvím kondiše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 8:25 am    Předmět: Citovat

Titania: nejen mléko. Všechno co tam dala potlačuje barvící schopnosti červené henny. Kondicionér, mléko a med....dobou působení to nebude Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 6:51 pm    Předmět: Citovat

Med taky? Jako asi je to logický, ale na sobě jsem ten rozdíl nikdy nepozorovala. A s kondišem mi to barví rozhodně líp než s olejem - ale fakt je, že bez něj by to asi bylo ještě sytější. Wink Mně jedinou fakt velkou změnu v barvicím účinku udělal jogurt a viditeněj rozdíl byl i tehdy, kdy jsem to přepískla s olejem, jiinak mi všechny další ingredience přišly tak nějak nastejno. Ale fakt je, že moje háro barvivo z henny sosá hodně nadšeně a jen tak něčím se odradit nenechá. Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pegi
8-20
8-20


Založen: 6.1.2014
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2016 12:34 am    Předmět: Citovat

Holky někde jsem četla, že olej se do heny přidávat nemá, protože se pak barva heny hůř přichytává na vlasy... máte s tím nějakou zkušenost? Jestli má olej vliv na sytost výsledné barvy?? Pokud olej dáváte - jaký podíl ho tam je, cca?

Já teda henu míchám s: ibiškovo-březovým výluhem, tinkturou z lichořeřišnice, amla, neem, shikakai či aritha, citr.šťáva, červený vin.ocet, EO citron, rozmarýn, TT, patchouli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 140, 141, 142, 143, 144, 145  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.