Klub: Chceme schudnúť!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e736968711253f8525850c60d38e000cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: út duben 23, 2013 1:25 pm    Předmět: Citovat

Jo, to já moc dobře vím, že bych měla spát víc, jenomže to se lehko řekne, ale těžko dělá Laughing Já už to mám psychické, i když se zrovna neučím, tak prostě neusnu, protože jsem ve stresu permanentně.
Haha, tak to už si na svojí výšku nikdy nebudu stěžovat Laughing I když z mého okolí jsem prostě pořád nejmenší Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulinecek
161-320
161-320


Založen: 14.1.2011
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: čt květen 23, 2013 12:44 pm    Předmět: Citovat

ahojte potřebovala bych poradit... poslední dobou se mi kolem pasu udělala pneumatika a hrozně mě to štve. tak sem sesebou začla zase něco dělat a začla jsem běhat tak 3x týdně ale zatím jen tak na 40 minut (nebo aspon na orbitreku) a ted mezi to zařadila aj cvičení s jillian myslíte že to zabere? nebo nějaká rada jak se té pneumatiky zbavit? v jídle se nemám moc co omezovat smažený jím jen výjimečně a už ani sladký nebo slaný chuťovky moc nemusím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 9:22 am    Předmět: Citovat

Všem fanouškům Jillian Michaels (a vlastně nejen jim) doporučuju její knihu Ovládněte svůj metabolismus.

Jillian na začátku popisuje, jak se velkou část života trápila denně hodiny a hodiny v posilovně a počítala každou kalorii, a přesto jí dalo hrozně moc práce si udržet postavu a jakékoliv jídlo navíc ji vyhodilo kila nahoru - v době, kdy už byla terenérkou (klobouk dolů za otevřenost). Podrobně rozkrývá, proč měla rozhozený hormonální systém, jaké škodlivé látky máme ve stravě nebo v našem okolí a co s tím jde dělat.

Na té knížce se mi líbí, že je tam napsáno nejen "jezde a dělejte tohle, je to zdravý" (což ostatně všichni vědí), ale je tam vysvětlený proč, a proč není lepší něco jinýho. Většinou je to o jídle, ale mluví i o plastech, kosmetice apod. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 10:54 am    Předmět: Citovat

martulinecek napsal:
ahojte potřebovala bych poradit... poslední dobou se mi kolem pasu udělala pneumatika a hrozně mě to štve. tak sem sesebou začla zase něco dělat a začla jsem běhat tak 3x týdně ale zatím jen tak na 40 minut (nebo aspon na orbitreku) a ted mezi to zařadila aj cvičení s jillian myslíte že to zabere? nebo nějaká rada jak se té pneumatiky zbavit? v jídle se nemám moc co omezovat smažený jím jen výjimečně a už ani sladký nebo slaný chuťovky moc nemusím...


Sice trochu pozdě, ale přece zkusím. Asi bude taky záležet na tom, proč si přibrala. Jestli jenom proto, že si se nehýbala nebo pohyb omezila, tak by to, co píšeš mělo stačit na vrácení do původního stavu. Pokud si přibrala i přes pohyb, pak bych asi hledala příčinu jinde (třeba v jídle, nejen skladba, ale i pravidelnost).
Jinak mám pocit, že pneumatiky se zbavuje skoro nejhůř. Břicho nemám úplně katastrofální (jasně, pořád tam je co zlepšovat, ale bývalo to i horší), loni se mi povedlo docela dost sundat (v poměru ke mě, nejsem obéza) - po všelijakých výkyvech se to ustálilo na cca -7cm - ale stejně mi pod pupíkem pořád sedí takový ten "polštářek" Rolling Eyes
A co mi zabralo? Kombinace aerobního cvičení (zejména běhání), jakéhokoliv cvičení na břicho (většinou jsem se stejně omezila na různé variace sklapovaček), hlavně ho namáhat, pak taky trocha stresu ve škole a omezení sladkostí (ale tak to píšeš, že stejně moc nejíš).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
javesela
0-7
0-7


Založen: 12.6.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st červen 12, 2013 1:02 pm    Předmět: Cvičte pilates – je to jóga plus něco navíc pro vaši hezčí p Citovat

http://www.moda.cz/Kategorie/Zdravi_a_krasa/20130606-Cvicte-pilates-je-to-joga-plus-neco-navic-pro-vasi-hezci-postavu.html

Holky je tady někdo kdo by potvrdil, že to vážně funguje.?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
javesela
0-7
0-7


Založen: 12.6.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st červen 12, 2013 1:27 pm    Předmět: Evy Longoria? Pojďte hubnout do krásy jako ona! Citovat

http://www.moda.cz/Kategorie/Zdravi_a_krasa/Diety/20110419_V_cem_tkvi_tajemstvi_krasne_postavy_evy_longoria_pojdte_hubnout_do_krasy_jako_ona.html

Taky zajímavé.. to je postava Smile) uža
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gisel
0-7
0-7


Založen: 12.6.2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st červen 12, 2013 1:37 pm    Předmět: Citovat

Eva je vážně kočanda Smile, co bych dala za její sexy postavu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
linddalin
41-80
41-80


Založen: 1.11.2009
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út červen 18, 2013 1:49 pm    Předmět: Citovat

Housenka: kde jsi tu knihu sehnala, prosím? Smile Docela ráda bych si ji přečetla.

No, já se na začátku roku těšila, že touhle dobou budu mít max. 55 kilo, ale podařilo se mi naopak trochu přibrat (za to určitě může ta dlouhá zima! Evil or Very Mad ), takže teď mám lehce přes 62 kg (na mých necelých 160 cm je to hodně) Rolling Eyes

Tak musím začít teď, první krok (omezení sladkostí) jsem už udělala, teď už v tom "jenom" vydržet, pořádně upravit jídelníček a začít cvičit Very Happy

Začnu zase s kalanetikou, když to bude málo, budu muset něco přidat Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: út červen 18, 2013 2:19 pm    Předmět: Re: Evy Longoria? Pojďte hubnout do krásy jako ona! Citovat

javesela napsal:
http://www.moda.cz/Kategorie/Zdravi_a_krasa/Diety/20110419_V_cem_tkvi_tajemstvi_krasne_postavy_evy_longoria_pojdte_hubnout_do_krasy_jako_ona.html

Taky zajímavé.. to je postava Smile) uža


Postavu má nádhernou, ale ten článek nedává smysl Smile Nejprve napíšou, že se drží Skinny Bitch (aneb veganstvím ke štíhlosti) a pak uvedou jídelníček narvaný masem, vejci a mléčnými výrobky. Tak nějak nevím, co si z toho odnést.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: út červen 18, 2013 2:55 pm    Předmět: Citovat

Housenka> sice nejsem fanoušek Jillian, nějak mi poslední dobou připadá všude přejillianováno, ale ta kniha vypadá moc zajímavě, díky za tip Very Happy


Jelikož moc nesleduji modelky a hérečky, omrkla jsem teda Evu a postavu má pěknou, pro mě bohužel ale nedosažitelnou, neboť to by mi musel nejdřív někdo přestavět kostru, Eva má hodně úzké boky. Nevadí, jsem spokojená s tím, že po půl roce cvičení konečně nemám na stehnech a zadku našponované oblíbené staré džíny, které jsem už skoro odepsala Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 145, 146, 147, 148, 149, 150  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.