BARVIT či NEBARVIT???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 12:34 pm    Předmět: Citovat

Ale jo, já mám taky problém s jemnými vlasy...ale taky mám problém s pravidelnou aplikací čehokoli (teda zuby si denně čistím, to jo). Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 12:44 pm    Předmět: Citovat

Laughing No, tak já taky nehennuju na den přesně - ale fakt je, že si vlasy vcelku samy řeknou - když jsem to nedávno protáhla na měsíc a půl, tak to bylo docela znát na objemu. Rolling Eyes Odrosty ovšem vidět nebylo - zase se ta henna - no, když ne vymyla, tak jakoby trochu vybledla a víc splynula s původní hnědou. Ale zase ne absolutně, řekla bych, že po dvou měsících už by nějaký ty odrosty vidět byly i na mě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 3:21 pm    Předmět: Citovat

pokial sa ti páči vlastná farba tak sa nenechaj zlákať. ja momentálne bojujem s odrastajúcimi vlasmi a neviem čo mám robiť. ale do svadby sa asi ešte budem dofarbovať a potom plesknem na hlavu farbu podobnú mojej a už len nechám odrastať. fakticky lutujem že som si vôbec niekedy začala farbiť vlasy. síce moja farba je taká nevýrazná myšacia bledohnedá ale lepšie ako každé 2-3 mesiace dofarbovať. uplne najhoršie je ked mi vyrastajú tmavšie vlasy, ovela viac na nich vidieť ked sú mastné a pôsobí to velmi neupravene - cítim sa ako nejaká bezdomovkyňa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 9:48 pm    Předmět: Citovat

Rina napsal:
fakticky lutujem že som si vôbec niekedy začala farbiť vlasy.


pod toto sa podpisujem.. mne tiež ešte odrastajú zvyšky kadečoho farbeného, i keď to už tak nie je vidieť.. ale neofarbím to už viac..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 9:52 pm    Předmět: Citovat

a to já toho nelituju... mám na co vzpomínat (na experimenty od fialové přes černou, modrou, černočervenou, černorezavou k rezavý) a konečně sem i ráda, že mám na hlavě zrz, barvu, která se mi líbí, vybrala sem si jí, není tak všední... (nechci říct, že nebarvení mají všední barvu, ale prostě z osobního hlediska ráda trochu vybočuju Wink ).
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 9:29 am    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
a to já toho nelituju... mám na co vzpomínat (na experimenty od fialové přes černou, modrou, černočervenou, černorezavou k rezavý) a konečně sem i ráda, že mám na hlavě zrz, barvu, která se mi líbí, vybrala sem si jí, není tak všední... (nechci říct, že nebarvení mají všední barvu, ale prostě z osobního hlediska ráda trochu vybočuju Wink ).


musím s tebou súhlasiť že ryšavkavá farba je na vlasoch parádna. Ja mam tiež niečo také medovo-ryšavé. Len keby to tak neničilo vlasy.

mam však pocit, že dnes z rady vybočujú práve tí ludia, ktorí majú prirodzenú farbu lebo taraz si vlasy farbí takmer každý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 9:34 am    Předmět: Citovat

Dany, mě teda hodně překvapuje, že zrovna ty o něčem takovém uvažuješ... Shocked Protože podle mě máš dost zajímavou barvu vlasů. No, asi nepřekvapí, že poradím určitě nebarvit chemicky, myslím, že za případné pokažení vlasů to nestojí. A s hennou je to trochu otázka, taky ti může držet napořád, a pak tě třeba nebude bavit dobarvovat... Já bych do toho tedy určitě nešla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 12:09 pm    Předmět: Citovat

Kla, no vidíš, každý má slabé chvilky Embarassed
Já po té rezavé toužím už hodně dlouho, ale chemické barvy se mi opravdu plácat na hlavu nechce a s tou hennou taky váhám...no na základě reakcí místního osazenstva tenhle nápad postupně pouštím z hlavy.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 6:50 pm    Předmět: v Citovat

tak nejhorší je barvit a odbarvovat blondatým melírem. Časem, když se nebudete starat o ty vlasy a budete dělat jako já chyby, tak o ne bohužle přijdete, a znám i nekolik holek, který se musely kvůli tomu ostříhat. Můj názor je tedy nebarvit se a neničit dar přírody
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 8:08 pm    Předmět: Re: v Citovat

skarma007 napsal:
tak nejhorší je barvit a odbarvovat blondatým melírem. Časem, když se nebudete starat o ty vlasy a budete dělat jako já chyby, tak o ne bohužle přijdete, a znám i nekolik holek, který se musely kvůli tomu ostříhat. Můj názor je tedy nebarvit se a neničit dar přírody


Souhlasím. Melír jsem vždy musela nechat odrůst a odstříhat. Jako první týden super a pak horší a horší. Moje vlasy ho prostě neunesou. Barva je o něco lepší ale v kombinaci s přírodní kosmetikou ne-tak jsem si dorasila svoje docela ucházející sice barvené ale jinak pěkné vlasy. Takže buď pečovat a mýt přírodou ale barvit taky přírodně. Nebo jít do chemie ale počítat s tím že bez chemických masek atd se neobejdete. Já teda nechám svojí přírodní barvu a myji chemickými Wink Na moje vlasy příroda není no Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.