Balea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 179, 180, 181, 182, 183  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2015 2:14 pm    Předmět: Citovat

Za mňa kokosový kondicionér nie, odkedy je bez silikónov, nesedí mi - vysušuje vlasy.
_________________
I am the architect of my own destruction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2015 8:53 pm    Předmět: Citovat

Už jsem měla dost toho, jak moje vlasy tmavnou a tmavnou, už ani v létě se tomu skoro nedá říkat blond... Tak jsem se nakonec odhodlala ke koupi a vyzkoušení More Blond spreje. Po dvou naneseních nic, ale napotřetí jsem už měla pocit, že to mělo trochu účinek, a i okolí si všimlo nepatrné změny a zesvětlení horních vlasů (aplikovala jsem jen ke kořínkům, kde mám barvu nejtmavší). Tak to zatím nechám takhle, dokud to ještě vypadá přirozeně, nerada bych to se zesvětlením přešvihla. A snad to na vlasech nenadělá nějakou neplechu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sadako
321-600
321-600


Založen: 22.5.2010
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2015 9:06 pm    Předmět: Citovat

Já si tím stahovala zbytky černé barvy z vlasů, které blond nejsou ani omylem, což je věc, která je na obalu vyloženě nedoporučena a nic zlého se nestalo. Nezačaly se lámat, vypadávat, ani nezměnily barvu na něco hrůzostrašného.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2015 9:14 pm    Předmět: Citovat

Ten More Blond sprej je hodne slaboucky v porovnani s 3% peroxidem, taky si myslim, ze to zadnou paseku neudela, pokud si v tom clovek nebude vlasy pravidelne a dlouho machat Smile

A to tmavnuti blond ale muze byt zpusobeno hormony ... s tim se bohuzel nic moc delat neda Sad
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2015 9:29 am    Předmět: Citovat

To je mi jasné Sad Světlá blondýna jsem byla jen v dětství, v pubertě už to bylo takové napůl - a co koukám na mamku a babičku, tak mi je nejspíš souzená nějaká světlá hnědá. Co se dá dělat - inu pomoci si More blond sprejem Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SmoothAnnie
81-160
81-160


Založen: 12.7.2012
Příspěvky: 81
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2015 8:45 pm    Předmět: Citovat

Sprej More Blond jsem sice nezkoušela, ale po tom, co se mi osvědčilo přelévat po umytí vlasy hodně silným čajem z heřmánku a dělat citrónové oplachy (to samozřejmě ne pokaždé), tak už bych do těhlech věcí nešla....

----ale přesto jsem si před 2 týdny koupila šampon Glossy Blond. NO, JEŠTĚŽE TO STÁLO JEN 40,-...aneb pokud chcete, aby vám šampon sice udělal trochu melírek (=žádoucí) a zároveň ultra zplihlé, neforemné, smotané vlasy, voilà, (ne)úspěch zaručen Sad
_________________
Mandarynki i pomara??cze, pomara??cze, i mandarynki...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út únor 23, 2016 4:08 pm    Předmět: Citovat

Recenze Balea mléka na vlasy s pumpičkou a nakreslenou broskví. Na suché vlasy to trochu lepí, ale na vlhké se to vsákne během schnutí. Ale co hlavně-první den ok, ale druhý a třetí den OBJEM V DÉLKÁCH! Shocked Na těžkých rovných jemných vlasech... objem... nechápu. To je přímo paranormální jev! Very Happy A měla jsem je v drdolu a docela hezky se zvlnily a vydrželo to celý odpoledne. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2016 6:26 pm    Předmět: Citovat

Teď měli ve výprodeji masky v malém balení - červený obal, na barvené vlasy. No, takže, kdo si je koupil? Twisted Evil
A jsou fakt super - lesklé, hladké, jemné a NEsuché vlasy! Fakt super Smile. Vůbec nejsou splihlé. A fakt, že barva tím leskem pěkně prokoukla.
Můj typ vlasů - suché vlnito kudrnaté, barvené barvou i hennou (nebije se to, dělám to už dlouho Smile ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2016 1:10 pm    Předmět: Citovat

Koupil... Twisted Evil Ve výprodeji balzám balea professional na hnědé vlasy. Potřebuju balzám? Samozřejmě že ne. Ale stála celá tuba 28 korun Embarassed Je dobrý, nezatěžuje. Nesmrdí. Ale že by zvýraznil barvu, toho jsem si nevšimla. Mám totiž tzv zlé zrcadlo. V něm vypadá každá hlava matná a nevýrazná. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2016 11:46 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Koupil... Twisted Evil Ve výprodeji balzám balea professional na hnědé vlasy. Potřebuju balzám? Samozřejmě že ne. Ale stála celá tuba 28 korun Embarassed Je dobrý, nezatěžuje. Nesmrdí. Ale že by zvýraznil barvu, toho jsem si nevšimla. Mám totiž tzv zlé zrcadlo. V něm vypadá každá hlava matná a nevýrazná. Very Happy

Jo, za těch 28 kaček mm kondicionér - fialová tuba, nějaká pohádka pro lesklé vlasy nebo něco v tom stylu. Zatím jsem ho ale nepoužila - páč jsem ho taky nepotřebovala, teda vlastně potřebovala, protože stál 28,- ... Twisted Evil
Až ho vyzkouším, ozvu se Smile .
Jinak co si kdy pamatuju ohledně Balea prof. kondicionérů, tak kdysi dávno jsem měla červený - na barvené vlasy a to byla katastrofa (proto mě překvapila ta maska ze stejné řady, ta je fakt super!). Teď mám oranžový na vlnité vlasy a ten je fakt jako nic moc, no. Čekala jsem, že zvýrazní vlnky (jakože je tak ,,fixuje") a vlasy budou hydratované. No, světe div se, prd Very Happy ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 179, 180, 181, 182, 183  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.