Toni and Guy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1acae3adc3095d667b1c0f1bd799e474Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 7:52 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Ten na blond dělá opravdu nádherný zlatý tón. Asi se budu rouhat, ale skoro lepší než zlatá henna. Embarassed . A hlavně ten lesk! A ani dnes, druhý den, nemám vlasy zatížené a zplihlé, což je snad zázrak! Nevtíravá vůně a objemná hříva, že bych se do ní mohla zabalit Laughing Příští týden v pátek pojedu přes Prahu na historický turnaj, takže kdo chcete, šampon vám přivezu. U nás mají všechny druhy v obou pobočkách Rossmanna.


Fairy, ale si predtim psala, ze objem nic moc. Ja mela ten na lesk a na objem a pak vyssi radu Toni @Guy LabelM a vysusovalo mi to vlasy.

Ale narazila jsem ted na super francouzskou kosmetiku j.f.l.- uzzzasnyyyy
Hlava jako boule, kroutici se a a leskle vlasy. No taky ta cena tomu odpovidala, ale staci opravdu malinko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 8:05 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:

Ale narazila jsem ted na super francouzskou kosmetiku j.f.l.- uzzzasnyyyy
Hlava jako boule, kroutici se a a leskle vlasy. No taky ta cena tomu odpovidala, ale staci opravdu malinko.


j.f.l. - to je název té kosmetiky? Nemáš nějaký její odkaz na net?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 8:16 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
galadriel napsal:

Ale narazila jsem ted na super francouzskou kosmetiku j.f.l.- uzzzasnyyyy
Hlava jako boule, kroutici se a a leskle vlasy. No taky ta cena tomu odpovidala, ale staci opravdu malinko.


j.f.l. - to je název té kosmetiky? Nemáš nějaký její odkaz na net?


Ilonko, samozrejme, ze ano Smile

http://www.jflazartigue.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 9:40 pm    Předmět: Citovat

Tak na Toni and Guy jsem zvědavá dle reakce Fay, to musí být pecka...Ve čtvrtek jedu do Plzně a razím do Rossmana Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 10:57 am    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Fairy napsal:
Ten na blond dělá opravdu nádherný zlatý tón. Asi se budu rouhat, ale skoro lepší než zlatá henna. Embarassed . A hlavně ten lesk! A ani dnes, druhý den, nemám vlasy zatížené a zplihlé, což je snad zázrak! Nevtíravá vůně a objemná hříva, že bych se do ní mohla zabalit Laughing Příští týden v pátek pojedu přes Prahu na historický turnaj, takže kdo chcete, šampon vám přivezu. U nás mají všechny druhy v obou pobočkách Rossmanna.


Fairy, ale si predtim psala, ze objem nic moc. Ja mela ten na lesk a na objem a pak vyssi radu Toni @Guy LabelM a vysusovalo mi to vlasy.


No právě, já byla také překvapená! Při mytí mi vlasy připadaly hodně uhlazené, ale když uschly, a já rozpletla copan, po nějakém zatížení, jaké mívám po obyč. šamponech z drogerie, ani památky! Nevím, co v tom je, ale tento šampon na mně dokázal nemožné. Vlasy uhladil, ale nejsou po něm zplihlé. Hlavně se mi strašně líbí ten teplý zlatý lesk Very Happy . Co se vysušení týče: u mě tedy ani náhodou!!! Naopak, vlásky jsou hedvábné a ani trochu vysušené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 4:02 pm    Předmět: Citovat

Tak musím veřejně pochválit management Rossmanna. Psala jsem jim tam, že mi je líto, že v Liberci prodávají na prodejně od Tony&Guy pouze stylingovou řadu výrobků, ačkoliv mají prezentovánu celou řadu. A odpověď:

Dobrý den paní ......,

zhruba před měsícem jsem řešila podobný dotaz od zákaznice ( možná jste to byla Vy). Hovořila jsem s paní vedoucí v Liberci a ta mně ujistila, že prezentují celou řadu výrobků ? tedy i šampony. Nicméně, jak zjišťuji s politováním, není tomu tak. Situaci napravíme, tímto se za společnost omlouvám. Výrobky budou na prodejně k dispozici v dohledné době.

S přáním hezkého dne

Michaela Vackova

purchasing manager




Já jsem to před měsícem nebyla, ale fakt mě hodně překvapilo, s jakou ochotnou se snaží vyhovět a že vůbec odpověděli. Snad se i já dočkám zlatého šamponku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 4:09 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
...
Já jsem to před měsícem nebyla, ale fakt mě hodně překvapilo, s jakou ochotnou se snaží vyhovět a že vůbec odpověděli. Snad se i já dočkám zlatého šamponku Smile


To se máš - já byla ve Znojmě, tam měli pouze šampon na blond vlasy. A v Brně, kam to mám nejblíž, zatím tuhle kosmetiku nemají (což se divím). Snad časem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 7:15 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
sarahpentium napsal:
...
Já jsem to před měsícem nebyla, ale fakt mě hodně překvapilo, s jakou ochotnou se snaží vyhovět a že vůbec odpověděli. Snad se i já dočkám zlatého šamponku Smile


To se máš - já byla ve Znojmě, tam měli pouze šampon na blond vlasy. A v Brně, kam to mám nejblíž, zatím tuhle kosmetiku nemají (což se divím). Snad časem.


Ili, tak jim můžem napsat jako Sarah a třeba se v nich pohne svědomí... Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 7:23 pm    Předmět: Citovat

Já byla taky zkalmaná. Cena asi 300kč za šampon(ale já to chtěla opravdu moc vyzkoušet tak mi to bylo jedno) ale ve Frýdku-Místku měli pouze červený,zlatý a měděný. A hnědý nikde Crying or Very sad To je jak naschvál,že nám neprodávají zrovna to co chceme Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 7:55 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
ilona napsal:
sarahpentium napsal:
...
Já jsem to před měsícem nebyla, ale fakt mě hodně překvapilo, s jakou ochotnou se snaží vyhovět a že vůbec odpověděli. Snad se i já dočkám zlatého šamponku Smile


To se máš - já byla ve Znojmě, tam měli pouze šampon na blond vlasy. A v Brně, kam to mám nejblíž, zatím tuhle kosmetiku nemají (což se divím). Snad časem.


Ili, tak jim můžem napsat jako Sarah a třeba se v nich pohne svědomí... Wink Very Happy


Já jsem držka, já píšu hned Very Happy Samozřejmě ve vší slušnosti Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.