pryc s opalenim!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 4:48 pm    Předmět: Citovat

Stejně jak s tou kůží-namoč je do vody s citronem Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 10:19 pm    Předmět: Citovat

Vyšisování na slunci - to je vpodstatě působení peroxidu. Takže se to dá obstojně dohnat peroxidovou lázní. Pozor ale, aby byl hodně ředěný, nejlepší je ten z lékárny, je dost slabý. já jednou "zvěrohodňovala" jeden křiklavý len, ale technickým peroxidem, takže po chvíli se mi vyžral do děrava Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 7:55 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Kafine, a nestačilo by ty nohavice jenom vystavit mokré na sluníčko, třeba na balkóně? Ale nevím jestli to pomůže, zvlášť pokuds ty kraťasy nosil v létě hodně. Je to opravdu prekérní situace. Laughing
Ono by to stačilo hodit znova do barvy,ale já sem prohlásil,že dneska se nosej takový věci,že to nevadí Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 11:17 am    Předmět: Jak se zbavit opálení?? Citovat

doufám, že tady takové téma ještě není, já jsem ho teda nenašla...
a k věci.. na dovolené jsem si nechtěně, ale nevyhnutelně, opálila obličej (takže mám ted pro většinu lidí normální barvu), ale mě se to vůbec nelíbí, chci zpátky svou mrtvolnou Laughing ... máte nějaký recept, jak na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 11:19 am    Předmět: Citovat

Řeším obdobný porblém, ale u mě je to spíše tak, že než nasnědlou mám dosti permamentně červenou barvu na obličeji a delkoltu... snažím se používat peeling, různá bahýnka a dokonce i citron, ten má zatím nejefektivnější účinek....ale nic převratného..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 11:22 am    Předmět: Citovat

tak červená se u mne naštěstí nekoná, to bych byla asi dost vzteklá... na rukách mi opálení nevadí, ale ten obličej Crying or Very sad tam to necu.... Crying or Very sad (a když jsem to řikala příteli, tak mi řekl "neboj, koupíme bílý make-up" Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 11:52 am    Předmět: Citovat

Jojo, už tady vlákno je, tady:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1155 Smile

Já to pak spojím... někdy... Laughing Ne, za chvilku Smile

Jinak prý pomáhá i vybělovací mýdlo, ale já ho nikde neviděla Sad Hrozně bych ho chtěla sehnat, abych svou mrtvolnou barvu dohnala do extrému Laughing A mám pocit, že může zesvětlat nejen opálení, ale i kruhy pod očima.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 5:04 pm    Předmět: Citovat

To bude ale pokaždé tak trochu destruktivní, ne? Zbavit se toho jde peelingem, ale to se nemá dělat často..teď si ještě vzpomínám že Barekol má snad nějaký zesvětlující krém na pigmentové skvrny - nevím zda to lze použít na celý obličej ale prý to vyběluje dost.
( radši to nezkoušejte ať to potom není na mě jestli se něco stane, a vůbec, bílá není všechno, podívejte jak dopadl Michael) Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lynda
21-40
21-40


Založen: 22.5.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 5:21 pm    Předmět: Citovat

elune napsal:
Řeším obdobný porblém, ale u mě je to spíše tak, že než nasnědlou mám dosti permamentně červenou barvu na obličeji a delkoltu... snažím se používat peeling, různá bahýnka a dokonce i citron, ten má zatím nejefektivnější účinek....ale nic převratného..


Zrovna jsem už chtěla založit nové téma na 'citron'. Slyšela jsem, že je dobrý na to, když se chci zbavit pih, pigmentů a 'skvrnek'. Nevíte o tom něco více? Jak ho používáte Vy? Vyrašilo mi teď moc pih na obličeji a ráda bych se jich zbavila (bez laseru) Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lynda
21-40
21-40


Založen: 22.5.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 5:25 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
To bude ale pokaždé tak trochu destruktivní, ne? Zbavit se toho jde peelingem, ale to se nemá dělat často..teď si ještě vzpomínám že Barekol má snad nějaký zesvětlující krém na pigmentové skvrny - nevím zda to lze použít na celý obličej ale prý to vyběluje dost.
( radši to nezkoušejte ať to potom není na mě jestli se něco stane, a vůbec, bílá není všechno, podívejte jak dopadl Michael) Laughing Very Happy


Heh nikdy bych se nezachovala jako Michael Exclamation Ale ten Barekol me zaujal - na ty pigmentove skvrny Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.