Dr.Hauschka a Tautropfen,Farfalla
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=778d78835eab752a37abbc768285b827Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 3:36 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Damayanti aha Shocked ja myslela ,ze to bude takova ta ohniva ,ale svetla zrz,neco podobnyho jako mam Shocked tak to abych to s necim namichala vid Very Happy tak ze by to slo s ohnive cervenou,nebo prirodni cervenou?zas nechci tmavy,ale jak tu logonu jeste neznam,tak nevim po cem sahnout Embarassed

Kaťo to jsem asi urcite nebyla ja Laughing Wink ja jsem v brne a v praze jsem byla naposled na srazu DV Very Happy




Já si dávám saharu s ohnivě červenou . Té červené ale jen půl krabičky a sahary jednu a půl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 3:43 pm    Předmět: Citovat

tak to zni hezky,treba to taky zkusim Very Happy dekuju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 11:05 am    Předmět: Citovat

Nedokázala jsem odolat a objednala si šampon Farfalla. Embarassed Embarassed http://www.biosfera.cz/product_info.php/cPath/42_72/products_id/4394
Teda já se na něj tak těším, jako blecha na psa. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 11:08 am    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Nedokázala jsem odolat a objednala si šampon Farfalla. Embarassed Embarassed http://www.biosfera.cz/product_info.php/cPath/42_72/products_id/4394
Teda já se na něj tak těším, jako blecha na psa. Laughing Laughing


Farfallaaaa...pro blechy to nejlepšíííííí Laughing Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 11:37 am    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Nedokázala jsem odolat a objednala si šampon Farfalla. Embarassed Embarassed http://www.biosfera.cz/product_info.php/cPath/42_72/products_id/4394
Teda já se na něj tak těším, jako blecha na psa. Laughing Laughing


Jujda, ten vypadá dobře. A co tam o něm píšou, kdyby to tak byla pravda, tak neváhám a taky objednávám. Jsem zvědavá na Tvoje zkušenosti. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 11:46 am    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Nedokázala jsem odolat a objednala si šampon Farfalla. Embarassed Embarassed http://www.biosfera.cz/product_info.php/cPath/42_72/products_id/4394
Teda já se na něj tak těším, jako blecha na psa. Laughing Laughing



Damayanti, Tys postrach mé peněženky, Very Happy nejen že jste mě s Vílkou absolutně nalákaly na Růžový olejík Tau, ještě takový chutný šampónek, úplně slintám!! Jsem celá nedočkavá na Tvoje zkušenosti a hodnocení!! Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 4:32 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko , Jna dopoledne mi dorazil šampon Farfalla . Samozřejmě jsem to nevydržela a mazala si hned umýt vlasy. Laughing Je opravdu skvělý , příjemně voní , dobře a jemně myje . Žádný super objem tedy nedělá , jen takové to nadýchání jak slibovali. Kudrnaté vlasy nemám , tak nemůžu posoudit to zkrocení kudrn . Laughing Ale lesklejší a maličko pevnější vlasy jsou . A vůbec po něm neelektrizují , což je fajn , protože mi to poslední dobou dělalo dost problém. Twisted Evil Přirovnala bych ho k Sanollu . Po něm mám ty vlasy taky tak nadýchané. Very Happy http://www.biosfera.cz/product_info.php/products_id/1449
Takže Sanoll a Farfalla jsou pro mě zatím jedničkou. Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 7:05 pm    Předmět: Citovat

Damayanti, to zní dobře... Asi vyzkouším, je to sice peněz, ale co bych neudělala pro své vlásky, že? Laughing A - pění?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 7:12 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Damayanti, to zní dobře... Asi vyzkouším, je to sice peněz, ale co bych neudělala pro své vlásky, že? Laughing A - pění?



Mě pění všechny přírodní šampony až na druhý umytí. Sad To je pak pěna veliká . Asi to bude tím , že mám rychle se mastící vlasy nebo na první mytí dávám málo vody Rolling Eyes Já bych to pěnění přirovnala k Logoně nebo Hauschkovi .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 8:34 pm    Předmět: Citovat

Damayanti, Vílko, tak jsem to nevydržela a dnes jsem ke koupi kilovky Tau lávy přidala to pidibaleníčko růžového oleje a je to neskutečné blaho. Úplně vidím, jak si pleť lebedí a vrásečky čele mizí Laughing , moc krásně mi z toho blaha šibe Laughing... Takže moc děkuji za tak krásný tip Wink

Naposledy upravil Jna dne út prosinec 04, 2007 10:18 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.