Vichy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 6:38 pm    Předmět: Citovat

mi dosel od vichy ten normaderm. uz je to teda dyl, ale poprve co jsem ho zkusila me naskocil velkej pupinek na nose, jsem si pripadala jak carodejnice (to bylo o zkouskovym) tak jsem ho zase pekne skovala do supliku;) ale nedalo mi to a dala jsem mu druhou sanci..ted ho pouzivam dva dny rano i vecer a zatim v pohode..spis ubytek pupinku..uvidim casem..pokud ale zopakuje to co mi provedl o zkouskovem, tak ho asi nekomu venuju (bud znamemu nebo kosi Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tvorilad
41-80
41-80


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 3:56 pm    Předmět: Vichy-vlasová kosmetika Citovat

Zaujimal by ma vas nazor na tuto znacku. Nevsimol som si, ze by existovala tema, ktora sa zaobera takymito samponmi. Kedysi som mal problemy s lupinami a bezne pripravky proti nim mi nepomahali. Pamatam si, ze tento sampon zafungoval. Teraz (aj ked obcas sa nejake vyskytnu, na chvilu) tento problem na stastie nemam, ale dostal som jeden so selenom a cohesylom. Viem, ze su dost drahe. Ked mi to vtedy zafachalo, efekt to musi mat, a zaujimalo by ma, ci sa to zase neodrazi v niecom inom negativne. Ja sa velmi zlozeniu nerozumiem, preto uvitam kazdy postoj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shadow
0-7
0-7


Založen: 21.12.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 1:04 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já teď používala Vichy asi tři roky a nemůžu si stěžovat. Měla jsem zelený šampon Dercos na lupy, ten mi pomohl, pak už jsem ho nepoužívala tak často, ale byla jsem spokojená. A pak mají vynikající šampon na rychle se mastící vlasy s výtažkem z hroznových jadérek Vitalité, je ho 400 ml, stojí asi kolem 400 Kč, ale když to srovnáš s tím množstvím... navíc mi jeden vydržel skoro na rok. Koupila jsem si teď šampon od Logony, ale musím říct, že se mi vlasy mastí tak po dvou dnech, u Vichy mi vydržely hezké dýl, byly vzdušnější a měly objem... ale za to asi může chemie, no Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dedej
0-7
0-7


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 8:14 pm    Předmět: vichy Citovat

nemáte někdo zkušenost s šamponem od Vichy na jemný vlasy? Nebo i jinou řadu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 6:19 pm    Předmět: Citovat

Něco málo o Vichy je zde: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1081&postdays=0&postorder=asc&start=0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 10:29 am    Předmět: Citovat

dostala jsem šampon Vichy - posilující. Sama bych si ho asi nekoupila, ale když jsem ho už dostala, tak ho asi vyzkouším. Nemáte někdo zkušennost? na obalu je napsano "no paraben" Very Happy tak snad to bude pravda a bude vážně bez silikonů (jestli to teda znamená, že je bez silikonů) .. Trochu se toho bojím, pač vím, že Vichy není žádná extra přčírodní kosmtika. Pokud tady někde vyštourám složení, klidně přepíšu kdyby mi nějáký chytrý chemik podle toho řekl, jestli to je nějáký ošklivý nebo tak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 10:39 am    Předmět: Citovat

No paraben znamená bez parabenů Wink Což jsou jiné látky, než silicony.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trpajzlig
321-600
321-600


Založen: 26.1.2011
Příspěvky: 545

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 10:46 am    Předmět: Citovat

girl.or.element napsal:
dostala jsem šampon Vichy - posilující. Sama bych si ho asi nekoupila, ale když jsem ho už dostala, tak ho asi vyzkouším. Nemáte někdo zkušennost? na obalu je napsano "no paraben" Very Happy tak snad to bude pravda a bude vážně bez silikonů (jestli to teda znamená, že je bez silikonů) .. Trochu se toho bojím, pač vím, že Vichy není žádná extra přčírodní kosmtika. Pokud tady někde vyštourám složení, klidně přepíšu kdyby mi nějáký chytrý chemik podle toho řekl, jestli to je nějáký ošklivý nebo tak Smile

teď jsem si zrovna umyla vlasy Vichy-na lupy...vždy si čtu složení a když jsem si ho kupovala, tak jsem to poprvé neudělala a divila jsem se, když jsem vyšla z lékárny, co je ve složení....samý silikon-ty co se špatně vymývají....ale nejsou tam zase parabeny, což jsou rakovinotvorné látky....no takže pro ty, co vyznávají přírodu, nic extra...
_________________
www.zlatevrchy.snadno.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 10:51 am    Předmět: Citovat

aaha Very Happy.. noo tkžee mužu očekávat, že tam nejspíš budou:)

našla sem to složení konečně, tak vypisuji a kdyby tu byl někdo tak hodný a řekl mi k tomu něco Smile protože já jsem chemicky absplutně nepolíbená Smile

water, sodium laureth sulfate, citric acid, disodium cocoamphodiacetate, glycol disterate, sodium chloride, ammonium hydroxide, carbomer, diaminopzrimidine oxide, disodium ricinoleamido mea sulfosuccinate, hexylene glycol, niacinamide, panthenol, peg-55 propylene glycol oleate, polyquaternium-10, propylene glycol, pyridoxine hci, salicylic acid, sodium benzoate, sodium glycolate, sodium hydroxide, parfum

pfuuu.. makačka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2012 1:41 pm    Předmět: Citovat

Dostala jsem k Vánocům šampon Dercos - posilující růst vlasů. A teď řeším, jestli ho mám vůbec zkoušet nebo rovnou darovat jinam. Je bez parabenů, snad i bez siliconů (jen jsem prolítla složení a moc to nezkoumala). Ale bojím se, že mi rozjede lupy, které mám skoro ze všeho. Trochu mě ale láká to posílení růstu....Nemáte s ním některá zkušenosti??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.