T.I.G.I.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f7dcd07c25960967baebc5fed7c236a5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lala
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 11:53 am    Předmět: Citovat

Špatný není od Tigi ještě kondicionér Oatmeal and honey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lala
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 11:42 am    Předmět: Citovat

janamarie78:

TAk jsem si dnes objednala od Tigi šampon a kondiconér pro brunety a jsem mooooooc zvědavá,jaký bude. Jsi ještě s touhle řadou spokojená,nebo už nadšení opadlo,jak už tomu většinou bývá u nás šamponových maniaků? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 4:48 pm    Předmět: Dumb blonde Citovat

ahojky, včera som si v metre kúpila sampon Bed Head Dumb Blonde nakoľko mám odfarbené vlasy na blond lenže aby som si vlasy rozčesala potrebujem nutne aj kondicionér a mali len Bed Head Brunette Goddess tak som si ho zo zúfalstva kúpila a teraz sa ho bojím dať na vlasy aby mi nestmavli inak som ho v metre otvorila či nie je hnedý a nie je tak fakt neviem. Aký je vlastne rozdiel medzi Brunette a Blonde prečo je to takto rozdelené? mám ho darovať a počkať si na ten Blonde alebo ho môžem kľudne použiť aj na blond vlasy? vopred dík za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 5:08 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,
kdo máte doma, mohly byste mi prosím vypsat složení nějakých těch šamponů a kondicionerů? Nejlépe toho multivitamínového Self Absorber a Moisture maniac.
Děkuji

Ráda bych si byla jistá, že tam skutečně nejsou silikony, zvláště v těch kondicionerech. A v jaké formě jsou ty vitamíny.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po prosinec 08, 2008 12:40 pm    Předmět: Citovat

janamarie napsal:
Je tam jen Dimethicone, bez silikonů je myslím Moisture maniac a Self absorb. Superstar zase bez SLS. Tigi je zatím nejlepší co jsem vyzkoušela.


Ahojky, píšeš tady o Superstar od Tigi, to je ten objemový roztok viď. Asi není ve spreji? A prosím tě, předpokládám, že když o něm píšeš, tak ho máš i vyzkoušený. Je skutečně dobrý, dodá vlasům viditelný objem? Píšeš že neobsahuje SLS, to je mi celkem jedno jestli ano nebo ne, ale jde mi hlavně o silikony. Obsahuje Superstar silikony? Silikony mi vlasy totiž vždycky uplácají a to nechci. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 8:30 pm    Předmět: Citovat

Takže, objednala jsem si z Anglie šampon a leave in sprejík Superstar a šampon a kondiš- nějaká hydratační řada co má dodávat i objem. Jako oboje krásně voní. Myla jsem si vlasy u přítele a zkoušela jsem ty produkty poprvé takže něco uvidím až po delším čase používání ale můžu už rovnou říct že řada Superstar vážně dodává objem. I přítel si všiml a říkal že mám lví hřívu Laughing Jinač Superstar voní jako sladký bonbonek-miluji tu vůni...ke mě se hodí, mám ráda sladké věci. Ta hydratační pak voní sladce a zároveň jak pepermint Very Happy Pak dám zase vědět jak jsem spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 4:53 pm    Předmět: Citovat

já jsem si koupila Catwalk Thickening (šampon i kondicioner) a čekala jsem od toho za ty prachy trochu víc. Vůně mi připadá neutrální, vlasy jsou hebké, první den nadýchané, pak už moc ne. Hodnotila bych to jako předraženou drogérku.
Jestli chcete některá napsat složení, tak není problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 7:21 pm    Předmět: Citovat

EvulinkaH napsal:
já jsem si koupila Catwalk Thickening (šampon i kondicioner) a čekala jsem od toho za ty prachy trochu víc. Vůně mi připadá neutrální, vlasy jsou hebké, první den nadýchané, pak už moc ne. Hodnotila bych to jako předraženou drogérku.
Jestli chcete některá napsat složení, tak není problém.


Já teda vybírala na www.lookfantastic.com a to podle hodnocení uživatelek. No a tento šampon moc hodnocen není takže sis jen prostě špatně vybrala no Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 7:24 pm    Předmět: Citovat

Ozkoušela jsem už podruhé šampon a kondiš z té hydratační řady co mám v galerii a jako je super. Voní jako máta ale když se člověk "začuchá" tak pod ní cítí jahody. Jinak první mytí paráda...vlasy silné a hrubé...uhlazené a zvlněné...vlasy mi to vážně zvlnilo. Další den jsem musela mýt kvůli focení znovu a už byl jiný výsledek ale tím že jsem nakonec vlasy žehlila tak musím říct že spokojenost. Vlasy jsou rovné doteď a to se mi dřív nestávalo(dřív když jsem žehlila) a jsou krásně lesklé. Takže zkusím oba šampony střídat a uvidím. Jo a hydratační řada dodává nádherný objem. Fakt jsem měla tak dvakrát víc vlasů než normálně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 9:54 am    Předmět: Citovat

Já teda vybírala na www.lookfantastic.com a to podle hodnocení uživatelek. No a tento šampon moc hodnocen není takže sis jen prostě špatně vybrala no Rolling Eyes[/quote]

Já jsem nevybírala podle žádného podobného hodnocení, ale podle toho, co jsem chtěla pro vlasy - chtěla jsem zvětšit objem a zamezit padání. Byla mi doporučena značka TIGI, tak jsem si vybrala toto. Značka jako taková může být super, ale zrovna tato řada se jim moc nevyvedla. Příště ale při koupi dražších produktů fakt okouknu reference.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.