Barvení nehtů hennou
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 7:40 pm    Předmět: Citovat

Není zač, už jsme tu někde o tom psaly. Možná ve fóru o řasách. Nejsem si jistá, zda tu barvu mají úplně v každé Tetě, já ji koupila na podzim konkrétně v té naproti Olšanským hřbitovům u Flóry. Také jsem viděla jinou značku té barvy na netu: http://www.fipetmost.cz/detail/henna-1-5g-barva-na-oboci-a-rasy/1000/150/

a nabízí ji i zásilkový obchod Popron.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 7:55 pm    Předmět: Citovat

Nehty se ještě dnes v některých koutech světa hennou barví (třebas na svatby atd.), může to totiž být součástí pomalování ručky hennou, většinou se barví celé konečky prstů, což vypadá pěkně, ale problém je, že z kůže se henna vymyje, ale z nehtů nikoli... Lepší je použít lak na nehty ve stejné barvě Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2008 10:34 am    Předmět: Citovat

Ale mně jde právě o to, abych si je lakovat nemusela, po laku se mi totiž třepí nehty, i když použiju jako podklad nějaký "super zpevňovací a výživný". Tak hledám alternativu... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2008 10:36 am    Předmět: Citovat

valalo napsal:
No ja si obcas v lete nechty hennujem. Treba ich len dobre oblepiť aby nebola pomaľovana koža naokolo a ono je to take hnedočervené pokiaľ to obalite do vaty, dáte ruky do sackov a necháte dlho, najlepsie celú noc. Ak to nezakryjete alebo necháte krátko je to bledo az tmavšie oranžové a veľmi sa mi páči ked to vyrastá a hlavne ked uz je to skoro vyrastene a robi vam to na nechtoch taky oblúcik. Mne sa to nahodou páči! Smile

A jakou hennu na to používáš, tu klasickou tetovací?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so leden 05, 2008 11:47 am    Předmět: Citovat

Jj klasickú ta z DM by urcite nechytila ale klasickú čistú hennu takú akú predávajú v Egypte na trhu. Myslim ze ta tetovacia je čistá tak by mohla byt.
Návrat nahoru
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2008 1:41 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
Shahlah napsal:
Nehty se ještě dnes v některých koutech světa hennou barví (třebas na svatby atd.), může to totiž být součástí pomalování ručky hennou, většinou se barví celé konečky prstů, což vypadá pěkně, ale problém je, že z kůže se henna vymyje, ale z nehtů nikoli... Lepší je použít lak na nehty ve stejné barvě Wink

Ale mně jde právě o to, abych si je lakovat nemusela, po laku se mi totiž třepí nehty, i když použiju jako podklad nějaký "super zpevňovací a výživný". Tak hledám alternativu... Smile


Pokud se ti líbí výsledná barva (většinou zrzavá, případně hnědá), tak proč ne, stačí použít normální hennu-stejně jako na tetování
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2008 1:44 pm    Předmět: Citovat

valalo napsal:
Jj klasickú ta z DM by urcite nechytila ale klasickú čistú hennu takú akú predávajú v Egypte na trhu. Myslim ze ta tetovacia je čistá tak by mohla byt.


Souhlasím, henna na vlasy nechytne (nebo by alespoň neměla), použij přírodní čistou hennu, dá se sehnat ve všemožných orientálních obchůdcích
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 11:48 am    Předmět: Citovat

nedávno jsem četla knížku o henně a viděla jsem pár obrázků těch nabarvených nehtů a můsím říct,že to vypadá zajímavě.Když se to hezky nanese a není to upiplané tak proč ne že?Napadlo mě taky,že by se mohlo tou henou udělat na nehty jenom zdobení,třeba kytičku nebo tak-jako zdoícím lakem.dá se to normálně přelakovat nebo ten lak tu hennu poruší?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kačenka5
81-160
81-160


Založen: 29.8.2008
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 12:37 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem se hennovala přírodní hennou. A měla jsem,frajerka, jen jednu rukavici Smile
10 minut aplikace, pak rychle smýt. Měla jsem krásnou tmavou oranžovočervenou dlaň. A hnědožlutooranžové nehty. Na dlaně se mi henna držela tak týden intenzivně a pak asi ještě 14 dní. Nehty musely odrůst. A nebyla to barva moc hezká. Spíš jako bych měla žlutenku a špinavé nehty.
Na kůži ale byla henna moc pěkná (ta samá).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2009 6:12 am    Předmět: Citovat

Kačenka5 napsal:
Tak já jsem se hennovala přírodní hennou. A měla jsem,frajerka, jen jednu rukavici Smile
10 minut aplikace, pak rychle smýt. Měla jsem krásnou tmavou oranžovočervenou dlaň. A hnědožlutooranžové nehty. Na dlaně se mi henna držela tak týden intenzivně a pak asi ještě 14 dní. Nehty musely odrůst. A nebyla to barva moc hezká. Spíš jako bych měla žlutenku a špinavé nehty.
Na kůži ale byla henna moc pěkná (ta samá).

tak to já barvila uplně bez rukavic Very Happy páč jsem si je zapoměla koupit, henna namíchaná, lékárna daleko Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.