Pro vlasaté čaroděje a čarodějky:-)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8a8a577b5ec2983a872922815ccc08d6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sechmet
81-160
81-160


Založen: 13.2.2009
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 11:52 am    Předmět: pálení vlasů Citovat

Já zase slyšlela, že pokud budete pálit vlasy a chlupy člověka, po kterém toužíte, připoutáte si ho, nebo na vás bude přinejmenším myslet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 1:15 pm    Předmět: Citovat

Tak teď nevím, jestli jsme s přítelem nezáměrně taky nečarovali Smile Asi před 3 lety jsme si vzájemně vyměnili pramínek vlasů a oba ho nosíme v peněžence. Třeba mi to tu nějaká čarodějnice vysvětlí, co jsme tím možná ovlivnili Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sechmet
81-160
81-160


Založen: 13.2.2009
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 3:36 pm    Předmět: pramínek Citovat

Meeesha napsal:
Tak teď nevím, jestli jsme s přítelem nezáměrně taky nečarovali Smile Asi před 3 lety jsme si vzájemně vyměnili pramínek vlasů a oba ho nosíme v peněžence. Třeba mi to tu nějaká čarodějnice vysvětlí, co jsme tím možná ovlivnili Wink

Nosíte u sebe energii toho druhého, takže by jste mohli mít na sebe jakýsi spojení i když spolu nejste Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 3:48 pm    Předmět: Citovat

Já už podobné triky zkoušela, ale bez výsledku navíc je to opravdu ovlivňování něčí vůle a to už patří do černé magie. Protože tam platí vždy to, že se ti to může 3x ve zlém vrátit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne srpen 08, 2010 8:26 pm    Předmět: Re: pramínek Citovat

Sechmet napsal:
Meeesha napsal:
Tak teď nevím, jestli jsme s přítelem nezáměrně taky nečarovali Smile Asi před 3 lety jsme si vzájemně vyměnili pramínek vlasů a oba ho nosíme v peněžence. Třeba mi to tu nějaká čarodějnice vysvětlí, co jsme tím možná ovlivnili Wink

Nosíte u sebe energii toho druhého, takže by jste mohli mít na sebe jakýsi spojení i když spolu nejste Smile

No, je pravda, že při sobě hodně držíme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: pá srpen 13, 2010 7:02 am    Předmět: Citovat

Já jsem zase kdysi četla, že dříve byly dlouhé vlasy považovány za sídlo energie (hlavně té magické) a čím delší vlasy, tím větší "mana" Smile

Proto také, když chtěli aby sv. Václav přijal křest, tak ho ostříhali (nosíval prý dlouhé vlasy, jak mu poradila jeho babička Ludmila, která dle některých pověstí měla také pletky s magií, minimálně se traduje, že viděla co ostatní ne). Václav prý křest ve skutečnosti nechtěl a tím že ho ostříhali ho donutili rezignovat.

Ale kdo ví, jak to bylo doopravdy. Tak či tak, na tom, že je ve vlasech síla asi něco bude. Protože už i východní medicína říká, že zdraví člověka se odráží mimojiné ve vlasech Smile

A také se prý říkalo, že Víly mají ve vlasech život a když někdo ostříhal Vílu, tak zahynula.

A jen tak mimochodem, včera mně chytla myšlenka se ostříhat, mám pocit že mi ty dlouhé rousy nesluší, tak doufám, že mně tyto chutě zase brzy přejdou
Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sechmet
81-160
81-160


Založen: 13.2.2009
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: pá srpen 13, 2010 11:46 am    Předmět: Citovat

Sayhaya napsal:
Já jsem zase kdysi četla, že dříve byly dlouhé vlasy považovány za sídlo energie (hlavně té magické) a čím delší vlasy, tím větší "mana" Smile

Proto také, když chtěli aby sv. Václav přijal křest, tak ho ostříhali (nosíval prý dlouhé vlasy, jak mu poradila jeho babička Ludmila, která dle některých pověstí měla také pletky s magií, minimálně se traduje, že viděla co ostatní ne). Václav prý křest ve skutečnosti nechtěl a tím že ho ostříhali ho donutili rezignovat.

Ale kdo ví, jak to bylo doopravdy. Tak či tak, na tom, že je ve vlasech síla asi něco bude. Protože už i východní medicína říká, že zdraví člověka se odráží mimojiné ve vlasech Smile

A také se prý říkalo, že Víly mají ve vlasech život a když někdo ostříhal Vílu, tak zahynula.

A jen tak mimochodem, včera mně chytla myšlenka se ostříhat, mám pocit že mi ty dlouhé rousy nesluší, tak doufám, že mně tyto chutě zase brzy přejdou
Laughing


člověče... o tom přemýšlím už dlouho.. tak trochu fušuju do čarodějnictví a musím říct, že když jsem si z blbosti zašla ke kadeřnici a přišla o velkou část vlasů, nějak jsem zeslábla. pomalu se to vrací ale pořád to není ono, ale možná pro to, že s nimi nejsem spokojená, když budu čekat několik let na to, až mi dorostě ofina.
mimochodem, carlos castaneda svým "ovečkám" vlasy stříhal na krátko, prý protože se v nich drží osobní historie, ale jeho učitel to nedělal. narozdíl od něj byl carlos "nutič" a manipulátor.
podle mě se v nich možná drží energie ženství, určitá kultivovanost a jemnost, nebo naopak ženská divokost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: so srpen 14, 2010 8:44 am    Předmět: Citovat

Sechmet nejsi sama, kdo do toho fušuje Smile A souhlasím s tebou, síla v tom bude.
Já jsem s dobrou vůlí před rokem šla ke kadeřnici a přišla tak nedobrovolně o 20 cm (chtěla jsem jen zastřihnout do 5 cm, paní asi neodhadla... Evil or Very Mad ), vlasy se sice zregenerovaly, ale po zastřižení se mi doslova podlomily kolena.
Ve vlasech je prý i jistá biologická paměť. Například lidé, kteří někdy zkusili nějaké drogy (nejčastěji se tady uvádí marihuana) to mají prý ještě ve vlasech. Takže pokud si chce být někdo opravdu jistý a ten člověk se nestříhá, tak prý se to z toho dá vyčíst, že ty drogy někdy bral, prý i s určením na rok dle růstu vlasu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: so srpen 14, 2010 8:55 am    Předmět: Citovat

A ještě jsem si tak vzpomněla, že mi kdysi někdo řekl, že u čarodějek bylo tradicí si vlasy nechávat narůst protože to bylo dobré uložiště zásob jejich magické Síly Smile A pokud je někdo ostříhal, nemohly moc snadno působit.

Osobně si myslím, že to je na každém, kam si onu "Sílu" ukládá, ale dlouhovláskám to jde asi tak nějak automaticky do vlasů Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so srpen 14, 2010 11:31 am    Předmět: Citovat

No, zrzavé a navíc dlouhovlasé čarodejnice jsou podle mnoha pramenů nejsilnější. Ale to může být důsledek nenávistné kampaně proti Keltům/Irům na Britských ostrovech.
Taky se říká, že kdo byl v minulém životě upálen, může si ten plamen nést do dalšího života na hlavě.
Pokud jde pouze o dlouhé vlasy, myslím, že je mají všechny novodobé čarodějky. Zřejmě je to jakýsi průvodní znak jejich směřování k přírodě. I když některé exibicionistky si je zcela nepřírodně barví na inkoustově černou nebo zrzavou. Ale to jsou spíš dramatické umělkyně, než opravdové čarodějky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.