aka farba vlasov sa paci muzom najviac ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1b437b49481e9e2190170285492aeaebZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 8:51 pm    Předmět: Citovat

no tak mymu tygrikovi se nejvic libi asijske rovne dlouhe cernocerne vlasy Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 10:43 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Tmavá, rozhodně tmavá Laughing Laughing Laughing
... osobně si myslím, že barva vlasů sice může zaujmout - leč důležitější je to, co je v hlavě a ne na hlavě ( a běda můžům, kteří si vybírají ženy JEN podle barvy vlasů Smile )


Svatá pravda Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 12:39 am    Předmět: Citovat

Muži se za blondýnkou ohlednou s brunetkou chtějí žít.
Nechci nikoho urazit (znám spoustu inteligentních blondýnek) a navíc muži neví, že existují černovlásky a zrzky Wink ale v té největší podstatě, přece ve vztahu o barvu vlasů vůbec nejde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 1:35 pm    Předmět: Citovat

mam kamarda,ktery ma uplne silenou slabost pro zrzky Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 5:27 pm    Předmět: Citovat

Podle mě se to nedá objektivně říct,protože mě se třeba strašně nelíbí vlasy přebarvené na blond,ale přírodní blond jsou krásné.Je tam podle mě velkej posun v barvě,jenže přírodní blondýnu dneska člověk skoro nevidí.Stejně tak rusovlásky,které pomalu mizí z genofondu lidstva.Přírodní zrzavá barva je nádherná,ale chemická,které dnes uvidíte nejvíc je podle mě nehezká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lenuuulkaaa
0-7
0-7


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 10:59 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Myslím že na barvě vlasů nezáleží, nebo jen minimálně. Důležitý je celkový vzhled, obličej, postava, a když zůstanem jen u toho obličeje (jakoby u "portrétu"), tak i to jak se k té holce její barva vlasů hodí (proto si myslím že odbarvené blondýnky na to fakt musí být ten správný typ barevně, jinak vznikne spíš katastrofa), jaké má oči, nos, no všechno tohle.


Tak já budu suohlasit tady se slunéčkem. Abych Vám pravdu řekla tak se mi blondýnky moc nelíbí. spíš hnědovlásky ale i zrzky:-)mají takový správný kukučSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 11:54 am    Předmět: Citovat

Co sleduji, tak muži ve starší generaci v mém okolí jsou na blondýny (přírodní) a té mladší generaci je to úplně jedno. Že je důležité, jak to ta holka umí nosit a jak ji to sedí. Souhlasím s názorem, že mnoho mužům se líbí blonky (a to i přebarvené) z toho důvodu, že světlé vlasy jsou symbolem plodnosti a blondýnky vypadají křehčeji a něžněji. Dost jsem o tomto slyšela.

Jinak nejvíc z nejvícovatějších se mi líbí blond vlasy, ale ne studeného odstínu, spíš teplého, takže zlaté, nebo medové. A začala se mi líbit i blond s odlesky zrz. Jinak co se týče tmavších, tak černé se mi líbí s odlesky do ruda nebo do modra, a hnědé s odlesky do kaštanova.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 3:11 pm    Předmět: Citovat

Mě se nejvíc líbí medově zrzavá Very Happy a mému partnerovi blonďatá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 12:57 am    Předmět: Citovat

Mně se nejvíce líbí světlehědá, ale černé (asijské) také nejsou špatné. A největší hrůza jsou svítící peroxidky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 3:28 am    Předmět: Citovat

Podle mne to je irelevantní - mužům se musí už jen kvůli p. Darwinovi líbit vše. Možná určitá preference bude mít více "mediální pozornosti" nebo bude víc v "módě" (což je totéž...), ale v zásadě i ta nejpodivnější vlasobarva a nejbizarnější vlasodélka bude mít své zastánce a nebude jich málo. Důležitější je otázka, co se líbí "konkrétním" mužům - ale ani pak si nejsem jistý její relevancí, nejdůležitější je podle mne to, co se nejvíc líbí VÁM Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.