ostatne vyrobky lush
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=78d36be1194015f9a161e2c6f4122ac6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 3:32 pm    Předmět: Citovat

Já bych se ráda zeptala na Lush deodoranty a deo pudry, máte je někdo vyzkoušené? mohli byste mi třeba doporučit nějaký pudr do kombinace s krystalem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 9:51 pm    Předmět: Citovat

koukám, že lush tady není moc oblíbené téma k diskuzi Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 10:04 pm    Předmět: Citovat

egle, to je tím, že je v ČR jen pár obchůdků a hlavně v Pze Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 6:55 am    Předmět: Citovat

egle napsal:
Já bych se ráda zeptala na Lush deodoranty a deo pudry, máte je někdo vyzkoušené? mohli byste mi třeba doporučit nějaký pudr do kombinace s krystalem?


Mám ozkoušený pouze oválný deodorant Oxeo Cube, moc pěkně totiž voní, ale spíše bych doporučila nějaký úplně sypký do kombinace s tím krastalem. Tento používám zatím samotný, ale chystám se koupit krystal, aby to bylo účinější. Oxeo cube totiž nevydrží být spolehlivý až do večera, chce to ještě jednu aplikaci během dne, ale na přenášení je zas příšerně nepraktický.Takže tak:-) Pokud jsi z Prahy, můžeš ty sypké pudry přijít očuchat. Nová řada Go green je fajn, zdá se mi účinná (myslím teď pudr a body spray) ale je také docela aromatická, tudíž by se asi neměla používat s jinou voňavkou, aby se to netřískalo. Lidi mají taky docela rídi Coconut - voní po kokosu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 7:53 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
egle, to je tím, že je v ČR jen pár obchůdků a hlavně v Pze Confused

no, to sice jo, ale eshop to jistí Laughing teda aspoň já nemám vůbec problém objednávat z netu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 7:54 am    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Mám ozkoušený pouze oválný deodorant Oxeo Cube, moc pěkně totiž voní, ale spíše bych doporučila nějaký úplně sypký do kombinace s tím krastalem. Tento používám zatím samotný, ale chystám se koupit krystal, aby to bylo účinější. Oxeo cube totiž nevydrží být spolehlivý až do večera, chce to ještě jednu aplikaci během dne, ale na přenášení je zas příšerně nepraktický.Takže tak:-) Pokud jsi z Prahy, můžeš ty sypké pudry přijít očuchat. Nová řada Go green je fajn, zdá se mi účinná (myslím teď pudr a body spray) ale je také docela aromatická, tudíž by se asi neměla používat s jinou voňavkou, aby se to netřískalo. Lidi mají taky docela rídi Coconut - voní po kokosu.

takže ty pudry jsou účinné všechny více méně stejně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 8:02 am    Předmět: Citovat

egle napsal:

takže ty pudry jsou účinné všechny více méně stejně?


Řekla bych že ten Greench bude asi nejúčinnější, ale jak říkám, nemám s tím zatím příliš velké odobní zkušenosti... Ale více méně tam asi nebudou nějaké příliš markantní rozdíly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 8:17 am    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Řekla bych že ten Greench bude asi nejúčinnější, ale jak říkám, nemám s tím zatím příliš velké odobní zkušenosti... Ale více méně tam asi nebudou nějaké příliš markantní rozdíly.

děkuju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Virgo
81-160
81-160


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 4:22 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
koukám, že lush tady není moc oblíbené téma k diskuzi Laughing Laughing


Možná proto, že s ním zatím nemá příliš mnoho lidí zkušenosti... Já také teprve začínám... Smile Chci dát příteli k našemu májovému výročí nějakou tu masážní věcičku, tedy tuhý masážní olej, tak kdyby něco mohl poreferovat, budu ráda... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 7:48 pm    Předmět: Citovat

A čo tie lushácke tuhé parfémy, máte s nimi niekto skúsenosť? Podľa popisu ma láka ten Go green, voňať ako tráva, to by sa mi páčilo Very Happy, ale zatiaľ som nejako nemala čas ísť ho niekam v Prahe očmuchať...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.