Sponky, které neničí vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8bd6a3b8564514ee5131a4f723140b42Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 11:43 am    Předmět: Citovat

no my sme pukačkami volali presne takéto sponky

http://www.chillistyle.com/obchod/pukacky-male-ceresne-p-2097.html?zenid=ffe65d1a0c6b8a240ee9765a787ecb7c (hádam to pôjde otvoriť)

podla mna toto už trošku ničí vlasy lebo do toho špicu sa často zachytávali vlasy a to mal niekto silno pripnuté tak tie vlasy v tom boli také ohnutá ale mne sa to velmi páči. sú také roztomilé
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 11:54 am    Předmět: Citovat

Já doporučuju jehlice, drží to opravdu dost dobře. I když tedy o jehlicích já moc mluvit nemůžu, používám tužku (většinou jen jednu) Laughing Nenosím drdoly mezi lidi, jen doma, když potřebuju mít hodně stažené vlasy, nebo při mytí, když si vlasy nechci namočit. A ani mnoho gumiček a sponek najednou mi nedrží tak dobře jako jedna tužka. Ale teda postup výroby "tužkového drdolu" popsat neumím, prostě to nějak zamotám, propíchnu, zamotám a ještě propíchnu a ono to drží Laughing
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 12:51 pm    Předmět: Citovat

Rina napsal:
no my sme pukačkami volali presne takéto sponky

http://www.chillistyle.com/obchod/pukacky-male-ceresne-p-2097.html?zenid=ffe65d1a0c6b8a240ee9765a787ecb7c (hádam to pôjde otvoriť)

podla mna toto už trošku ničí vlasy lebo do toho špicu sa často zachytávali vlasy a to mal niekto silno pripnuté tak tie vlasy v tom boli také ohnutá ale mne sa to velmi páči. sú také roztomilé

Takovéto sponky používám, když jdu plavat, aby mi přední vlasy nepadaly do očí (nemám je moc dlouhé) a taky se mi zdá, že vlasy ničí, ale trochu míň než pérka, která jsem takto používala dřív. Nebo byste mi byly schopny poradit něco jiného, co dobře drží malé množství vlasů, a je to dostatečně silné, aby odolalo proudění vody (poctivě hlavu potápím, styl "paní radová" mi není vlastní)?[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 3:50 pm    Předmět: Citovat

Lupačkami jsme taky nazývali ty maličké sponky, kterými se připíná pár vlásků třeba za ušima nebo nahoře. A ty kovové prolamovací jsme se švagrovou taky dříve nosily, ale teď už to nějak na ženách nevídám. Víte, jednou asi na začátku 90. let se nosily ty kovové sponky s obrovskou mašlí, pamatujete?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 5:41 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:

Takovéto sponky používám, když jdu plavat, aby mi přední vlasy nepadaly do očí (nemám je moc dlouhé) a taky se mi zdá, že vlasy ničí, ale trochu míň než pérka, která jsem takto používala dřív. Nebo byste mi byly schopny poradit něco jiného, co dobře drží malé množství vlasů, a je to dostatečně silné, aby odolalo proudění vody (poctivě hlavu potápím, styl "paní radová" mi není vlastní)?[/url]


plavecká čiapka! (ja s hlavou nad vodou plávať ani neviem Very Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 5:47 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
Herminka napsal:

Takovéto sponky používám, když jdu plavat, aby mi přední vlasy nepadaly do očí (nemám je moc dlouhé) a taky se mi zdá, že vlasy ničí, ale trochu míň než pérka, která jsem takto používala dřív. Nebo byste mi byly schopny poradit něco jiného, co dobře drží malé množství vlasů, a je to dostatečně silné, aby odolalo proudění vody (poctivě hlavu potápím, styl "paní radová" mi není vlastní)?[/url]


plavecká čiapka! (ja s hlavou nad vodou plávať ani neviem Very Happy)


Já teda nevím, ale já si s vlasy nic nedělám, když plavu, ať se potápím krauluju nebo cokoliv jiného Wink
Čepice...brrrr...nic hnusnějšího neznám. Fuj, když si vzpomenu na dobu, kdy jsme ji muselil povinně nosit do bazénu. Jednak táhla jako prase a navíc se mi pod nikdy pořádně stejně nevešly vlasy Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 5:52 pm    Předmět: Citovat

na tie spony s mašlami sa pamätám. Už vtedy sa mi zdali ohyzdné.

čo sa týka sponiek čo neničia vlasy tak u mne jedine také tie obyčajné tenké čierne s guličkou na konci (u vás to tuším voláte pérka ???) a ked účes tak potom s ihlicami alebo umelým štipcom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 6:10 pm    Předmět: Citovat

Klarus: no, občas mám aj ja do toho problém narvať vlasy, ale mne to až také brr nepríde. možno preto, že som sa x rokov venovala plávaniu a je to pre mňa prirodzené (spravím cop, zmotám pod čiapku a je to - vyzerá to ako nejaký obrovský nádor, ale komu na tom záleží Very Happy) inak skoro všetky plavkyne, čo som poznala mali vlasy max po ramená, alebo si ich dali časom skrátiť.. je to nepraktické, to je pravda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 6:56 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Já teda nevím, ale já si s vlasy nic nedělám, když plavu, ať se potápím krauluju nebo cokoliv jiného Wink
Čepice...brrrr...nic hnusnějšího neznám. Fuj, když si vzpomenu na dobu, kdy jsme ji muselil povinně nosit do bazénu. Jednak táhla jako prase a navíc se mi pod nikdy pořádně stejně nevešly vlasy Rolling Eyes

Jo, to jsem zapomněla říct, že čepku nechci Laughing
Klaru, ale já má vlasy přibližně čtvrtinové než Ty a navíc sestříhané - ty přední mi prostě do gumičky nebo drdolu nevlezou Sad
Tak myslíte, že pérka jsou vhodnější než lupačky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 9:34 pm    Předmět: Citovat

Čepice fakt ne, já nikdy, to je maximální humus Laughing Mě nějak ty vlasy při plavání nevadí, naopak docela ráda se potápím, třeba s potapečskými brýlemi a nechávám je vznášet se kolem sebe, je to takový fajn pocit Cool No, aspoň někde můžu tu svoji velrybovitost uplatnit... Laughing

Jinak bych tedy řekla, že asi perka jsou lepší než lupačky, ty přece jen ty vlasy tak jako zalomí... Confused Ale já třeba mám docela problém ty vlasy dostat i z těch perek, takže si je spíš poškubu. Proto taky mám vlasy skoro pořád "na volno" Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.