Co vy na to??
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co vy na to??
holka se zbláznila....
8%
 8%  [ 9 ]
nezbláznila, potřebovalo to ještě víc .....
7%
 7%  [ 8 ]
nemusela tak moc......
50%
 50%  [ 53 ]
že by peníze??
4%
 4%  [ 5 ]
neni to jedno?? :D
28%
 28%  [ 30 ]
Celkem hlasů : 105

Autor Zpráva
Karina
81-160
81-160


Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 6:43 pm    Předmět: Citovat

Líbí se mi účes,jaký ji udělali.Mě se zas tak moc taková délka nelíbí,navíc ty konečky měla jak provázky.Ale o trošku delší to zůstat mohlo Cool .Hlavně taková razantní proměna Rolling Eyes .Nosí je tak dlouhé leta a pak takový skok na kratší.Sama si pamatuju jak jsem šla z vlasů pod lopatky na krátko.Nejdřív euforie z nového účesu a pak jsem hořce litovala a modlila se ať rostou.Tím jsem zjistila,že nejsem typ na takové změny Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 9:54 pm    Předmět: Citovat

jestli je spokojena, tak fajn. ale myslim, ze toho bude litovat - 17 let se s tim nosila a starala se o ne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Allean
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2008
Příspěvky: 1472

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 10:05 pm    Předmět: Citovat

Ta se zbláznila...co by jiný holky za tak dlouhý vlásky daly....stačilo ušmiknout tak deset cenťáčků a byla by krásná extradlouhovlasá kočka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 10:07 pm    Předmět: Citovat

Tak nechali ji delku,ktera je uz docela dlouha, nesla na zadny pseidomoderni strih, celkem ji to slusi.
A i kdyz se mi libi vlasy az po stehna, pripadne po kolena, tak maloktera baba je ma tak huste, aby to nevypadalo jak rousy - proste zadna Adel, nebo Sid, zeano Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 10:36 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:

A i kdyz se mi libi vlasy az po stehna, pripadne po kolena, tak maloktera baba je ma tak huste, aby to nevypadalo jak rousy - proste zadna Adel, nebo Sid, zeano Wink


You're right. I agree with you, Morg. To have super-long hair that is thick and good quality is very rare, and especially in European women.

I think the girl in the video is typical of Americans - they are convinced by people to 'donate,' their hair to wigmakers who, supposedly, give them to children with cancer. She's only 17, so if she wants to grow super-long hair in the future, she can Wink

The pity is that these kind of videos are very typical of Youtube.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 7:02 am    Předmět: Citovat

súhlasím s MrE a s Moranou ale podla mna jej stačilo odstrihnúť to po pás alebo do polovice chrbátu.
ale nepáči sa mi že to urobila kvôli tomu že ide na novú školu aby zapadla do kolektivu. to je kravina
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 7:51 am    Předmět: Citovat

Ja to poslouchala bez zvuku, pac mela mati zrovna pustenou tv Very Happy Nicmene, jestli chce zapadnout do kolektivu, tak to za par let bude oskubana blondata/vicebarevna slepice (mozno ne slepice Shocked Mad ...)
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 8:02 am    Předmět: Citovat

Rina napsal:
súhlasím s MrE a s Moranou ale podla mna jej stačilo odstrihnúť to po pás alebo do polovice chrbátu.
ale nepáči sa mi že to urobila kvôli tomu že ide na novú školu aby zapadla do kolektivu. to je kravina


Ale o tom tam snad nebylo ani slovo, ne? Shocked
Me prislo, ze prechod na skolu vnima proste jako nejaky predel, tak se ostriha...
A byt vyjimecna diky dlouhym vlasum? Tak to diky, nechci...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 8:57 am    Předmět: Citovat

felcharka napsal:

A byt vyjimecna diky dlouhym vlasum? Tak to diky, nechci...


Z mé strany byla ta výjimečnost míněna na vzhled, nikoliv třeba osobnost nebo tak něco Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 10:04 am    Předmět: Citovat

Mně přijde, že jí to sluší víc než předtím Cool - i když o kus delší to teda zůstat mohlo (jenže to by pak asi moc neposloužilo do nějaký tý paruky). Až ty vlny opadnou (jako že si je asi nebude dělat úplně pokaždý), tak ty vlasy budou stejně o kus delší - a přitom zřejmě nebudou tak připláclý jako předtím, protože přece jenom nebudou tak těžký.
Nepřijde mi, že by tam říkala něco v tom smyslu, že chce splynout s davem - spíš bych v tom fakt viděla nějakej ten důležitej životní předěl (zkombinovanej s idealistickým přáním pomoct dobrý věci).
Navíc si myslím, že na střední škole s různejma tělákama a dalšíma akcema bude tahle dýlka přece jenom o něco líp ukočírovatelná. A jak už tu někdo řekl, pokud se jí časem zasteskne po původní dýlce, tak jí nic nebrání si to nechat dorůst, má na to ještě spoustu času. Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.