Zkoušky a testy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e658ec05bc9d6d0f2acfbc57a1687bb9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 2:09 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:

Urcite hodne pomahaji dvojjazycne knizky, nebo precist zpetne v originale nejakou knizku, kterou znas a mas rada cesky. Sledovat filmy taktez v origosu, s titulkama a pak treba zkusit bez, jak budes rozumet. Proste at jsi s tim jazykem co nejvice ve styku a naucis se anglicky "myslet". Ja si treba pisu s par kamarady z letnich skol - anglina je idealni prostredek, a pri chatovani mas i cas si rozmyslet, jak to pises


Chat with Morganna in English, like I do Wink ........when she's not too busy in her cauldron Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 7:39 am    Předmět: Citovat

Lahoda napsal:
Tak to já zase neřeším moc tu diplomku. Vybrala jsem si téma, které je mi hodně blízké a všeobecně je psaní moje parketa a asi jediná věc, kterou docela dobře ovládám Smile
Já se spíš netěším na ten hrozný stres před státnicema. A samozřejmě, že až na ten úlet v létě, jsem se na to ještě ani nepodívala Very Happy


Tak to se máš Smile Já budu mnohem víc vystresovaná před obhajobou, aspoň teda myslím, a měla jsem to tak i na bakaláři...
Jakou píšeš diplomku? A na jakém jsi vlastně oboru? (možná užs to někde psala, ale nečtu všechna témata).
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
felcharka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.5.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 7:52 am    Předmět: Citovat

Lahoda napsal:
Tak to mě čekají zase státnice. Je tu ještě někdo, koho čeká tato příšerná zkušenost? Do června sice daleko, ale musím říct, že jakožto správny nervák stresuju už teď. Respektive už loni v létě u ohýnku jsem zničehonic vyskočila a k údivu všech kolem jsem žalostně zaskučela: "Co se tady proboha tak flákám, vždyť já za rok dělám státnice, měla bych se učit!" a běžela jsem si rychle pro Gombricha, abych si osvěžila znalost významných výtvarných děl Very Happy Embarassed Ale asi mě trochu omlouvá fakt, že jsem měla ledacos popito Very Happy


No ja mam zitra statnice z gynekologie a porodnictvi a jestli mi to nedaj, tak me teda dost nastvou. Pupek patricne vystrcim, at je jim jasne, ze vetsinu otazek uz znam z vlastni zkusenosti Laughing A taky musi pochopit, ze nektere otazky umet nebudu, protoze treba na ruptury delohy a materskou mortalitu teda dlabu Twisted Evil Klestove porody mi stacily.. Confused
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 7:55 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Lahoda napsal:
Tak to mě čekají zase státnice. Je tu ještě někdo, koho čeká tato příšerná zkušenost? Do června sice daleko, ale musím říct, že jakožto správny nervák stresuju už teď. Respektive už loni v létě u ohýnku jsem zničehonic vyskočila a k údivu všech kolem jsem žalostně zaskučela: "Co se tady proboha tak flákám, vždyť já za rok dělám státnice, měla bych se učit!" a běžela jsem si rychle pro Gombricha, abych si osvěžila znalost významných výtvarných děl Very Happy Embarassed Ale asi mě trochu omlouvá fakt, že jsem měla ledacos popito Very Happy


Mě taky čekají jedny státnice - tedy za předpokladu, že odevzdám diplomku, což se doufám stane. Smile Ale zatím to mám tak, že diplomka je no. 1 a na učení se na státnice se skoro... řekla bych i těším, byť to asi není správné slovo, ale bude to zkrátka pro mě vítaná změna.

Slunéčko, nechceš být mou tiskovou mluvčí ve věcech studijních? Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 8:21 am    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Lahoda napsal:
Tak to já zase neřeším moc tu diplomku. Vybrala jsem si téma, které je mi hodně blízké a všeobecně je psaní moje parketa a asi jediná věc, kterou docela dobře ovládám Smile
Já se spíš netěším na ten hrozný stres před státnicema. A samozřejmě, že až na ten úlet v létě, jsem se na to ještě ani nepodívala Very Happy


Tak to se máš Smile Já budu mnohem víc vystresovaná před obhajobou, aspoň teda myslím, a měla jsem to tak i na bakaláři...
Jakou píšeš diplomku? A na jakém jsi vlastně oboru? (možná užs to někde psala, ale nečtu všechna témata).


Píšu o průmyslové architektuře a jejím současném využití z uměnovědného hlediska. Z ní to komplikovaně, ale je to vlastně o tom, že vychvaluju staré továrny a řeším, co je na nich hezkého Very Happy
Studuju "Sdružená uměnovědná studia".
Co ty?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 8:24 am    Předmět: Citovat

citace:
No ja mam zitra statnice z gynekologie a porodnictvi a jestli mi to nedaj, tak me teda dost nastvou. Pupek patricne vystrcim, at je jim jasne, ze vetsinu otazek uz znam z vlastni zkusenosti Laughing A taky musi pochopit, ze nektere otazky umet nebudu, protoze treba na ruptury delohy a materskou mortalitu teda dlabu Twisted Evil Klestove porody mi stacily.. Confused


Tak to ti držím palce a přeju hodně štěstí! No snad by někdo nedal těhotné ženě otázku o možných rupturách dělohy. To by to musel být hotový barbar!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 8:40 am    Předmět: Citovat

Lahoda: Já píšu Zkušenost náboženské konverze (narativní přístup). V podstatě analyzuju příběhy šesti lidí, kteří uvěřili v Boha... samo o sobě mě to baví, moc, ale obávám se docela přísných metodologických požadavků, které u nás na katedře panují, a taky toho, že zrovna ten přístup, co dělám (narativní), tak se těm požadavkům trochu vymyká a je třeba umět si to obhájit... a na to se zatím necítím dost jistá v kramflecích Very Happy
A jsem teda na psychologii.
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 8:42 am    Předmět: Citovat

Dana napsal:
Slunéčko, nechceš být mou tiskovou mluvčí ve věcech studijních? Laughing


Laughing A myslím, že bych mohla mluvit i za všechny spolužáky na mém oboru, u nás je prostě diplomka mnohem větší postrach než státnice i se na ní víc vyhazuje.
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 9:05 am    Předmět: Citovat

Egle - jjp resne tak. CAE je C1 a CPE C2.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2009 9:19 am    Předmět: Citovat

slunéčko: to tvé téma zní moc zajímavě, to bych si i klidně někdy přečetla. Mě zase bývá hodně vyčítáno, že to píšu moc jako student architektury. Ono je dost těžké rozebírat architekturu nearchitektonicky Smile Ale už jsem dost za polovinou, tak doufám, že už to nějak dopíšu. Nad obhajobou právě až tak nepřemýšlím. Máme ji spojenou s ústním zkoušením, takže se mi to tak nějak slívá... Navíc, abych se k ústnímu dostala, budu muset nejdřív zvládnout písemný test. Ten teď v lednu neudělala prý polovina lidí, takže to bude ještě sranda Smile Ale říkám si, že snad patřím k té chytřejší polovině Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.