Dusy - tekutý keratin
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=989df803414a40361f8021905eed3bceZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EL3
81-160
81-160


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 8:07 am    Předmět: Citovat

Mauči napsal:
Od toho BIONE to není možné sehnat, ani na netu jsem to nenašla k objednání Sad Sad Sad


...já jsem to našla na tehdle stránkách
http://www.ryorex.cz/bione-cosmetics-duo-tekute-vlasy-241.html

...ááá dokonce jsem zjistila, že to je firma co má kontakt do Ivančic což je kousek od nás. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 11:16 am    Předmět: Citovat

Wau, díky, zkusí si to objednat! Smile Smile Já to na těchto stránkách taky hledala, ale nenašla, tak asi neumím hledat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 5:33 pm    Předmět: Citovat

EL3 napsal:
Mauči napsal:
Od toho BIONE to není možné sehnat, ani na netu jsem to nenašla k objednání Sad Sad Sad


...já jsem to našla na tehdle stránkách
http://www.ryorex.cz/bione-cosmetics-duo-tekute-vlasy-241.html

...ááá dokonce jsem zjistila, že to je firma co má kontakt do Ivančic což je kousek od nás. Wink


Šikovná Wink Stejně jako Mauči jsem hledala hledala a nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 5:41 pm    Předmět: Citovat

Mauči napsal:
Kocici hrbet: kdepak se daji koupit ty tekute vlasy? Jen pres mimibazar? Nevis, jestli se to da sehnat i v drogerce, nebo objednat z internetoveho obchodu? Z toho mimibazaru uz by to mohlo byt vyprodane. Hrozne ma laka to vyzkouset, abych si ty svoje chudaky vlasy dala trochu do cajku...


Tekutý krystaly se dají sehnat v některých kadeřnictvích (netuším ale kde, musela bys zapátrat v okolí), nebo na netu, drogerce bohužel ne. Zkus to dát do vyhledávače.
Neboj, ta paní na mimibazaru to nebude mít vyprodaný. Kdyby jo, dá ti určitě vědět. Je moc milá. Ona to má jako eshop spíš, ne že by se něčeho zbavovala jen nárazově. A hlavně poštovný je podle tarifu pošty, 43 korun, jinde na eshopech platíš okolo 100. To se mi za to fakt dávat nechtělo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 9:40 pm    Předmět: Citovat

Kocici hrbet: Prosimte, muzes se podivat do slozeni toho Dusy keratinu, jestli neobsahuje silikony? Nebo kdybys pisla slozeni, byla bys moc hodna. Ta pani z mmb uz mi odpovedela, ale jeste prece jen vaham, nerada bych cokoliv silikonovyho. Kujuuuuu Very Happy
Pripadne, ty tekuty vlasy od Ryorexu (zn. Bione), maji silikony ci ne? Vi nekdo? Very Happy
Vim ze jsem otravna, ale nechci dalsi kram do chalupy, snad me chapete Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 1:08 pm    Předmět: Citovat

Jasně, písnu ti složení, není problém. Já silikony nějak neřešim, tak ani nevim, jestli bych je poznala Smile
Takže ten keratin Dusy: aqua, polysorbate-20, cetrimonium chloride, isopropyl alcohol, hydrolyzed keratin, glycerin, PEG-75 lanolin, PEG-40 hydrogenated castor oil, parfum, amyl cinnamal, hydroxycitronellan, linalool, citronellol, benzyl benzoate, benzil salicylate, cinnamyl alcohol, geraniol, alpha isomethyl ionone, phenoxyethanol, benzoic acid, dehydroacetic acid, methylparaben, butylparaben, ethylparaben, propylparaben, BHT, C.I. 15985, C.I. 28440
Vypadá to docela hrozivě, ale silikon by tam být neměl ne? Kdyžtak mě někdo prosím včas varujte, jestli je v tom něco špatnýho, abych z toho nezačla línat Shocked
Ten keratin jsem zkoušela už 3x, žádnej zázrak zatím...Jako vlasy pěkný, ale to po balzámech a maskách taky. Zdají se mi ale o trochu pevnější. Uvidím, co dál. U těch tekutých krystalů zůstanu určitě, keratin uvidím. Špatnej není, to určitě ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 1:33 pm    Předmět: Citovat

Xandy napsal:
Jaj, tak to uz mi dlouuuuho nikdo nerekl Very Happy Moc si me potesila, dekuji Very Happy Mas pravdu, ze ty odrosty uz mam nadherne zdrave, jen porad jeste bojuju s tema chemickyma koncema. Kdyby to byl jen kousicek, tak to fiknu hned, ale ja zas nechci mikado k usim Sad O tech krystalech jeste popremyslim, ale ty potvurko jedna Laughing Tys me ted zas totiz uplne navnadila na wonder. Od tebe jsem to slysela prvne, tak jsem to prozkoumala a vypada to teda vazne skvele! Ale ta cena Rolling Eyes a jeste objednavani pres net.
S tim prepecovanim si to taky rikam, ale taky to neplacam vsechno najdnou...nebo spis ted uz ne Laughing takze si myslim, ze by to nemel byt takovy problem. Tam jde spis o to, aby ti pod tou tihou pripravku neplihly. Ale pokud to nedavas najednou, tak je to v cajku Wink


Tak ten Wonder ber jako typ, až doplácáš zásoby doma Wink Ale chce to hooodně silnou vůli Laughing Je fakt dobrej, taky samá chvála všude. Sehnala jsem ho v kadeřnictví, 300ml za 160, nebo 500ml za 260. Nepřijde mi to tak hrozný, když to srovnáš třeba s Lorealem, Wellou a podobnýma značkama. Jde objednat i u tý pani na mimibazaru, ta má poštovný jen 43.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 5:53 pm    Předmět: Citovat

citace:
Tak ten Wonder ber jako typ, až doplácáš zásoby doma Wink Ale chce to hooodně silnou vůli Laughing Je fakt dobrej, taky samá chvála všude. Sehnala jsem ho v kadeřnictví, 300ml za 160, nebo 500ml za 260. Nepřijde mi to tak hrozný, když to srovnáš třeba s Lorealem, Wellou a podobnýma značkama. Jde objednat i u tý pani na mimibazaru, ta má poštovný jen 43.

Jo tak v kadernictvi? No mozna se nekde poptam. Ja ho totiz na netu nasla za 350,- teda to velky baleni. Pak sem si rekla, ze jeste postovny...no majlant! Tak tos sehnala za peknou cenu. No proste az doplacam Laughing Ja totiz nic objednavat pres net jelikoz bydlim na kolejich, coz by urco slo, ale proste se nechce:) a domu jezdim obcas, takze by to tam na me dlouho cekalo, jestli by to dokonce do ty doby neposlaly zpet Rolling Eyes a navic by zas doma mely kecy Laughing [/quote]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauči
161-320
161-320


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 7:52 pm    Předmět: Citovat

Kočičí hřbet: díky za to složení, myslím, že tam žádné silikony nejsou, takže objednávám. Ještě jsem přemýšlela nad těmi tekutými vlasy od Bione, ale složení nevím, takže půjdu do těch Dusy. A ten Gestil Wonder si asi taky přiobjednám Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 11:34 am    Předmět: Citovat

Mauči napsal:
Kočičí hřbet: díky za to složení, myslím, že tam žádné silikony nejsou, takže objednávám. Ještě jsem přemýšlela nad těmi tekutými vlasy od Bione, ale složení nevím, takže půjdu do těch Dusy. A ten Gestil Wonder si asi taky přiobjednám Cool


Takže myslíš, že tam nic špatnýho není? Doufám, že budeš spokojená, i s Wonderem Smile Ty tekutý vlasy od Bione jsou sice levnější, ale je toho myslím míň a navíc mají dražší poštovný.
Dovedu si představit, jak tě ty vlásky trápí Sad Zkus se tím ale tolik nezabývat, porostou určitě rychle samy od sebe. On je to takovej paradox, že když něco moc chceš, tak to někdy prostě nejde...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.