Kluci a barvení vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6b44498c3041e37ed94f723263df509fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 6:22 am    Předmět: Citovat

Ally napsal:
Ty jo, fakt pekná holka... Shocked Twisted Evil Very Happy Nie je niekde z východnej Európy?


kde pak, dívčina je z Californie Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 7:07 am    Předmět: Re: Bílá barva Citovat

Pepe napsal:
čuus lidi....potřebuju poradit...rád bch něco vykoušel i když vim že mi to poničí vlasy. Chtěl bych zkusim mít na vlasch bílou barvu..ale oprvdu bílou poradtě..díky všem Smile


No to docela chápu, tak mě to jednou chytlo(ale nakonec jsem to neudělala). Problém je, že i když obarvíš vlasy, pořád budou u kořínků takové tmavé. Nejlepší je počkat si až člověk zešedivý sám Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 10:31 am    Předmět: Citovat

Jeden kamarád se takhle zamlada odbarvil na bílo (Zaklínač, no jo Smile ), měl vlasy do pasu. Výchozí barva taková ta tmavoblondsvětlehnědá, výsledná světležlutá, skoro bílá ale ne úplně. Vlasy mu to poničilo dost, ale předtím je měl dost kvalitní. Jak to řešil s odrostama nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 11:32 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Jeden kamarád se takhle zamlada odbarvil na bílo (Zaklínač, no jo Smile ), měl vlasy do pasu. Výchozí barva taková ta tmavoblondsvětlehnědá, výsledná světležlutá, skoro bílá ale ne úplně. Vlasy mu to poničilo dost, ale předtím je měl dost kvalitní. Jak to řešil s odrostama nevím.


jo jo Zaklínač za všechno může Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 2:16 pm    Předmět: Citovat

Jojo, a taky Lucius Malfoy . Wink
Ale říkám si, že z tý tmavoblondsvětlehnědý to odbarvování možná přece jenom bylo o trošičku míň drastický než tmavý...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Orsejka
0-7
0-7


Založen: 12.3.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 3:44 pm    Předmět: Odbarvit na bílé vlasy - ale jen dva prameny Citovat

...

Naposledy upravil Orsejka dne pá duben 20, 2018 9:22 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 7:01 pm    Předmět: Citovat

Orsejko, pokud chceš mít ty prameny odbarvené opravdu pěkně, tak napoprvé investuj do kadeřnice. Protože hezké vlasy za to stojí a odbarvování je celkem náročný proces, a to laik neodhadne. Takže napoprvé ke kadeřnici a pak už bys to mohla snad nějak udržovat doma Smile
Snad ti někdo poradí, kde by to šlo třeba v tom Olomouci, tam nevím, nemám přehled, jaké tam jsou kadeřnice.
Jinak gratuluju ke zdárně překonaným těžkostem Smile

edit - teď mě ještě napadlo, nebylo by jednodušší si koupit dva bílé clip-in pramínky a občas si je připínat? Jeden stojí myslím okolo stovky, možná trochu více. Pořád lepší nosit něco připnutého, ty dva pramínky nejsou pro vlasy taková zátěž - než si huntovat vlasy odbarvováním. Protože se ti ty odbarvené vlasy budou dost lámat a hodně se ničit, zvlášť teď, na zimu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 7:40 pm    Předmět: Citovat

jejda, biela farba Very Happy prave som tu do ineho vlakna pisala ako sa mi neskutocne paci. lenze vlasy to hrooooozne znici a ani sa tak nebudu lesknut. a dalsia vec, cisto biela nechyti asi nikomu, leda tak preliv a odfarbene vlasy, ale to je chvilkove...ked budem sediva, budem asi najstastnejsi clovek na sevete Laughing
inak ku tej bielej, velmi pekne je, ked ma take odlesky do modra. to uz fakt neznesiem a takeho cloveka som schopna prenasledovat a slintat zan im hehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vojta01
0-7
0-7


Založen: 11.9.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 10:18 pm    Předmět: černý přeliv na špinavé blond (muz) Citovat

Ahoj, mám na vás otázku. Jsem majitelem dlouhých špinavych blond vlasů a chtěl bych nějakou zásadnější změnu. Rozhodl jsem se pro barvu, ale jelikož často vystupuji ve společnosti nechci příliš riskovat a vypadat jak magor, když něco nevyjde. Tedy jsem si říkal, že bych použil černý přeliv a zde již jasná otázka, jak to je se smyvatelností a chycením na vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 10:25 pm    Předmět: Citovat

Moje rada zní to nedělat... Černá je hrozně tvrdá a málo kterému muži sluší (no, spíš žádnému, pokud to není jižanský typ). Nehledě na to, že černý přeliv (a klíďo i šampon) se nemusí vůbec vymýt... Chytne a nepustí. Zvlášť na světlejších vlasech pak vypadá skvostně, když ta barva odrůstá (odrosty vypadají jak plešky). Myslím, že špinavá blond je moc fajn barva a byla by škoda to měnit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.