Suhada Nature
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3b0240d2e65f4daa5bd86b1ea5da965eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 7:45 pm    Předmět: Citovat

Aha, já tam byla v úterý večer. To už bylo asi po všem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LN.LIDKA
41-80
41-80


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: čt duben 29, 2010 11:37 pm    Předmět: Citovat

Mám doma ten šampon Suhada s bambusem a rýží, zkoušela jsem asi 2* a není špatný a vážně moc pěkně voní. Ještě jsem koupila ten cien krém na oči, jenže zapomínám používat:-) a ještě jsem vzala ten cien šampon s aloe verou, je úplně čirý a krásně voní, vyzloušeno zatím nemám. Je ale pravda, že tuhle kosmetiku lidi brali docela hodně, hlavně ty šampony a kondicionéry. Docela jsem byla v pokušení vzít ten šampon cien se žitným výtažkem a citrusem, ale skoro litr stál 40 korun a ani to balení se mi moc nelíbilo, ale třeba může být super, kdo víSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 7:19 am    Předmět: Citovat

Já jsem byla v Lidlu taky hned v pondělí po páté hodině a už skoro nic tam nebylo. Tak jsem aspoň ukořistila ten velký Cien šampon s citrusy a ovsem a pak aloe kondiš. Šamponek je podle mého dobrý, ale kondiš mě zklamal. Nehydratuje a vlasy mi dost rychle zplihly...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanazykova
41-80
41-80


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2010 8:58 am    Předmět: Citovat

Já jsem v lidlu stihla nakoupit snad skoro vše Very Happy
Peeling od Suhady s bambusem a rýží chválím, je to super!! Krémy od Cienu jsou u mě bezkonkurenční. Ale nejvíce mě potěšila pleťová maska od suhady, co opravdu dělá divy! Krásně vláčná pleť, ale ne mastná, vyčistí, projasní a srovnala mi tón pleti po celém obličeji. Super!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá květen 14, 2010 11:17 pm    Předmět: Citovat

pořídila jsem peeling a bronzující krém, obé super. peeling mě dost překvapil, že je to jen kokos (jen v uvozovkách) a pomalu se to dá jíst (halt když drhnu, tak se to občas dostane do pusy Very Happy ). taky mě překvapilo, že to jako fakt vydrhne a co je velký plus, zanechá to pokožku hebkou a hlavně jakoby promaštěnou, to je fakt dost dobrý, jinak mě po mytí stahuje okolí nosu a s tímto ne.
no a krémik, moc příjemnej, sice moc nebronzuje, ale jen tak něco poslední dobou na obličeji nesnesu a tento v pohodě, je příjemnej, pleť vyživená i ráno. a voní podobně jako tonující krém od alterry...
další plus pro lidl Smile
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 6:23 pm    Předmět: Citovat

Docela mě mrzí, že to jsou limitky, protože bych ráda něco vyzkoušela i později-hlavně teda sehnala. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 7:34 pm    Předmět: Citovat

Neviem či niekto zaregistroval ale pre istotu napíšem. Suhada je opäť tento týždeň v Lidli ale s inou radou - papája/zelený čaj a gránátové jablko/avokádo.
Lákalo ma niečo zobrať len vo všetkom čo sa dalo ovoňať som cítila alkohol, ktorý mi začal v kozmetike v poslednej dobe vadiť a cezeň vôbec necítim vôňu toho výrobku. Sad Z vecí na vlasy sú 2 šampóny.
No neobišla som naprázdno a vzala som si Cien kondicionér s aloe vera bez silikónu. A veľmi sympatické bolo zloženie šampónu z tej rady, keby nemám doma takú zásobu tak vezmem aj ten. Smile
Práve používam šampón na lupiny, ktorý sa predával predtým. Na lupiny nepomáha vôbec, vymývam s ním hennu. Vlasy po ňom také normálne, no druhý krát by som si ho nekúpila. Alverde sú cenovo porovnateľné a podstatne lepšie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morbidprincess
161-320
161-320


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 9:23 pm    Předmět: Citovat

bola som sa na to pozrieť, ale nelákalo ma ani jedno z toho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 9:32 pm    Předmět: Citovat

A není to jen na Slovensku? Na lidl.cz jsem si ničeho napsaného nevšimla, ale možná se jen blbě dívám. Suhadu bych si rozhodně ráda vyzkoušela...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Antyma
81-160
81-160


Založen: 16.12.2009
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 9:48 pm    Předmět: Citovat

Tak i v ČR má Lidl teď Wellness and Beauty týden. Ale co tam jsou za výrobky nevím.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.