Suché, jemné, rozlietané na dotyk drsné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b6b38c932bbd49367555a188609ad182Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 9:29 pm    Předmět: Citovat

Simba77 napsal:
dáváš mým mozkovým závitům pěkně zabrat.... jedna z posledních mých nadějí - čím češeš?


Jej to nechci Laughing No češu obyčejným hřebenem-po něm mi moc nelítají(plastovým za pár korun). Občas učešu kartáčem na prodloužené vlasy ale po něm vůbec vlasy nedrží u sebe a vypadám jak po zásahu elektrikou Laughing
Ne není to tak hrozné, člověk se s tím naučí žít-takové ty moje vlasy prostě jsou-svéhlavé-jsou jako já Very Happy Mě taky nikdo ničím nezkrotí tak proč bych to chtěla po nich že? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 9:36 pm    Předmět: Citovat

no já jsem taky svéhlavá.... možná zkusit česat dřevem nebo přírodníma štětinama? nepomohlo by?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 9:45 pm    Předmět: Citovat

Simba77 napsal:
no já jsem taky svéhlavá.... možná zkusit česat dřevem nebo přírodníma štětinama? nepomohlo by?


Nevím, dřevěný hřeben jsem nikde u nás neviděla. A kartáč z kančích štětin jsem původně chtěla ale byly tady ohlasy že pak vlasy elektrizují, tak jsem ho nekoupila.
U nás je celkově malý výběr všeho. Bydlím na vesnici, nejbližší město-větší- taky není v tomhle moc zásobované. Nic moc výběr u nás. A z netu se mi objednávat nechce kvůli výšce poštovného-to se vůbec nevyplatí-jedině že bych koupila více věcí na jednom místě ale tak to většinou není no.
Jo a po šamponech na uhlazení se mi kroutí vlasy Very Happy Teď mám nový střih tak uvidíme jestli to bylo tím že byly ty vrchní vlasy narušenější.
Taky hodlám zkusit Redken v minibaleních, Alternu kondicionér-ale je to drahé jak něco a taky Wellu Wink Mělo by to pomoci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 9:54 pm    Předmět: Citovat

no já jsem taky z vesnice a město není moc zásobované ale zvládla jsem a mám kančák... s tím elektrizováním jsem měla problém první týden, potom to přestalo. teď v zimě to občas trochu elektrizuje ale to je u mě v zimě pokaždé.... jinak už mě asi v tuhle chvíli nenapadá co s tvými vlasy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
korytnacka
8-20
8-20


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 10:02 pm    Předmět: Citovat

take rozlietane mam aj ja. hadam odjakziva Smile si ani nepamatam, kedy take neboli. Mam vzdy take strapatu "auru" okolo hlavy Very Happy
Zatial mi nic nepomohlo. bud su taketo, alebo su uplne mastne a pricapene k hlave (co ale vyzera uplne otrasne samozrejme)

Obcas ma to strasne hneva, ale vacsinou to beriem tak nejak, ze to 'patri ku mne' Smile
Oleje nepouzivam ziadne - ani netusim, kde ich zohnat Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 10:10 pm    Předmět: Citovat

oleje seženeš třeba v obchodech se zdravou výživou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bbaarruusskkaa
0-7
0-7


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 6:19 pm    Předmět: Citovat

korytnacka: no úplně přesně to mám právě já Laughing Crying or Very sad olej jsem tedy zatím žádný nezkoušela...možná by pomohl... zkusím nějaký sehnat Laughing jen doufam, že si tím spíš neuškodím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luky
161-320
161-320


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: po květen 31, 2010 4:47 pm    Předmět: Suché, jemné, rozlietané na dotyk drsné vlasy Citovat

Nazdar, mám problém keď vynechám kokosák dakedy keď mi to časovo nevyjde alebo na to občas zabudnem a nedám si pred umytím vlasov žiadnu masku a pod umyjem si len šampónom a dám na to Gliss Kur bezoplachový balzám total repair 19, (u mňa už klasika) v ten deň vyzerá byť všetko ok no deň na to keď sa ráno zobudím a idem si česať vlasy sú veľmi suché a na dotyk dosť drsné miestami, čím to môže byť? zdá sa mi že predtým som taký problém nemal... zvyknem preto dávať na to ten Gliss Kur 19ku a po pár strieknutiach je to už lepšie ale bez neviem neviem čo by bolo... a používam skoro tie isté šampóny a balzámy... A ešte jedna vec sa mi zdá že keď si na vlasy nastriekam žltý Gliss Kur Oil Nutritive balzám po vyschnutí sú vlasy presušené čím to je? A okrem toho ešte dosť aj bojujem s lupinami neviem sa ich zbaviť. Diky vopred za rady Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jess
0-7
0-7


Založen: 3.6.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 5:17 pm    Předmět: Citovat

mam ten samí problém,akorát že já mam své vlasy do pasu a tento problém mám s vlasy tak 20cm od konečků směrem výš,u kořínků se mi mastí... požívám gliss coure a přijde mi že problém jen překryjí ..ráda bych se dověděla o nějakém přípravku který problém nepřekrývá ale řeší..děkuji: )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hallie
41-80
41-80


Založen: 22.9.2009
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 6:46 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. Mám uplně stejný problém, bohužel souhlasím, že bezoplechové kúry a balzámy to je překryjí... Mě dost pomahá olivový olej, dělám zábaly a tak, ale neřeší to uplně...doufam, že se tu najde někdo kdo ví jak na to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.