Péče o vlasy na treku a outdoorový účes
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d479d42685858337d71c05aa29e150c1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sharqigirl
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 20.5.2008
Příspěvky: 1167

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 10:12 pm    Předmět: Citovat

Mně se osvědčil jeden zapletený cop, který se pak dá případně skřipcem sepnout do drdolu.
Pouze drdol moc ne, páč se na něj moc nevejdou pokrývky hlavy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Plínka
41-80
41-80


Založen: 10.5.2010
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 10:51 pm    Předmět: Citovat

Já to řeším kšiltovkou... mastný vršek není vidět, zbytek vytáhnu tím okem vzadu a někdy mam rozpustene, nekdy drdol a někdy jen sepnute gumickou... a má to výhodu, že ti nekape do obliceje pot a nedostanes upal:-) Pěknou cestu:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 11:05 pm    Předmět: Citovat

Jak napsala Plínka o té kšiltovce, tak jsem si vzpomněla, jak to maskování mastné hlavy řešila kámoška - pořídila si takovou širokou látkovou čelenku, nahoře byla široká asi 15 a dole pod vlasy se zužovala a měla tam gumu, aby dobře držela. Jak neobepíná celou hlavu, dá se nosit i s drdolem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 6:01 am    Předmět: Citovat

Taru: mna nebolela. Mala som ich asi tri tyzdne, potom ma to prestalo bavit Very Happy raz som ich dokonca umývala aj so šnúrkami, vtedy ma to teda tahalo, ked to bolo mokré, inak nie.
Ono to dost podla mna zalezi od smeru zapletenia, lebo ked su vlasy zaplete smerom nadol, a potom sa učešu do drdolu hore (napr tie spodne vlasy) tak môžu tahať.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verčaa
81-160
81-160


Založen: 7.11.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 4:17 pm    Předmět: Citovat

Raketko, vypadá to nějak takhle
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 4:47 pm    Předmět: Citovat

ja teda dle sve zkusenosti doporucuju copy, bud 1 nebo 2 [vice jsem nikdy nemela, nevim]. drdol absoulutne ne, mam po nem tak strasne zacuchany vlasy... nedrzi... asi zalezi na umu a typu vlasy, ale s drdolem bych se mohla ostrihat rovnou. delam dop typu "udelam culik,dam gumicku, zapletu cop z toho culiku, gumicku". drzi to lepe. bohuzel, to spani se musi pretrpet, ale ja ma takovy problem, ze mi to stejne po 2 dnech "spadne" dolu a jak z toho vypadavaji lvasy postupne [prameny] tak se mi cuchaji..jemne vlasy holt no.. takze osobne ty copanky vidim jako dobry napad... [osobne preferuju nevypadane a nevytrhane vlasy nez nepohodli u spani Very Happy]
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 4:48 pm    Předmět: Citovat

Verčaa napsal:
Raketko, vypadá to nějak takhle
Smile

aha, a jak to funguje? by mě docela zajímalo, jak to vypadá na vlasech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verčaa
81-160
81-160


Založen: 7.11.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 5:02 pm    Předmět: Citovat

Noo, tou dírou prostrčíš vlasy a pak točíš a na krajích jsou takový dva háčky, který do sebe zasuneš. Vypadá to celkem pěkně. Dokonce se to dá použít i třeba do společnosti. Ta umělá hmota vůbec není vidět. Jinak čas od času to maj v DM. A mají tam v tom balení i návod.
Soniczka: Já mám vlasy takový "tuhý" Very Happy nebo jak to říct. Protě mě to vydrží od rána do rána, kdy to jenom sundám a zase dám zpátky, takže vůbec nečešu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 5:08 pm    Předmět: Citovat

Verčaa:
děkuju za tip, to jsem ještě nikdy neviděla, musím po tom kouknout Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Komunka
41-80
41-80


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: út srpen 17, 2010 7:17 pm    Předmět: . Citovat

citace:
Noo, tou dírou prostrčíš vlasy a pak točíš a na krajích jsou takový dva háčky, který do sebe zasuneš. Vypadá to celkem pěkně. Dokonce se to dá použít i třeba do společnosti. Ta umělá hmota vůbec není vidět. Jinak čas od času to maj v DM. A mají tam v tom balení i návod.


Jo, tohle mám taky... akorát z Schleckeru. Já mám vlasy spíš jemnější a vydrží to tak půl hodiny a pak z toho ty vlasy vždycky nějak vylezou, sakrapes. Raketko, jakou máš barvu vlasů? Na světlých to podle mě pujde vidět, ptž ty háčky z toho "drdolu" vylezají, ne? Leda že by to bylo k sehnání v blond Very Happy

edit: Raketko, tak už vím barvu vlasů. Tak jo, příště se řídím radou: nejdřív koukej do galerky, pak až piš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.