Maminkovské účesy a vlasy po třicítce obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt září 21, 2006 11:08 am    Předmět: Re: Baba po čtyřicítce... Citovat

citace:
To je pravda.hodně málo žen po 40cítce má dlouhé vlasy.Dalo by se říct že i kolem 30tky to neni slavný.Taky jsem někde četla že dlouhé vlasy jsou jen pro mladé holky.Ale sama si myslim že by starší ženy měly nosit dlouhé vlasy.Byly by tak hezčí a pro chlapi i víc přitažlivý.




Úplně souhlasím. Dřív nosily dlouhé vlasy všechny ženy a rozhodně slušely i těm starším.
Návrat nahoru
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po září 25, 2006 4:33 pm    Předmět: Citovat

mám setřenici, která se blíží k šesti křížkům, vlasy má kaštanově hněné a dlouhé skoro po zadek, nosí je buď v copu nebo v ohonu, když jsem tento víkend, neviděli jsme se asi půl roku, jí řekl, že má krásné vlasy a že jí to moc sluší, tak na mě vyvalila oči, prohlásila, že si z ní nemám dělat legraci a mám ctít stáří... je pravdou, že se parádně začervenala a bylo na ní vidět, že ji to potěšilo... Wink Twisted Evil je ve svém věku asi velká vyjímka, protože žádnou jinou babu jejího věku s dlouhými vlasy neznám... Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po září 25, 2006 6:38 pm    Předmět: Citovat

pomooooc, zradaaaa.... příspěvek měl být napsán jinam.... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2006 6:02 pm    Předmět: Citovat

Jejda ... a nenapadlo vás třeba, že některým ženám se prostě a jednoduše v těhotenství a během kojení zhorší kvalita vlasů, začnou jim vypadávat atd? Já myslím, že je to docela běžné (co jsem teda slyšela kolem sebe), hormony a spol. dokáží nadělat velkou paseku.... A tak se žena třeba může rozhodnout vlasy zkrátit a místo, aby se s nima a nad nima trápila, tak si radši užívá miminka?!? Wink Idea
Možná to zbatečně psychologizujete, ne? Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2006 6:34 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Jejda ... a nenapadlo vás třeba, že některým ženám se prostě a jednoduše v těhotenství a během kojení zhorší kvalita vlasů, začnou jim vypadávat atd? Já myslím, že je to docela běžné (co jsem teda slyšela kolem sebe), hormony a spol. dokáží nadělat velkou paseku.... A tak se žena třeba může rozhodnout vlasy zkrátit a místo, aby se s nima a nad nima trápila, tak si radši užívá miminka?!? Wink Idea
Možná to zbatečně psychologizujete, ne? Twisted Evil


Dobře.My ale nebereme matky s dětmi ale starší ženy jako takové.Třeba i po čtařicítce!
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2006 8:24 pm    Předmět: Citovat

Je pravda, že kolem těhotenství a kojení vlasy padají. To je pak asi lepší je shodit, pokud už je to opravdu hodně zlé. Ale já se setkala spíš s maminkami, které byly líné se o vlasyi nadále starat. Prý je to moc práce - směšné pro nás, které dlouhé vlasy máme, a víme, že dají často míň práce než krátký účes! 10 minut mytí, 10 minut zaplést cop - a je to. nemluvíc o tom, že jelze prostě pročesat a nechat volně, pokud tedy neplánujeme nějakou složitou práci, kde by nám překážely. A co je jednoduššího, než vzít sponu a sepnout?
Návrat nahoru
Mirekdfk
0-7
0-7


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2006 9:17 am    Předmět: proč si ženy zkracují vlasy Citovat

Co se týká komunikace se ženou ohledně dlouhých vlasů....něco na tom bude. Když jsem poznal tu svou, měla vlasy až po pas. Netrvalo dlouho a prišla s tím, že je objednaná na ostříhání. Začal jsem o tom dělat..... a dlouhé vlasy nosí dodnes, kvůli mě. Laughing Ví že to je pro mně něco jako droga pro narkomana.... už deset let.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivana
0-7
0-7


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2006 2:25 pm    Předmět: Citovat

Tak mi nedávno 19ti letý syn řekl : "nepřeháníš to, zezadu lyceum, zepředu muzeum". Narážel na vlasy které mám v 48mi letech kus pod lopatky. u nás na maloměstě si připadám už trochu nepatřičně. Sem jsem zabloudila náhodou a moc mě potěšilo, že tu postarší vlasatice neodsuzejete jako nesoudné osoby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2006 3:23 pm    Předmět: Citovat

Souhlasim s mirkem, ze je to asi hodne o komunikaci a vztahu...
Neznam zenu, ktera by na sobe naschval zmenila neco, co jeji muz obdivuje...Ale musi ji byt jasne, ze to obdivuje a ten muz a jejich vztah ji musi stale "stat za to" . takze muzi, pokud chcete dlouhovlasky, chvalte, obdivujte, ale i jinak vsemozne pracujte na vztahu, at si to poteseni z dlouhych vlasu zaslouzite...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2006 4:41 pm    Předmět: Citovat

Já souhlaím s tím, že pokud chce chlap, aby jeho žena měla dlouhé vlasy, tak jí musí dát najevo, že se mu to líbí a že jí to sluší... jinak začnem přemýšlet jinak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.