Čím vlásky zalívat, aby rychle rostly
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6f35a42512bde3ca4400c448af044b7dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 2:01 pm    Předmět: Citovat

No ja bych se taky docela pridala, na to pioti, ale docela me odrazuje hodne prispevku, co jsem cetla, ze se nejdriv docela dost zhorsi plet. To bych teda nechtela Sad
Pak se to zase srovna, ale pry se s tim ma pocitat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 2:09 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
No ja bych se taky docela pridala, na to pioti, ale docela me odrazuje hodne prispevku, co jsem cetla, ze se nejdriv docela dost zhorsi plet. To bych teda nechtela Sad
Pak se to zase srovna, ale pry se s tim ma pocitat


Mé dřívější zkušenosti s pitím kopřiv tohle nepotvrzují - pleť se mi nezhoršila, ale na každého to může působit jinak...uvidím letos, jsem celá jakási divná a doufám v kouzelné a pozitivní účinky kopřiv Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 2:11 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
No ja bych se taky docela pridala, na to pioti, ale docela me odrazuje hodne prispevku, co jsem cetla, ze se nejdriv docela dost zhorsi plet. To bych teda nechtela Sad
Pak se to zase srovna, ale pry se s tim ma pocitat



Vážně? Tak to jsi mě od toho tedy dost odradila.... Sad Sad A já si právě už kolikrát říkala, že bych to zkusila....ale právě kvůli pleti....někde jsem právě četla, že na pleť je to dobré (no, teda jako na mastnou)...Tak to asi zase svůj záměr odložím... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 2:13 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
galadriel napsal:
No ja bych se taky docela pridala, na to pioti, ale docela me odrazuje hodne prispevku, co jsem cetla, ze se nejdriv docela dost zhorsi plet. To bych teda nechtela Sad
Pak se to zase srovna, ale pry se s tim ma pocitat


Mé dřívější zkušenosti s pitím kopřiv tohle nepotvrzují - pleť se mi nezhoršila, ale na každého to může působit jinak...uvidím letos, jsem celá jakási divná a doufám v kouzelné a pozitivní účinky kopřiv Very Happy Very Happy Very Happy


Ilonko, Tobe vyhovoval ten Biohar, ze?
Nemasti ti nejak moc vlasy? Teda ne primo, ze by mne mastil, ale jsou takove nagelovane nebo jak to popsat.
Ale zda se mi, ze po kazdodennim uzivani od minuleho patku mam ty vlasy takove pevnejsi, je to mozne?
Mela jsi taky takovyhle pocit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 2:23 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:

Ilonko, Tobe vyhovoval ten Biohar, ze?
Nemasti ti nejak moc vlasy? Teda ne primo, ze by mne mastil, ale jsou takove nagelovane nebo jak to popsat.
Ale zda se mi, ze po kazdodennim uzivani od minuleho patku mam ty vlasy takove pevnejsi, je to mozne?
Mela jsi taky takovyhle pocit?


Já měla Biohar několikrát, dávala jsem si ho buď každý den(když mi po děckách hodně padaly vlasy-ty nové pak rostly o něco málo rychlej a hlavně silnější a pevnější).Při denní aplikaci se vlasy opravdu hodně mastí- snad i díky masáži. Nebo jsem si Biohar dávala 2-3 x týdně, vždy, když jsem si umyla hlavu a nemohu říct, že by se vlasy více mastily(moje vlasy se bohužel mastí samy od sebe mnohem víc, než bych si přála). Ale po týdenní aplikaci jsem nepozorovala žádné účinky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 6:07 pm    Předmět: Citovat

Kopřivy mi tady v centru města nikde nerostou! Crying or Very sad A když, tak jsou špinavé, zaprášené a staré Crying or Very sad Experiment se u mne bohužel nekoná Crying or Very sad
Návrat nahoru
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 10:37 am    Předmět: Citovat

a připommínám všem, které trápí lupy - výluh z mladých kopřiv je na ně jako ušitý!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 1:03 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
No ja bych se taky docela pridala, na to pioti, ale docela me odrazuje hodne prispevku, co jsem cetla, ze se nejdriv docela dost zhorsi plet. To bych teda nechtela Sad
Pak se to zase srovna, ale pry se s tim ma pocitat




Piju kopřivový čaj už týden a pleť se mi zatím nezhoršila. Uvidím za pár dní , co bude.... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
41-80
41-80


Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 1:18 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Kopřivy jsou celkově úžasné, hlavně teď na jaře, doporučuji na ně vyrazit, mají největší sílu. Mají se používat vždy ty mladé. Navíc nemusíte si jimi vlasy jen polévat, ale pravidelně pitý kopřivový čaj prý pomůže jejich kvalitě a růstu...chystám se to ozkoušet, zkusí to někdo se mnou?Smile


juuu, jdu do toho! hned odpoledne vyrazim na nejakou dlouhou prochazku pro koprivy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 2:24 pm    Předmět: Citovat

Tak já už mám za sebou dva dny pití a jedno prolití vlasů kopřivami:-) Doufám, že se ta kůra nějak projeví (teď zrovna nemyslím ošklivou pleťí Smile )

jinak musím říct, že tyhle stránky mě zachránily před zásahem do svých vlasů, protože každé jaro mívám takovou vlasovou krizi, že bych snad podstoupila i návštěvu kadeřníka! Confused ale tohle jaro jsem úplně náhodou narazila na vás, takže se nějaký ten případný zásah zase posouvá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.