Humor, aneb co nám připadá nebo nepřipadá vtipné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f4142317f5e5eac7213a80d02f478cccZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 11:17 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:



Psala mi sestra, že se jí narodil kluk, tak teď nevím, jestli jsem strejček, nebo tetička.... Laughing Laughing Laughing Laughing


...on vám měl krásnou smrt. Ráno se probudil a zjistil, že už nežije Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 11:19 am    Předmět: Citovat

Však já psala, že taky Voskovce a Wericha! Laughing
Jsou prostě úžasní...jen úplně nemusím jejich předválečné levičáství...ale pak to napravili Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 11:20 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Však já psala, že taky Voskovce a Wericha! Laughing
Jsou prostě úžasní...jen úplně nemusím jejich předválečné levičáství...ale pak to napravili Wink



...a kde je konec??? Hele, támhle de.... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 11:24 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Nika napsal:
Hm? život Briana mám asi nejradši Smile
Fay asi se mnou nebude souhlasit, ale me to pripada jako strasne chytry, inteligentni a filosoficky hluboký humor, ?.Jinak sem slyšela, že proti filmu Život Briana se konaly velké protesty všech možných odnoží církve a John Cleese vtipkoval, že se filmu povedlo je přivést všechny dohromady po 2000 letech Very Happy
Garfield mi připadá taky velevtipnej a autor ma vyborne odpozorovany život kocek ...
Ale přiznam se , ze ja mam rada aji dost drsny vtipky typu Red Meat ? Mozna sem trosku zvrhla Smile


Mě se taky zdá Monty Python jako velice inteligentní humor Wink Vynikající je taky Monty Python a sv. Grál Very Happy Taky pravidelně sledujem Červeného trpaslíka... výborná parodie všech vesmírných seriálů Wink Very Happy Laughing

Limonádový Joe apod. - no jasně, klasika, co hláška - to perla Wink Razz Very Happy
Limonádovej Joe i Červenej trpaslík tak to taky žeru Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 12:48 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
To jsme asi zvrhlé dvě (jak jinak, u moderátorek dv.), Red Meat celkem taky můžu, obecně snesu i hodně drsný humor (nebo taky Vesjolyje Kartinki;) ).
Monty Pythony samozřejmě.
Funes je sice sympatický herec, ale u různých četnických, policajtských a jiných komedií, kde se všichni honí, někam padají a dělají legrační obličeje, se vůbec nebavím.
Mám naopak ráda Svěrákův humor, Járu Cimrmana, Bolka Polívku, Woody Allena. Taky Wericha a Voskovce.
Zbožňuju parodie - filmy typu Limonádový Joe, Tajemství hradu v Karpatech nebo Fantom Morrisvillu....och...jak nemáme tu televizi, tak už jsem hrozně dlouho nic neviděla, má to občas i své nevýhody Laughing


Tak to já jsem tedy úplný kontrast k Danielce! Shocked Shocked Shocked
Svěrák by ještě někdy šel, je takový laskavý. Ale Polívka mi připadá hrozně vulgární, Woody Allen pesimistický a nudný a parodie tedy většinou vůbec nemusím. Já si totž vždy oblíbím nějaký film a když pak na to vidím parodii, tak mám pocit, že tam ty mé hrdiny urážejí a to nemám ráda Sad . Ovšem mám velice ráda pohádkové filmy s mnoha parodickými narážkami, jako je Shrek nebo obecně Asterix. Jsem holt milovnice starověku, no Wink
Návrat nahoru
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 1:03 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Mám naopak ráda Svěrákův humor, Járu Cimrmana, Bolka Polívku, Woody Allena. Taky Wericha a Voskovce.
Zbožňuju parodie - filmy typu Limonádový Joe, Tajemství hradu v Karpatech nebo Fantom Morrisvillu....och...jak nemáme tu televizi, tak už jsem hrozně dlouho nic neviděla, má to občas i své nevýhody Laughing


...jo,jo,jo - tohle všechno mám taky ráda!!! A pak taky starší komedie jako Čtyři vraždy stačí drahoušku, Což takhle dát si špenát,Konec agenta W4C prostřednictím psa pana Foustky...A moc se mi líbil seriál Taková normální rodinka, se sestrou jsme si ho nahrávaly na kazeťák (video jsme neměli) a dokázala jsem to citovat slovo od slova...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 1:06 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Daniela napsal:
Mám naopak ráda Svěrákův humor, Járu Cimrmana, Bolka Polívku, Woody Allena. Taky Wericha a Voskovce.
Zbožňuju parodie - filmy typu Limonádový Joe, Tajemství hradu v Karpatech nebo Fantom Morrisvillu....och...jak nemáme tu televizi, tak už jsem hrozně dlouho nic neviděla, má to občas i své nevýhody Laughing


...jo,jo,jo - tohle všechno mám taky ráda!!! A pak taky starší komedie jako Čtyři vraždy stačí drahoušku, Což takhle dát si špenát,Konec agenta W4C prostřednictím psa pana Foustky...A moc se mi líbil seriál Taková normální rodinka, se sestrou jsme si ho nahrávaly na kazeťák (video jsme neměli) a dokázala jsem to citovat slovo od slova...


Taková normální rodinka je výborná Exclamation Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvířka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.3.2007
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 1:08 pm    Předmět: Citovat

Obyčejná... stará dobrá Česká soda ! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 1:09 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
ilona napsal:
Daniela napsal:
Mám naopak ráda Svěrákův humor, Járu Cimrmana, Bolka Polívku, Woody Allena. Taky Wericha a Voskovce.
Zbožňuju parodie - filmy typu Limonádový Joe, Tajemství hradu v Karpatech nebo Fantom Morrisvillu....och...jak nemáme tu televizi, tak už jsem hrozně dlouho nic neviděla, má to občas i své nevýhody Laughing


...jo,jo,jo - tohle všechno mám taky ráda!!! A pak taky starší komedie jako Čtyři vraždy stačí drahoušku, Což takhle dát si špenát,Konec agenta W4C prostřednictím psa pana Foustky...A moc se mi líbil seriál Taková normální rodinka, se sestrou jsme si ho nahrávaly na kazeťák (video jsme neměli) a dokázala jsem to citovat slovo od slova...


Taková normální rodinka je výborná Exclamation Very Happy


Jo, jo, poldinky
Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 1:10 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:

Jo, jo, poldinky
Laughing Laughing Laughing


...dala jsem mu tam cyankály.
Ne babi, to je arzén Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.