Květinové vody Salus
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=09113efdc4ee6f0a01af448c95425ee0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 12:27 pm    Předmět: Citovat

tak ja ted dlouho nemam na zbyt,takze od leta kvetinovou vodu enmam Crying or Very sad ale nejvic jsem si oblibila ruzovou,jak na oblicej,na obklady oci tak i na ty vlasky.Bone mne se dobre po tom rozcesavaly,nekdy kdyz se mi v lete vic zacuchaly,tak jsem do konecku jemne nastrikala
(ale stacilo malinko,takze spis jen navlhly jako to delaji v mlze,nez ze by byly uplne mokre)a pak jsem teprve vlasky rozcisla a slo to snadneji(kondicionery nepouzivam)a bylo to setrne(zda se mi)... Wink

jinak v lete jsem vzdy jemne nastrikala hlavne na vrchni vlasky aby nebyly tak vysusene Wink a po cviceni na osvezeni na oblicej,krk a dekolt,je to uzasny Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2008 4:22 pm    Předmět: Citovat

chtěla jsem se zeptat, jestli máte zkušenosti i s vodami od Eoné? asi budu brzo objednávat z najady, ale nějak si nemůžu vybrat, který druh... Wink máte nějaké doporučení? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 12:38 pm    Předmět: Citovat

egle ja bych si vybrala ruzovou vodu a na eone se casem chystam taky,ale asi az k letu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 4:33 pm    Předmět: Citovat

no, ona ta eone vychází levněji než salus... já jsem se prozatím rozhodla pro růži light, ale ještě jsem ji nekoupila, tak uvidím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 1:28 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si konečně koupila vodu z pomerančových kvítků - původně jsem ji teda měla v úmyslu používat na vaření, ale vzpomněla jsem si, jak se tu různě řešily růžové vody a tak, tak jsem to včera použila jako pleťovou vodu i jako vodu na vlasy a ono to funguje Smile Co jsem pochopila, je to vlastně voda s malým množstvím pomerančového olejíku, který se do ní dostal při destilaci. Vůni sice moc necítím, ale polovička říkal, že voním krásně.

Takže jsem si asi našla další způsob, jak zaměňovat potraviny a kosmetiku, ach jo Smile

Jo a ještě cena - půl litru mě vyšlo na něco okolo 60,- Kč Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 1:34 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Tak jsem si konečně koupila vodu z pomerančových kvítků - původně jsem ji teda měla v úmyslu používat na vaření, ale vzpomněla jsem si, jak se tu různě řešily růžové vody a tak, tak jsem to včera použila jako pleťovou vodu i jako vodu na vlasy a ono to funguje Smile Co jsem pochopila, je to vlastně voda s malým množstvím pomerančového olejíku, který se do ní dostal při destilaci. Vůni sice moc necítím, ale polovička říkal, že voním krásně.

Takže jsem si asi našla další způsob, jak zaměňovat potraviny a kosmetiku, ach jo Smile

Jo a ještě cena - půl litru mě vyšlo na něco okolo 60,- Kč Smile

Shocked na co se to při tom vaření používá?? Shocked a kde se to kupuje, taková věc?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 1:37 pm    Předmět: Citovat

Jee, Bone a co je to za květovou vodu? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 1:40 pm    Předmět: Citovat

Hlavně při pečení, do zákusků, aby dobře voněly. Nebo i na maso. Chuť to téměř neovlivní, ale to cukroví je potom takové voňavé.

Koupila jsem to ve svém oblíbeném arabském krámku, Myslíkova 5, v Praze. Tam mají spoooustu různých věcí k jídlu, které se dají použí i jako kosmetika. Třeba kokosový ojel, sušené kokosové mléko (zahušťovadlo do vlasových masek) a i něakou tu orientální kosmetiku, spooustu henny, voňavé oleje...
(za tuhle reklamu chci příšě slevu)

Možná to budou mít i v normálnějších biovýživách, ale pochybuju. Jo a není v tom ten přídavek lihu jako v těch od Salusu.

Takže není to žádná kosmetická věc, ale přišlo mi zbytečné zakládat kvůli tomu nové téma...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 1:47 pm    Předmět: Citovat

Jé, to bych chtěla. Nevíte o podobném obchodě v Brně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tinkulinka
8-20
8-20


Založen: 4.7.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 10:53 am    Předmět: Citovat

Dneska jsem narazila na obchůdek kde mají pár věciček od salusu Very Happy a tak jsem si hned koupila květinovou vodu Smile nebylo jich tam moc takže zatím mám lemon tea tree... uvidíme co z toho bude...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.