Fructis
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nina555
21-40
21-40


Založen: 5.9.2010
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 10:46 am    Předmět: Citovat

uvazujem o kupe pure shine,ale v zlozeni mi nesedi salicylic acid-zrejme kyselina salicylova Question -pridava sa najma do pripravkov proti akne a pokial viem,vysusuje..na hlavu mi tato zlozka vobec nepasuje :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 3:46 pm    Předmět: Citovat

Nina555 napsal:
uvazujem o kupe pure shine,ale v zlozeni mi nesedi salicylic acid-zrejme kyselina salicylova Question -pridava sa najma do pripravkov proti akne a pokial viem,vysusuje..na hlavu mi tato zlozka vobec nepasuje :/
Abych se přiznala, mně v každém složení něco nesedí. Podle starého dobrého pravidla, že co oko nevidí, to srdce neželí, bych to prostě zkusila. Vyhnula bych se tomu jen pokud seš si jistá, že ti to vadí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ildichan
41-80
41-80


Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 1:35 pm    Předmět: Garnier Pure and Shine Citovat

tak som vyskúšala i ja Pure and Shine...už asi 4 roky nepoužívam inú značku ako garnier asi v celej kozmetike. čo sa šamponov týka, tak iné mi robia lupiny, vysušujú strašne vlasy, alebo sú mastné už po druhom dni...po Garnieri sa mi to ustálilo, akurát jedinou mojou nevýhodou je, že viac ako dva mesiace ten sitý používať nemôžem, elbo hlava a vlasy si naň príliš zvyknú a neplní už svoj účel. Ale Garnier striedam len šampony značky Garnier. A dlho som hľadala aj bez silikonov, čo je v drogérkach takmer nemôžné..aspoň v tých v mojom okolí Very Happy....a Pure and Shine, ktorý som teraz vyskúšala môžem len pochváliť. ˇˇˇˇČistá pokožka hlavy, nadýchané vlasy, nemám pocit prílišného vysušenia. Proste krása...také vlasy som už dlho nemala. Dúfam, že vydrží dlhšie a nebudem musieť ho meniť zasa po pár mesiacoch Very Happy asi je moja hlava citlivá na silikony, preto mi to robí. Postupne by som chcela prejsť na prírodné šampony, ale nechcem spôsobiť vlasom veľký šok, aby sa nezačali správať trucovito Very Happy takže zatiaľ som na henne a teraz som Pure and Shine objavila, tak uvidím, ako to bude pokračovať, Hádam sa vlasy odvĎačia za tú starostlivosť, ktorá síce nie je prehnaná, ale nejaká predsalen je Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2012 3:15 pm    Předmět: Citovat

já jsem měla vzoreček šampon Pure and Shine (kondicionér jsem zakoupila rovnou Laughing Laughing Laughing Laughing ), no a když jsem to vyzkoušela dohromady, vlasy byly úplně nádherné... lesklé, nadýchané a nemastné, vydržely mě o jeden den déle... honem dopotřebovávám aspoň nějaký šampon, abych si mohla koupit další kondiš i se šamponem Laughing za mě rozhodně naprosto skvělá věc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2012 1:52 pm    Předmět: Citovat

Tak holky, mám ho taky zkusit? Chtěla bych na léto (když si třeba myjete hlavu častěji kvůli koupání v bazénu a tak) příjemnýho a lehkýho. Používám Lush Daddy O (někdy I Love Juicy) a K pou karité, tak by se mi tam ještě něco vešlo Smile)

A jestli jsou výsledky tak ohromující.. Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arishka
0-7
0-7


Založen: 4.10.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2012 9:14 pm    Předmět: Citovat

Ahoj děvčata Smile chtěla bych se zeptat, zda v novém kondicionéru PURE SHINE také nejsou silikony jako v šampónu??? Občas se stává, že šampón nemá silikony, ale kondicionér ano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2012 9:32 pm    Předmět: Citovat

Zlákaly mě kladné ohlasy na Pure shine, takže jsem hned koupila šampon i kondicioner.. Zkusila sem a mně teda bohužel nevyhovuje Confused Asi by se to hodilo spíš do Vyměním/Prodám, ale kdyby měl někdo zájem, tak za 70 Kč oboje prodám (nejlépe předání v Pardubicích) nebo vyměním za nějaký bezsilikonový kondicioner Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2012 9:39 am    Předmět: Citovat

MissTeena napsal:
Tak holky, mám ho taky zkusit? Chtěla bych na léto (když si třeba myjete hlavu častěji kvůli koupání v bazénu a tak) příjemnýho a lehkýho. Používám Lush Daddy O (někdy I Love Juicy) a K pou karité, tak by se mi tam ještě něco vešlo Smile)

A jestli jsou výsledky tak ohromující.. Smile)

Nevím, jestli nebudeš zklamaná. Když se podívám, s čím to budeš srovnávat... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kamculenka
21-40
21-40


Založen: 13.3.2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 5:51 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky,
já měla vzorek Fructis bez silikonů. Doteď jsem používala šampony Urtekramm, Logona, z DM drogerie řadu alverde pro blond vlasy a teď ten vzorek. Jsem zvědavá co to provede.
Jelikož mám velmi jemné vlasy, rády se cuchají a zadrhávají.
Víte některá o kondicioneru Fructis?? Taky je bez silikonů? Co na to říkáte??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2012 8:20 am    Předmět: Citovat

kamculenka napsal:
Ahoj holky,
já měla vzorek Fructis bez silikonů. Doteď jsem používala šampony Urtekramm, Logona, z DM drogerie řadu alverde pro blond vlasy a teď ten vzorek. Jsem zvědavá co to provede.
Jelikož mám velmi jemné vlasy, rády se cuchají a zadrhávají.
Víte některá o kondicioneru Fructis?? Taky je bez silikonů? Co na to říkáte??


Koukala jsem, že kondiš long´n strong silikon(y) má, ale třeba objem a hustota určitě nemá. U toho pure shine nevím, ale nečekala bych je tam, těžko říct.
Mně se zdá, že výrobce silikony přidá, když se to bez nich špatně prodávalo anebo ubere, když chce hrát na ,,čistě přírodní výtažky z....blahodárně působí...byly známé už ve starém egyptě pro své regenerační schopnosti." Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.