*** našli jste chyby ??? Pište sem ***
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 72, 73, 74  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Succuba
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.9.2008
Příspěvky: 675

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 3:37 pm    Předmět: Re: "vypadávání přihlášení" Citovat

Sharqigirl napsal:
smilingginger napsal:
ahoj, jsem tu chvíli a pořád mi vypadává přihlášení, nebo jak to říct, cca co 15 minut mi moje přihlášení zmizne a systém mě vyzve, abych se znovu přihlásila, tak se přihlásím a jsem zase na úvodní stránce. Co s tím, co dělám špatně? díky za radu


Mám stejný problém, někdy se mi to stane i uprostřed psaní příspěvku, který pak samozřejmě zmizí v nenávratnu - to mě vždycky docela naštve, páč znovu se mi to většinou už psát nechce....


To se děje od té doby, co není chat na každé stránce...

Na odhlášení při psaní příspěvků pomůže to, když má člověk otevřené druhé okno vedle, tam se přihlásí, a v tom kde byl příspěvek zmáčkne šipečku o stránku zpět, a pak to pošle znova... Většinou to funguje. Ale ne že by mě to neštvalo i tak.
_________________
Amor tollit timorem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 9:07 pm    Předmět: Citovat

Proč, u všech svatých, mě kliknutí na chat přesměruje na stránku www.google.cz??? Evil or Very Mad
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smilingginger
161-320
161-320


Založen: 31.3.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 8:08 am    Předmět: Re: "vypadávání přihlášení" Citovat

Sharqigirl napsal:
smilingginger napsal:
ahoj, jsem tu chvíli a pořád mi vypadává přihlášení, nebo jak to říct, cca co 15 minut mi moje přihlášení zmizne a systém mě vyzve, abych se znovu přihlásila, tak se přihlásím a jsem zase na úvodní stránce. Co s tím, co dělám špatně? díky za radu


Mám stejný problém, někdy se mi to stane i uprostřed psaní příspěvku, který pak samozřejmě zmizí v nenávratnu - to mě vždycky docela naštve, páč znovu se mi to většinou už psát nechce....


jj, tak to je přesný, většinou to už znovu nenapíšu, tak to není jen "mýma rukama" to jsem ráda. je to prostě tak, asi si to budu hned kopírovat do schránky než to odešlu ... Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: čt duben 08, 2010 7:54 pm    Předmět: Citovat

ceresnicqa_3 napsal:
Ukazovatel poslednych navstev mi sem tam ukaze blby cas Very Happy Ale nevadi sak domyslime si Very Happy
Ukazatel návštěv ukazuje o hodinu více a při dataci příspěvků ve vláknech zase o hodinu méně. (V čase, kdy toto píšu je 20:55, stačí kouknout nahoru, kolik bude tam.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
amanita
21-40
21-40


Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út duben 13, 2010 7:38 pm    Předmět: proč jsem okamžitě odhlášená??????????????? Citovat

je to uplná katastrofa ........proč jsem okamžitě odhlášená po několika minutách,kdy nejem aktivní ............sleduji nějaké vlákno,chci se občas podívat taky na profily ...ale jsem okamžitě odhlášená ...stačí,že mám jeden telef. hovor a můžu začít všechno znovu!!!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 11:58 am    Předmět: Citovat

Woky napsal:
ceresnicqa_3 napsal:
Ukazovatel poslednych navstev mi sem tam ukaze blby cas Very Happy Ale nevadi sak domyslime si Very Happy
Ukazatel návštěv ukazuje o hodinu více a při dataci příspěvků ve vláknech zase o hodinu méně. (V čase, kdy toto píšu je 20:55, stačí kouknout nahoru, kolik bude tam.)


Presne ako si vravel, je tam o hodinu menej Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 11:58 am    Předmět: Citovat

Na tejto stránke sa nemení letný a zimný čas? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 12:19 pm    Předmět: Re: proč jsem okamžitě odhlášená??????????????? Citovat

amanita napsal:
je to uplná katastrofa ........proč jsem okamžitě odhlášená po několika minutách,kdy nejem aktivní ............sleduji nějaké vlákno,chci se občas podívat taky na profily ...ale jsem okamžitě odhlášená ...stačí,že mám jeden telef. hovor a můžu začít všechno znovu!!!!!!!!!!


Jo, mám stejný problém. Většinou to řeším tak, že mám vedle v okně uvodní stránku a vždycky před odesláním příspěvku se znovu přihlašuju. A je fakt, že příspěvek se většinou vloží i bez toho, ale pak se neobjevuje v nových příspěvcích na úvodní straně nebo je tam nějaká podobná nemilá komplikace.
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: po květen 03, 2010 12:22 pm    Předmět: Citovat

Mna na to celo odhlasovani najviac stve to, ked nemam pozrete nove prispevky vo forach, a ked sa opatovne prihlasim, mozem si vsetko hladat rucne, pretoze ked kliknem na nove prispevky tak mi nijaky novy nezobrazi..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: so květen 08, 2010 6:47 pm    Předmět: Citovat

Už od včerejška mě to po zadání adresy DV přehazuje na ICQ Search, adresu mám napsanou správně, tak čím to? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 72, 73, 74  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.