Sestrihani dlouhych vlasu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 2:03 pm    Předmět: Citovat

značku toho krému, ktorý používaš, môžeš pokojne napísať, mňa to náhodou celkom zaujíma Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lieinikiai
0-7
0-7


Založen: 27.10.2006
Příspěvky: 6
Bydliště: ???esk?? republika

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 2:05 pm    Předmět: Citovat

Hedwica napsal:
Tak, a mám problém... přemýšlím, že bych si znovu nechala sestříhat vlasy.ofnu mám totiž zhruba u klicních kostí a dole mám ještė kus sestříhaných, tak mě napadlo, že bych to spojila jednim sestřihánim. Druhá verze je, že to nechám růst s tim, že budu mít každej vlas jinak dlouhej a mezi ofinou a zbytkem vlasů budu mít dvaceticentimetrovou mezeru... co myslíte? Nevim, jestli jsem se vyjádřila dost jasně, tak se kdyžtak ozvěte a já vysvětlim... ale fakt jsem zoufalá, prosim o radu:-)


Asi bych to nechala jen lehce sestříhat tak, aby se jenom zamaskovaly ty schody, aby to nebylo tak nápadný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lieinikiai
0-7
0-7


Založen: 27.10.2006
Příspěvky: 6
Bydliště: ???esk?? republika

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 2:13 pm    Předmět: Citovat

Juanitta napsal:
značku toho krému, ktorý používaš, môžeš pokojne napísať, mňa to náhodou celkom zaujíma Very Happy Wink


Very Happy Je to Matující hydratační krém Pure Skin od Oriflame na mastnou pleť
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kllara
81-160
81-160


Založen: 30.8.2011
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2012 7:38 pm    Předmět: Citovat

Soniczka napsal:
holky vážím si všech vašich názorů!!!
ještě nic neděláím, pořád rozmýšlím, čekám kdy budu mít čas na ty fotomontáže online.
jedno vím jistě - potřebuju ty vlasy zkrátit, aŤ je můžu nosit více rozpuštěné.
a potřebuju vlasy do xichtu.!!!
fakt si připadám přesně tak jak psala descantes. mrtvě, divně... (hele holka, ale ty tvoje tmavé vlasy jsou na té hlavě aspoň vidět!!! já vypadám zdálky beztak jak plešoun!!! - světlé vlasy splývají s kůží...)...
nechci nic uspěchat, unáhlit, ofinovou část mám asi po prsa což je hodně.... ale nechci dlouhé splihlé vlasy bez objemu bez tvaru.. kdybych měla vlnité pevné vlasy typu Hanča nebo Dés (ano, tak mi ty tvoje připadají! aspoŇ dle fotek Smile ) nebo nevím kdo, tak mi to nevadí, vlasy vypadají prostě skvěle jakkoliv mi přijde, ale u mých jemňáků je třeba vymyslet nějaký střih... Sad ale nechci toho litovat...
dotaz - ale ofina/patka na stranu se dá v případě nouze zasponečkovat nahoru k hlavě ne? kdyby mě to v xichtě už moc štvalo...

jinak to že by se mi moc mastila se příliš nebojím, s tím moc problém nemám....

za jakýkoliv další názor, fotky (třeba i vaše v tom obdobéí kdy jste měly ofiny/patky) apod. tak budu moc ráda


Taky jsem se přesně před rokem nechala ostříhat, v domění, že budu mít potom objem a vlasy budou mít nějaký tvar. Nechala jsem si vlasy ostříhat asi po ramena Rolling Eyes , bohužel žádný objem jsem neměla, vlasy byly pořád stejně splihlé jako před tím, nedržely žádný tvar ani vlnky mi déle nevydržely, byla jsem strašně naštvaná, že jsem se nechala ostříhat uplně zbytečně. Jediné co pomohlo bylo to fénování, tužení atd... Holt se musím smířit stím, že moje vlasy jsou takové jaké jsou, ale delší jsou podle mě krásnější. Ty máš moc pěkné vlasy a bylo by jich škoda! Takové blondaté PŘÍRODNÍ vlasy jako máš ty se jen tak nikde nevidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 9:29 pm    Předmět: Citovat

Mam uz delsi dobu nejakou strihaci manii Confused
Vypadalo by na me hodne blbe,kdybych si nechala sestrihat vlasy do oblouku,nejkratsi by byly po stranach zhruba v miste,kde je pas a ostatni by koncily nad zadkem?Plus k tomu nejspis nejakej ten kratsi pramen do ksichtu.Nejsem si jista,jestli se to hodi na baculku jako jsem ja Rolling Eyes Prosim poradte
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 10:32 pm    Předmět: Citovat

Šugryna napsal:
Mam uz delsi dobu nejakou strihaci manii Confused
Vypadalo by na me hodne blbe,kdybych si nechala sestrihat vlasy do oblouku,nejkratsi by byly po stranach zhruba v miste,kde je pas a ostatni by koncily nad zadkem?Plus k tomu nejspis nejakej ten kratsi pramen do ksichtu.Nejsem si jista,jestli se to hodi na baculku jako jsem ja Rolling Eyes Prosim poradte


Podle mě ti sluší nesestříhané vlasy. Já bych do obličeje určitě nestříhala. Možná ten oblouk, ale do obličeje ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
whitefeather
0-7
0-7


Založen: 13.5.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2012 2:16 pm    Předmět: Poradíte s týmto strihom? Citovat

Ahojte, prečítala som si všetky príspevky, nakoľko ma táto téma veľmi zaujíma. Mám vlasy cca 10 cm nad pásom, zastrihnuté v jednej dĺžke, nosím ich takmer vždy rozpustené, veľmi často si ich vlním (natáčam na veľké nátačky). Ku kaderníčke nechodím už roky, zastriháva mi ich mama, keďže z kaderníčiek mám panický strach Very Happy
Uvažujem nad nejakou zmenou, chcela by som trocha odľahčiť predné vlasy v okolí tváre, nosím vlasy vpredu a ten strih jednej dĺžky nevyzerá moc dobre. Veľmi sa mi páči strih (link nižšie), len v o niečo dlhšej verzii (nechcem skracovať moju dĺžku).
Myslíte si, že sa to dá dosiahnuť aj doma, alebo je potrebné ísť ku kaderníčke (čo by som nerada Very Happy ). Vyzerá to tak, že sú len zostihané vlasy vpredu a vzadu rovnaká dĺžka, čo myslíte? Alebo je to len klasicky do U alebo V?
http://images.hollywoodpix.net/rosie-huntington-whiteley-picture-6221354.jpg

http://www3.pictures.stylebistro.com/bg/Rosie+Huntington+Whiteley+Long+Hairstyles+uMrQ4xYApLLl.jpg Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2012 6:57 pm    Předmět: Citovat

whitefeather...to vypadá, že ty prameny, co lemujou ksicht, tak jsou sestřihlý. to si myslím, že řed zrcadlem zvládneš. Ale chce to klid, pomalost a malinký kousky a měla bys to dokázat. Možná by něco mohlo být na ntu, jak to stříhat, nebo návod na youtube. Nebo si třeba nabrat pramen jakoby svislej na hřeben a sestřihnout. Třeba to někdo popíše líp Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2012 9:06 pm    Předmět: Re: Poradíte s týmto strihom? Citovat

whitefeather napsal:
Ahojte, prečítala som si všetky príspevky, nakoľko ma táto téma veľmi zaujíma. Mám vlasy cca 10 cm nad pásom, zastrihnuté v jednej dĺžke, nosím ich takmer vždy rozpustené, veľmi často si ich vlním (natáčam na veľké nátačky). Ku kaderníčke nechodím už roky, zastriháva mi ich mama, keďže z kaderníčiek mám panický strach Very Happy
Uvažujem nad nejakou zmenou, chcela by som trocha odľahčiť predné vlasy v okolí tváre, nosím vlasy vpredu a ten strih jednej dĺžky nevyzerá moc dobre. Veľmi sa mi páči strih (link nižšie), len v o niečo dlhšej verzii (nechcem skracovať moju dĺžku).
Myslíte si, že sa to dá dosiahnuť aj doma, alebo je potrebné ísť ku kaderníčke (čo by som nerada Very Happy ). Vyzerá to tak, že sú len zostihané vlasy vpredu a vzadu rovnaká dĺžka, čo myslíte? Alebo je to len klasicky do U alebo V?
http://images.hollywoodpix.net/rosie-huntington-whiteley-picture-6221354.jpg

http://www3.pictures.stylebistro.com/bg/Rosie+Huntington+Whiteley+Long+Hairstyles+uMrQ4xYApLLl.jpg Very Happy



nieje to strih do V ani U. su to v podstate dva pramene vpredu zostrihnute. ja som to urobila nedavno a som velmi spokojna
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
whitefeather
0-7
0-7


Založen: 13.5.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2012 9:24 pm    Předmět: Re: Poradíte s týmto strihom? Citovat

tanka777 napsal:
whitefeather napsal:
Ahojte, prečítala som si všetky príspevky, nakoľko ma táto téma veľmi zaujíma. Mám vlasy cca 10 cm nad pásom, zastrihnuté v jednej dĺžke, nosím ich takmer vždy rozpustené, veľmi často si ich vlním (natáčam na veľké nátačky). Ku kaderníčke nechodím už roky, zastriháva mi ich mama, keďže z kaderníčiek mám panický strach Very Happy
Uvažujem nad nejakou zmenou, chcela by som trocha odľahčiť predné vlasy v okolí tváre, nosím vlasy vpredu a ten strih jednej dĺžky nevyzerá moc dobre. Veľmi sa mi páči strih (link nižšie), len v o niečo dlhšej verzii (nechcem skracovať moju dĺžku).
Myslíte si, že sa to dá dosiahnuť aj doma, alebo je potrebné ísť ku kaderníčke (čo by som nerada Very Happy ). Vyzerá to tak, že sú len zostihané vlasy vpredu a vzadu rovnaká dĺžka, čo myslíte? Alebo je to len klasicky do U alebo V?
http://images.hollywoodpix.net/rosie-huntington-whiteley-picture-6221354.jpg

http://www3.pictures.stylebistro.com/bg/Rosie+Huntington+Whiteley+Long+Hairstyles+uMrQ4xYApLLl.jpg Very Happy



nieje to strih do V ani U. su to v podstate dva pramene vpredu zostrihnute. ja som to urobila nedavno a som velmi spokojna


A strihala si si to sama? Normálne 2 pramene vpredu len zostrihnúť došikma? Ja rozmýšľam, že tie zadné vlasy budú normálne ostrihané dorovna a len tie predné došikma, napostupno okolo tváre, len neviem, či to nebude vyzerať divne, ak to nebude naväzovať na tie vlasy vzdau? Nejak nemám predstavu vôbec Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.