jak na bílé zoubky?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=30ce9c6e4146bb09de83b1b98cd42794Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 7:26 pm    Předmět: Citovat

swery napsal:
jo ještě něco ... Very Happy kdyžtak udělám fotodokumentaci, tak za týden a něco, hodím porovnání do galerky nebo udělám video, ještě uvidím, každopádně od začátku bělím jenom horní patro, spodní mi ani vidět nejde a když jsem to zkoušela tak to bylo k nesnesení ten aplikátor Very Happy


Tak to určitě zdokumentuj, zajímá mě to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swery
81-160
81-160


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 7:51 pm    Předmět: Citovat

Kláruška07 napsal:
swery napsal:
jo ještě něco ... Very Happy kdyžtak udělám fotodokumentaci, tak za týden a něco, hodím porovnání do galerky nebo udělám video, ještě uvidím, každopádně od začátku bělím jenom horní patro, spodní mi ani vidět nejde a když jsem to zkoušela tak to bylo k nesnesení ten aplikátor Very Happy


Tak to určitě zdokumentuj, zajímá mě to Smile


ty svoje křiváky určitě zdokumentuju, aspoň se vichni zasmějou Very Happy musím to dopoužívat co nejdřív, než to bude prošlý, jinak bych tak nespěchala, nejlevnější to taky nebylo Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 8:01 pm    Předmět: Citovat

swery napsal:
Kláruška07 napsal:
swery napsal:
jo ještě něco ... Very Happy kdyžtak udělám fotodokumentaci, tak za týden a něco, hodím porovnání do galerky nebo udělám video, ještě uvidím, každopádně od začátku bělím jenom horní patro, spodní mi ani vidět nejde a když jsem to zkoušela tak to bylo k nesnesení ten aplikátor Very Happy


Tak to určitě zdokumentuj, zajímá mě to Smile


ty svoje křiváky určitě zdokumentuju, aspoň se vichni zasmějou Very Happy musím to dopoužívat co nejdřív, než to bude prošlý, jinak bych tak nespěchala, nejlevnější to taky nebylo Confused


Křiváky nekřiváky, na to se vykašli, tady se ti nikdo smát nebude Smile A kolik tě to stálo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 8:29 pm    Předmět: Citovat

White pearl jsem použila jednou. Je to teda pěkně nechutná záležitost a zuby jsem pak nějakou dobu měla citlivé a na dásních se mi udělalo hned několik "aftů". Moc dlouho jsem to používat nevydržela. Jednou jsem měla i nějaké pásky, to bylo podstatně lepší. Ty mám v plánu si koupit zase, ale nějak nejsou peníze nazbyt... Zkoušela jsem i dražší pastu Swissdent, ale sama o sobě taky nevybělí, ta je spíš tak na udržování po nějaké bělící kůře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 8:38 pm    Předmět: Citovat

Kacisko napsal:
White pearl jsem použila jednou. Je to teda pěkně nechutná záležitost a zuby jsem pak nějakou dobu měla citlivé a na dásních se mi udělalo hned několik "aftů". Moc dlouho jsem to používat nevydržela. Jednou jsem měla i nějaké pásky, to bylo podstatně lepší. Ty mám v plánu si koupit zase, ale nějak nejsou peníze nazbyt... Zkoušela jsem i dražší pastu Swissdent, ale sama o sobě taky nevybělí, ta je spíš tak na udržování po nějaké bělící kůře.


O téhle Swissdent pastě jsem slyšela samou chválu, tak jsem je si jí na výstavě koupila za hříšný peníze a docela nic. Kamarádka jí používala asi rok a pak jí prý musela přestat používat, protože měla zuby nepřirozeně bílé. No nevím, asi to má každý jinak, ale moc se mi to nezdá. Já si myslím, že barva zubů se prostě moc ovlivnit nedá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 8:48 pm    Předmět: Citovat

To mi nějak nepřipadá možné, že by ta pasta dokázala udělat nepřirozeně bílé zuby. Ale pokud má někdo bílé od přírody, tak to možná ano. Lepší ale nečekat zázraky. Já výsledek teda neviděla téměř žádný. Já myslím, že barva se ovlivnit dá, ale kdo má přírodní zuby spíš žluté, tak bude muset bělit často a nějakými dryjáky a odnese to pak jejich kvalita Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 8:54 pm    Předmět: Citovat

Kacisko napsal:
To mi nějak nepřipadá možné, že by ta pasta dokázala udělat nepřirozeně bílé zuby. Ale pokud má někdo bílé od přírody, tak to možná ano. Lepší ale nečekat zázraky. Já výsledek teda neviděla téměř žádný. Já myslím, že barva se ovlivnit dá, ale kdo má přírodní zuby spíš žluté, tak bude muset bělit často a nějakými dryjáky a odnese to pak jejich kvalita Confused


Ano, naprosto s tebou souhlasím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 12:26 pm    Předmět: Citovat

Mně se o trochu vybělily zuby používáním ajurvédský bylinkový zubní pasty supirivicky na střídačku s kokosovým olejem. Ale jednak je to dlouhodobá záležitost, fakt to není ze dne na den, jednak to neznamená, že by tu zuby byly vyloženě bílý jak u hollywoodský hvězdy - prostě v průběhu roku tak o odstín zesvětlaly. A to jsem ty věci začala používat spíš proto, že jsem chtěla nějakou šetrnější péči o dutinu ústní, nikoli kvůli bělení. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swery
81-160
81-160


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 6:35 pm    Předmět: Citovat

Kacisko napsal:
White pearl jsem použila jednou. Je to teda pěkně nechutná záležitost a zuby jsem pak nějakou dobu měla citlivé a na dásních se mi udělalo hned několik "aftů". Moc dlouho jsem to používat nevydržela. Jednou jsem měla i nějaké pásky, to bylo podstatně lepší. Ty mám v plánu si koupit zase, ale nějak nejsou peníze nazbyt... Zkoušela jsem i dražší pastu Swissdent, ale sama o sobě taky nevybělí, ta je spíš tak na udržování po nějaké bělící kůře.


na každýho to působí jinak no, já je taky citlivější měla, ale jenom týden a pak to už nadobro ustalo, první dny jsem si musela zvykat na divnou pachuť a slintání Laughing ale jinak v pohodě naštěstí. A afty jsem teda neměla vůbec, to čtu poprví, že je možný vyskutnutí aftů Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swery
81-160
81-160


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2013 9:13 pm    Předmět: Citovat

Tak to určitě zdokumentuj, zajímá mě to Smile[/quote]

ty svoje křiváky určitě zdokumentuju, aspoň se vichni zasmějou Very Happy musím to dopoužívat co nejdřív, než to bude prošlý, jinak bych tak nespěchala, nejlevnější to taky nebylo Confused[/quote]

Křiváky nekřiváky, na to se vykašli, tady se ti nikdo smát nebude Smile A kolik tě to stálo?[/quote]

kolem 500,- , a mám to tak 3 roky určitě už, proto to musím dopotřeebovat, než to bude prošlý, na úplným začátku jsem to používala jenom 2-3 měsíce což bohatě stačilo. Já právě musela, když jsem byla menší, tak jsem používala silný antibiotika, který se na zubech tak hezky vyznamenaly, že mám do konce života na 2vou hlavních předních zubech bílé fleky, to taky na fotkách pak bude vidět Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.