A co vousy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1e784a53c8f1ac1d9a121e2165f8ce29Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se vám vousy?
Ano
38%
 38%  [ 67 ]
Ne
13%
 13%  [ 23 ]
Spíše ano
24%
 24%  [ 42 ]
Spíše ne
23%
 23%  [ 40 ]
Celkem hlasů : 172

Autor Zpráva
Katrinka
41-80
41-80


Založen: 29.7.2009
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 7:13 am    Předmět: Citovat

ja mam zase fuzateho, briadkateho a obcas aj bradateho chlapa a nedavno sa oholil tak, ze mu zostala len velmi decentna briadka a tie fuzy mi strasne chybali Wink . kym este mal uplne hladucku tvar, tak vcelku sa dalo, ale ked mu zacali rasit fuzy, zacalo to pichaaaaaaaaaat a pichat, takze za mna radsej makkucke fuzy ako tvrde pichlave strnisko Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 10:47 am    Předmět: Citovat

Nicole: Jo, na ty opary jsem ze začátku taky trpěla, ale tak po dvou letech si kůže zvykla - co mi taky zbylo Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 3:04 pm    Předmět: Citovat

Hehe, pamatuju si, jak jsem v létě od milého měla místo brady jeden velký strup - naštěstí nešel vidět, byla to jen ztvrdlá kůže od jeho děsně sexy strniště. Hned bych to vrátila. Cool
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 4:09 am    Předmět: Citovat

Měla bych dotaz na místní majitele vousů Wink
Co používáte na jejich úpravu?
Jde především o zkrocení kníru. Na zkoušku jsem příteli koupila vosk Balea, ale neosvědčil se, a tak jsem si řekla, že se zkusím optat, než budu pořizovat něco dražšího.

Např. toto vypadá dobře: http://www.mrcreep.eu/kosmetika/barbershop/ostatni-barbershop/mustache-wax-high-life.html
Nemáte s tím někdo zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 2:19 pm    Předmět: Citovat

Mě se nejvíc líbí strniště. Tvářičku hladkou jak dětskou prdelku teda moc nemusím, vyvolává to ve mě takovou tu "ulízanost" a dětskost, nebo jak bych to řekla. Samozřejmě, když má chlap ve tváři velmi tvrdý rysy, tak se dá hladce oholen přežít, ale většina chlapů má spíš jemnější rysy, a u těch se mi hladká tvář fakt nelíbí, vypadaj jako klučíci, jenže mě se líbí chlapi. Naopak zase přerostlý vousy ala Krakonoš už taky nemusím, to už je pro mě spíš blé. Bradka jako taková mi nevadí. Jelikož můj chlap moc vousů obecně nepobral, stačí mi, když má na bradě a pod nosem to strnišťátko, hladce oholen vypadá fakt jak dětská prdelka... Laughing

Ono obecně se mi nelíbí, když se chlapi moc holí... radši budu mít chlapa s porostlou hrudí, než aby si ji holil... o chlupatým zadku někde zpět byla taky řeč - to mi už vůbec nevadí, ať žije trocha živočišnosti Very Happy Chlupatý záda a paže se mi tolik nelíbí, ale opět lepší je mít chlupatý, než oholený. Škrábání jakýchkoliv dorůstajících chlupů opravdu snesu jenom ve tváři.

Jediná výjimka tvoří podpaží, ale to je asi z důvodu, že hodně lezu, a když ti chlapi (i holky) pořád zvedaj ruce, tak pohled na chumel zpocených chlupů moc sexy není... ale svět se nezboří Smile

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indil
161-320
161-320


Založen: 7.1.2012
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 3:10 pm    Předmět: Citovat

Nejlepší je zlatý střed. Jen nemusím strniště, z toho jsem byla vždycky celá podrápaná. Navíc chlap, co nosí vousy, vypadá oproti vyholenci víc mužnějc Razz Ale musí mít porost upravený, a ne aby vypadal jak přestárlý děda Viking Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 6:50 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Měla bych dotaz na místní majitele vousů Wink
Co používáte na jejich úpravu?
Jde především o zkrocení kníru. Na zkoušku jsem příteli koupila vosk Balea, ale neosvědčil se, a tak jsem si řekla, že se zkusím optat, než budu pořizovat něco dražšího.

Např. toto vypadá dobře: http://www.mrcreep.eu/kosmetika/barbershop/ostatni-barbershop/mustache-wax-high-life.html
Nemáte s tím někdo zkušenost?

Vosk, knír... já se té představy Hercula Poirota nemůžu zbavit Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st únor 22, 2012 2:31 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Shahlah napsal:
Měla bych dotaz na místní majitele vousů Wink
Co používáte na jejich úpravu?
Jde především o zkrocení kníru. Na zkoušku jsem příteli koupila vosk Balea, ale neosvědčil se, a tak jsem si řekla, že se zkusím optat, než budu pořizovat něco dražšího.

Např. toto vypadá dobře: http://www.mrcreep.eu/kosmetika/barbershop/ostatni-barbershop/mustache-wax-high-life.html
Nemáte s tím někdo zkušenost?

Vosk, knír... já se té představy Hercula Poirota nemůžu zbavit Smile

Ovšem Poirot je bezkonkurenční, zrovna o víkendu byl díl, kde mluvil o voskování kníru Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 6:53 pm    Předmět: Citovat

No strnisko je sexy ... už niečo dlhšie to nie.... A ostatok tela - fuj vydepilovaná hruď, ale podpažie a intímne miesta určite hej Smile ..... Ale chlpy na chbte, to by som nikdy nestrpela, to sú skôr extrémy nie? Very Happy ....
A môj drahý keď sa oholí tak vypadá o 5 rokov mladší Smile)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 8:33 pm    Předmět: Citovat

Mne sa fúzy na chlapoch veľmi páčia ale najviac sa mi páči keď má chlap briadku..to je prosto pre mňa vrr:) príde mi to nevšedné,mužné a sexy..preto moc nechápem prečo majú muži tak v obľube sa holiť Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.