Přeřeky, přebrepty, přeslechy :o)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hračičky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=624da735f8b1691c25f8751eac26ea41Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Přeřeknete / přeslechnete se často?
Denodenně
55%
 55%  [ 43 ]
Občas se stane
41%
 41%  [ 32 ]
Vyjímečně
3%
 3%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 78

Autor Zpráva
Golden.mane
81-160
81-160


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2012 11:43 am    Předmět: Citovat

Tak se přidám...já mám hlášek taktéž denně na kontě několik desítek (převést to na peníze je ze mě multimiliardář Laughing ) Bohužel si je ale nepamatuji tolik.

Ale jedna z minulého týdne : psali jsme písemku z filosofie a rozdávali nám je, že si odůvodníme správné odpovědi. Ve chvíli, kdy mě učitelka vyvolala na jednu úlohu z písemky, kde byli 4 filosofové a pod nimi 4 díla (měli jsme přiřazovat). Já se ale v tu chvíli zabývala jinou úlohou, kde byly 3 "něco" a 4 možnosti - tudíž jedna přebývala. A jak jsem z toho byla zblblá (než mi mozek přepl) tak jsem u toho prvního úkolu učitelce odpověděla, že to poslední dílo nenapsal nikdo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golden.mane
81-160
81-160


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 1:30 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem koukala na nabídky práce všude možně a na jedné stránce jsem četla "luštěnka" místo letuška a "geniální" ředitel místo generální ředitel Laughing ...kdyby takové pozice opravdu někdo nabízel, docela by mi zajímalo, co by bylo náplní práce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 5:09 pm    Předmět: Citovat

dneska sem chtěla říct, že to sedne jak prdel na hrnec... a vypadlo ze mě: prdec na hrnel Laughing Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 4:45 pm    Předmět: Citovat

často sa mi stáva že som v práci zamyslená a prepočujem čo mi kolegyňa vraví. závery ktoré si z toho vyvodím sú občas neskutočné... Razz
Horšie je, že jeden brebt sa mi dosť často opakuje: často mi volajú klienti, ktorý mňa, firmu, systém, - proste čokolvek potrebujú poriande zprdnúť, vykričať sa, zanadávať si. Na konci týchto častokrát stresujúcich telefonátov poviem "dopičutia" miesto "dopočutia" No fakt trapas a kolegyne sa na tom bavia ešte dobrú pol hodinku Evil or Very Mad
_________________
Pesimista vidi problem v kazdej prilezitosti, optimista vidi prilezitost v kazdom probleme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2012 6:29 pm    Předmět: Citovat

V písničce od Elánu Voda, čo ma drží nad vodou jsem jako malá vždycky místo "ako čistý prameň teč" slyšela "ako čistý prameneč" a pořád jsem se všech lidí kolem sebe vyptávala, co to ten prameneč je. Nejlepší na tom, bylo, že nikomu nedošlo, že jsem se jen přeslechla a všichni zmateně koukali a snažili se na to přijít. Very Happy
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 11:11 am    Předmět: Citovat

Včera v metru čtu na reklamě: Stará láska s mladým srncem
Přišlo mi to divné,ale tak...
Pak jsem se podívala znova a ona to byla reklama na dovolenou v Chorvatsku a stálo tam srdcem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 12:39 pm    Předmět: Citovat

Kamarádka chtěla svým dětem vysvětlit, že někdy je důležitější kvalita, než rychlost na příkladu s překážkovým během. Dostala se pouze k tomu, že ať si vezmou třeba takové překážkové záchody... děti lehly Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Křivozub
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 6:18 pm    Předmět: Citovat

Sice ne tak klasický přeřek, ale co už. Smile Měl jsem možnost být u maturit. Holčina dostala severní Evropu. Útržek z rozhovoru.
Zkoušející:Dokázala byste mi říct, které typy elektráren jsou ještě kromě hydroelektráren ve Švédsku?
Zkoušená:No...*dlouhé přemýšlení* (v tuto chvíli na ní v duchu křičím JADERNÉ, JADERNÉ)
Zkošející:No tak, vodní elektrárny nemají takový výkon jak by měli, Švédové potřebují typ s vyšším výkonem.
Zkoušená:Noooo, tak sluneční to nebudou. Větrné taky ne, jaderné taktéž ne.
Zkoušející:No pozor, jsou to právě ty jaderné, které jsou přítomny ve Švédsku.

Měli jste vidět to zrudnutí oné dívky a její následný, asi pěti sekundový a celkem hlasitý, smích, potřebovala si asi trošku uvolnit od toho stresu. Laughing
A ještě jsem si vzpomněl na jeden přímo ode mě, asi deformace už z oboru či co.
Minulý pátek jsem běhal po třídě, a hledal jednu osobu. Tak jsem nahlas zařval "ŠUKÁM ANIČKU, NEVÍTE NĚKDO KDE JE?". Od těch radikálnějších katolíků nechápavé pohledy, od ostatních jen smích.
Až po nějakých dvou minutách mi došlo, co jsem řekl. (Pro ty kdo nechápou, polsky szukam=hledám Wink) Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 7:34 pm    Předmět: Citovat

Dnes pri učení sa na skúšku čítam: "Protože mozek neni nic jiného než zbytečná prední část nervové trubice...." ...samozrejme tam bolo zbytnělá...
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2012 12:36 pm    Předmět: Citovat

Z titulek Novinek.cz:

Z náklaďáku vylétl na dálnici kus brady a narazil do auta plného lidí....

Jsem se zarazila, co to proboha převáželi a na druhý kouk dívám, že se jedná o brzdu. Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.