pryc s opalenim!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0f827d132004a3300776f7470ec50148Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 10:03 pm    Předmět: Citovat

Témata spojena!

Jinak já jsem taky bílá a opálení mi vždycky dost rychle zmizí samo. Asi by to chtělo, když ho někdo nechce, včas se mazat nějakými vysokými ochrannými faktory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 7:52 am    Předmět: Citovat

taky se nerada opaluju, líbí se mi bílá pleť a nemám v létě ráda nesouměrnost opálení(jakože ramena, ruce, nohy hnědý, ostatní normál) ale zase se nerada něčim mažu Confused
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 8:30 am    Předmět: Re: pryc s opalenim! Citovat

lučnívíla napsal:
Strasne bych se chtela zbavit opalleni(teda tech prechodu z bile do tmavsi kolem mist kde byly plavky)Na my kuzi je dost mozny,ze to zustane az do dalsiho leta a me se to proste nelibi a vadi mi to. Confused Evil or Very Mad Nemate prosim nekdo radu jak opaleni nejak zmirnit,nebo hlavne zmirnit ty prechody neopalene a opalene kuze?Moc moc prosim o radu. Embarassed


Další bod pro nudismus... Laughing Ne, obvykle mám aspoň tanga plavky,dole Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 9:02 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Jinak já jsem taky bílá a opálení mi vždycky dost rychle zmizí samo. Asi by to chtělo, když ho někdo nechce, včas se mazat nějakými vysokými ochrannými faktory.

no já jsem se mazala padesátkou krémem, ale myslim, že když mám nezakrytý obličej a chodím celý den na slunku, tak se tomu opálení nejde ubránit... Sad Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 9:53 am    Předmět: Citovat

egle napsal:

no já jsem se mazala padesátkou krémem, ale myslim, že když mám nezakrytý obličej a chodím celý den na slunku, tak se tomu opálení nejde ubránit... Sad Confused


hmm, já bych taky řekla. Taky se patlám, ale prostě když člověk musí na slunce (jakože bohužel nemůžu pořád zalezlá) a něco tam dělat delší dobu, tak se tomu opálení nedá úplně vyhnout...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 9:32 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Jojo, už tady vlákno je, tady:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1155 Smile

Já to pak spojím... někdy... Laughing Ne, za chvilku Smile

Jinak prý pomáhá i vybělovací mýdlo, ale já ho nikde neviděla Sad Hrozně bych ho chtěla sehnat, abych svou mrtvolnou barvu dohnala do extrému Laughing A mám pocit, že může zesvětlat nejen opálení, ale i kruhy pod očima.

To mýdlo zní opravdu skvěle!kdyby jsi náhodou sehnala,dej vědět!měla bych taky zájem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 9:52 pm    Předmět: Citovat

Japonky-u kterých je krásná žena žena s blíou pletí bez opálení, pigmentových skvrn apod.-používají bílek z vajíčka-nanesou na obličej nechají zaschnout/citron/. A někde jsem taky viděla nějaké ajurvédské přípravky na vybělení. Tip na peeling: na obličej-kafe (neuvařené) s trocou olejíčku, na tělo-cukr krystal/cukr krupice s olejem.

Kurňa proč to sem vlastně píšu-já zastánkyně opálení Laughing Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 9:10 am    Předmět: Citovat

Bambi napsal:
Japonky-u kterých je krásná žena žena s blíou pletí bez opálení, pigmentových skvrn apod.-používají bílek z vajíčka-nanesou na obličej nechají zaschnout/citron/

nechají zaschnout bílek z vajíčka? to musí být hnusný, ne? bych čekala, že to ztuhne a oloupe se... A ten bílek to opálení stáhne, nebo překryje? (asi nepřekryje, když je průhledný, co?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 9:22 am    Předmět: Citovat

egle napsal:
Bambi napsal:
Japonky-u kterých je krásná žena žena s blíou pletí bez opálení, pigmentových skvrn apod.-používají bílek z vajíčka-nanesou na obličej nechají zaschnout/citron/

nechají zaschnout bílek z vajíčka? to musí být hnusný, ne? bych čekala, že to ztuhne a oloupe se... A ten bílek to opálení stáhne, nebo překryje? (asi nepřekryje, když je průhledný, co?)
Taky by mě zajímaly detaily
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 9:59 am    Předmět: Citovat

Lilith.2 napsal:
egle napsal:
Bambi napsal:
Japonky-u kterých je krásná žena žena s blíou pletí bez opálení, pigmentových skvrn apod.-používají bílek z vajíčka-nanesou na obličej nechají zaschnout/citron/

nechají zaschnout bílek z vajíčka? to musí být hnusný, ne? bych čekala, že to ztuhne a oloupe se... A ten bílek to opálení stáhne, nebo překryje? (asi nepřekryje, když je průhledný, co?)
Taky by mě zajímaly detaily
Smile

Jo bílek zasychá a pak se umyje vodou. Bílek opálení stáhne-vyběluje pleť. Dělají to tak i některé modelky a modelové-četla jsem že to dělá Hana Soukupová a vím že to dělá jeden známý co je model, ale především je to známé pro Japonky. Možná to nepomůže hned po první aplikaci, sama s tím nemám zkušenosti, no a zároveň to prý pleť čistí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.