Růžový olejík
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d2e1440beeb5cc43c8c7fc169fd982f4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 3:09 pm    Předmět: Citovat

Už si taky pěkně dlouho brousím zuby na růžový olej, jen nevím kde ho sehnat... u nás v DM prostě asi není.... Nevíte kde by šel v okolí Valašského Meziříčí sehnat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Divoženka
21-40
21-40


Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 32
Bydliště: Severov??chod

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 7:05 pm    Předmět: Citovat

Simba77 napsal:
Už si taky pěkně dlouho brousím zuby na růžový olej, jen nevím kde ho sehnat... u nás v DM prostě asi není.... Nevíte kde by šel v okolí Valašského Meziříčí sehnat?


Zkus přitlačit na prodavačky v DM. Určitě ti ho objednají. U nás je od Alverde také stále poloprázdný regálCrying or Very sad. A když to ty potvůrky nevidí, musí se trochu "nakopnout"Twisted Evil. Hodně štěstí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 1:37 pm    Předmět: Citovat

Já mám růžový masážní olej od Saloos... dávám občas i na vlasy. Jinak hydrofilní odličovací a obličejový... vše od stejné firmy.

Naprostá spokojenost, přesněji řečeno nadšení.

Jen taková maličkost, v pravé podstatě to nejsou růžové oleje. Základem je často jojobový a brutnákový... do kterých je přidán růžový esenciální olej. Klasický olej, který by byl vymačkaný jen z lístků růže snad ani není... jednak by byl strašně drahý a silný. Takže se používá esenciální, kterým se obohacují jiné kvalitní oleje.
De facto skutečný růžový olej je šípkový - lisovaný z plodů růže šípkové (Rosa canina).

Ty esenciální se používají: růže stolistá, damašská, marocká a další...
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: pá leden 16, 2009 11:29 pm    Předmět: Citovat

Valkira napsal:
Jen taková maličkost, v pravé podstatě to nejsou růžové oleje. Základem je často jojobový a brutnákový... do kterých je přidán růžový esenciální olej. Klasický olej, který by byl vymačkaný jen z lístků růže snad ani není... .
Já dnes byla kupovat meruňkový olej a zahlídla jsem ten růžový olej od Topvetu. Kdyby nestál 220 korun, tak ho vezmu, ale brala jsem už ten meruňkový, tak až ho někdy vypotřebuju, tak asi půjdu do toho růžového...mno ale, co jsem chtěla napsat Laughing Hledala jsem k němu info na netu a našla jsem, že "Růžový olej – Rosa Damascena flos. Pozvolnou macerací okvětních lístků Damascenské růže docílíme velmi kvalitní a biologicky účinný - růžový olej. Jedná se o jeden z nejluxusnějších olejů používaných v kosmetice. Velmi aktivně zvyšuje elasticitu a tonus pokožky. Zpevňuje, hydratuje, vyživuje a regeneruje. Pokožku relaxuje a čistí. O tomto oleji se dá jednoduše říci, že Vaši pleť udrží mladistvou a svěží." Teda popisek mě okouzlil a hlavně to, že vznikl macerací okvětních lístků a tedy ne jen přidáním esenciálního oleje. Takže by to mělo být asi dost kvalitní, ne? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JarkaR24
41-80
41-80


Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: so leden 17, 2009 9:28 pm    Předmět: Olej Citovat

Růžový olej z Alverde je legenda! Smile Bez umělých konzervantů, složení jsem kontrolovala, vážně tam nic není. Narozdíl od výrobků, které se přírodně pouze tváří. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 12:54 pm    Předmět: Citovat

Růžový olej se dá dát na vlasy? Shocked Teda ne že by to nešlo ale nikdy mě to nenapadlo Laughing Já používám na obličej od Saloosu a super Wink Celkem jste mě navnadili to vyzkoušet Smile Vydrží ta vůně ve vlasech dlouho?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JarkaR24
41-80
41-80


Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 12:58 pm    Předmět: Citovat

MilyEli napsal:
Růžový olej se dá dát na vlasy? Shocked Teda ne že by to nešlo ale nikdy mě to nenapadlo Laughing Já používám na obličej od Saloosu a super Wink Celkem jste mě navnadili to vyzkoušet Smile Vydrží ta vůně ve vlasech dlouho?


Vůni jsem cítila ještě tak půl dne potom, a to jsem prosím ještě běžkovala. Kamarádka mi ale tvrdila, že vlasy voněly až do dalšího umytí. Je pravda, že ke konci už jen tehdy, když se s nima nějak prudce pohlo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilyEli
161-320
161-320


Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 1:18 pm    Předmět: Citovat

Tak to je super Smile určitě to vyzkouším, jen se kouknu po tom od Alverde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blueberry39
8-20
8-20


Založen: 26.6.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne leden 18, 2009 7:13 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky ten Alverde růže/rakytník, on je sice masážní, ale používám ho na vlasové zábaly a neublížil mi, ba naopak, vlasy jsou po něm hebké a hlavně provoněné, ta vůně drží i po umytí. Zábaly dělám pravidelně, tak jednou týdně, a i přestože myju obden, cítím ji i když jsem si olej na hlavu nedávala. Takže vlasy mi mírně (když si je třeba naráz rozpustím) voní pořád. Můžu doporučit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 6:30 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Valkira napsal:
Jen taková maličkost, v pravé podstatě to nejsou růžové oleje. Základem je často jojobový a brutnákový... do kterých je přidán růžový esenciální olej. Klasický olej, který by byl vymačkaný jen z lístků růže snad ani není... .
Já dnes byla kupovat meruňkový olej a zahlídla jsem ten růžový olej od Topvetu. Kdyby nestál 220 korun, tak ho vezmu, ale brala jsem už ten meruňkový, tak až ho někdy vypotřebuju, tak asi půjdu do toho růžového...mno ale, co jsem chtěla napsat Laughing Hledala jsem k němu info na netu a našla jsem, že "Růžový olej – Rosa Damascena flos. Pozvolnou macerací okvětních lístků Damascenské růže docílíme velmi kvalitní a biologicky účinný - růžový olej. Jedná se o jeden z nejluxusnějších olejů používaných v kosmetice. Velmi aktivně zvyšuje elasticitu a tonus pokožky. Zpevňuje, hydratuje, vyživuje a regeneruje. Pokožku relaxuje a čistí. O tomto oleji se dá jednoduše říci, že Vaši pleť udrží mladistvou a svěží." Teda popisek mě okouzlil a hlavně to, že vznikl macerací okvětních lístků a tedy ne jen přidáním esenciálního oleje. Takže by to mělo být asi dost kvalitní, ne? Embarassed

Zní to hezky, ale pak ještě dodávají: Okvětní lístky Damascenské růže ve směsi luxusních olejů... Takže čistý olej to není. Ani se podle mě nedá sehnat. Viděla jsem i růžový esenciální olej a bylo ho snad 5 ml a stál 10 000,-, tak kolik by muselo stát 100 ml balení?! Navíc Topvetu nevěřím, s čistě přírodním složením si nedělají hlavu, občas se tam i nějaké to paraffinum liquidum najde Sad To nebrat nebo nejdřív pečlivě zkontrolovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.