Přelivy od Hennecolor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d07b85852990278f1597a99499f3f06eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co je podle vás lepší?
Henne Color
100%
 100%  [ 7 ]
Premium Végétal
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 7

Autor Zpráva
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 11:09 pm    Předmět: Citovat

Díky. Na 400 od Castingu se do budoucna právě chystám Wink ale pokud by se ten přeliv moc rychle nevymýval, tak je to určitě lepší alternativa...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kačorek
41-80
41-80


Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 8:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky, tak přeliv od Henné color se vymývá celkem dost rychle, vlasy po 5-ti umytích musím barvit znova, měla jsem ho ale jen jednou, nejvíce se vymývájí prý tak ty 3 přelivy. Pak jak se barví častěji, lépe drží. Dám si je ještě 2x, pak chci zkusit práškovou hennu. Měla jsem hnědý na melíru, chytil krásně, ale na nebarvených vlasech se rapidně vymyl. budu referovat po dalších barveních, teď budu zkoušet kaštan. Rolling Eyes Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 9:46 pm    Předmět: Citovat

Tak na 5 umytí je docela drahý, škoda Sad Ale určitě referuj dál, protože mě přeliv stále láká
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 8:34 pm    Předmět: Citovat

Divná věc: dala jsem kamarádce ten přeliv podruhé, ona se jednou umyla a je skoro fuč. Působily jsme cca 40 minut. Odstín jsme koupily stejný jako prvně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chuchorietka
21-40
21-40


Založen: 9.11.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 9:25 pm    Předmět: Citovat

ahoj, stala se mi taková divná věc, tak bych se chtěla zeptat jestli někdo z vás neví proč, barvila jsem si vlasy dlouho chemíí, tak dva tři měsíce zpátky jsem začla používat hennu - nejdřív mahagon z DM pak hnědou od Logony... teď jsem si koupila přeliv od hennecolor - černej, četla jsemže je v tom něco málo chemie, tak jsem předpokládala, že by to mohlo chytnout... no upřímně, na zničený části vlasů mi to chytlo tmavě hnědý, možná maličko do černa, a takových pět cenťáků u hlavy - kde už mam zdravý odrostlý vlasy, mi to nechytlo vůbec, ale fakt ani ň... nevíte náhodou čím by to mohlo být???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kačorek
41-80
41-80


Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 10:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, no já dávala přeliv od hennecolor hnědý na melír a s výsledkem jsem byla max spokojená. Barvička všude stejná, fakt krásné. Ale přišlo mi, že to bylo nejlepší poprvé. Zítra si ho budu dávat naposledy (po páté) , mám polovinu a pak už chci jen hennu. Chtěla jsem přejít z melíru na hnědou barvu a k tomu hennu a bála jsem se zelené a pomerančové hlavy. Na toto je to opravdu super, ale jako časté barvení drahá investice. Sad Chci si asi týden po přelivu dát hennu, ať to chytne stejně a častým barvením si myslím, že nepůjde vidět odrůst a chemka. Wink Laughing Mě na posledním barvení přelivem byl vidět odrůst hned po prvním mytí. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jeanny
8-20
8-20


Založen: 11.11.2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 9:22 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, protože mi prášková henna z nějakého důvodu prostě na vlasy nechytá, rozhodla jsem se dneska na zkoušku koupit přeliv od Hennecolor. Je tam napsané, že se má dát na 10 až 45 minut, ale přijde mi to málo (zvykla jsem si nechávat hennu na vlasech tak 8 až 10 hodin). Nemáte někdo zkušenost, jestli se to může nechat déle, nebo raději jen těch 45 minut? Mám černý odstín přelivu a chtěla bych, aby mi to chytlo co nejtmavší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jeanny
8-20
8-20


Založen: 11.11.2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 10:54 am    Předmět: Citovat

Přeci jen, protože je v tom nějaká ta chemie, tak to nechám raděj jen těch 45 minut...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 6:48 pm    Předmět: Citovat

kačorek napsal:
Ahoj, no já dávala přeliv od hennecolor hnědý na melír a s výsledkem jsem byla max spokojená. Barvička všude stejná, fakt krásné. Ale přišlo mi, že to bylo nejlepší poprvé. Zítra si ho budu dávat naposledy (po páté) , mám polovinu a pak už chci jen hennu. Chtěla jsem přejít z melíru na hnědou barvu a k tomu hennu a bála jsem se zelené a pomerančové hlavy. Na toto je to opravdu super, ale jako časté barvení drahá investice. Sad Chci si asi týden po přelivu dát hennu, ať to chytne stejně a častým barvením si myslím, že nepůjde vidět odrůst a chemka. Wink Laughing Mě na posledním barvení přelivem byl vidět odrůst hned po prvním mytí. Evil or Very Mad
Jojo,taky se chystam placnout na hlavu prvni preliv od henne coloru,hezky na odrostlou tmavou chemiku.. Shocked Tak pak budu informovat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 5:29 pm    Předmět: Citovat

kačorek napsal:
Ahoj, no já dávala přeliv od hennecolor hnědý na melír a s výsledkem jsem byla max spokojená. Barvička všude stejná, fakt krásné. Ale přišlo mi, že to bylo nejlepší poprvé. Zítra si ho budu dávat naposledy (po páté) , mám polovinu a pak už chci jen hennu. Chtěla jsem přejít z melíru na hnědou barvu a k tomu hennu a bála jsem se zelené a pomerančové hlavy. Na toto je to opravdu super, ale jako časté barvení drahá investice. Sad Chci si asi týden po přelivu dát hennu, ať to chytne stejně a častým barvením si myslím, že nepůjde vidět odrůst a chemka. Wink Laughing Mě na posledním barvení přelivem byl vidět odrůst hned po prvním mytí. Evil or Very Mad

Uz si zkusila tu praskovou hennu?Ja to mam totiz docela podobny jako ty,tak jsem zvedava co a jak.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.