Rekvalifikační kadeřnické kurzy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bf1b5480669d107aee2be5b04529c129Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 7:22 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
jj, určtě budu Very Happy stejně, jediný dvě věci, jakejch se bojim, že tam budou >blbý< lidi (nedej bože nějaký takový ty pipiny, co já tam s nima budu dělat)(snad aspoň jeden normální člověk že tam bude doufám!!! Exclamation Exclamation Exclamation ) a že mi to prostě nepude Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing no, uvidíme Very Happy ale referovat budu Very Happy


pipin se neboj ( ale budou tam, na to vem jed ) Laughing a já taky budu čekat na horké zprávy z bojiště, fakt mě to zajímá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 7:26 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
pipin se neboj ( ale budou tam, na to vem jed ) Laughing a já taky budu čekat na horké zprávy z bojiště, fakt mě to zajímá Very Happy

ano ano, taky mě to zajímá... no, budeš jedna ze dvou kadeřnic, co bych jim svěřila vlasy... no ale trochu z ruky, no Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 7:46 pm    Předmět: Citovat

huá Very Happy ste hodný Very Happy dés, díky za upřímnost Very Happy ale opravdu, lepší než utěšování, neboj, tam budou fajn Very Happy třeba budou Very Happy třeba já budu ta pipina Very Happy šmankote, už dost přemýšlení, počkáme si na pondělí Very Happy holt to dopadne Very Happy
egle, minule mě někdo inspiroval tim, ať si koupim karavan (resp. to obytný pojízdný auto... inu, karavan Very Happy ) a jezdim s nim po republice. což není tak zlý nápad Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 7:53 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
huá Very Happy ste hodný Very Happy dés, díky za upřímnost Very Happy ale opravdu, lepší než utěšování, neboj, tam budou fajn Very Happy třeba budou Very Happy třeba já budu ta pipina Very Happy šmankote, už dost přemýšlení, počkáme si na pondělí Very Happy holt to dopadne Very Happy
egle, minule mě někdo inspiroval tim, ať si koupim karavan (resp. to obytný pojízdný auto... inu, karavan Very Happy ) a jezdim s nim po republice. což není tak zlý nápad Very Happy


Určitě tam budou někteří fajn lidi. Ale pipiny tam budou taky, ty jsou všude.
To si nevybereš Laughing
S tím karavanem to není špatný nápad -jenže:
-nevytvoříš si takovou tu stálou klientelu, co mají kadeřnictví normálně v budovách
-blbá zpráva je že benzín bude zdražovat ( i když bys třeba mohla zapřáhnout koně nebo nevím Laughing )
-a celkově se to určitě finančně nevyplatí...lepší je zůstat na místě, ideálně v praze, a lákat lidi na ten tvůj naturzpůsob vlasopéče Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 8:34 pm    Předmět: Citovat

jo pipiny jsou všude Rolling Eyes ale ty si s něma stoprocentně poradíš! Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 8:40 pm    Předmět: Citovat

s tím karavanem souhlasím s Des (i v tom, co se pipin týká Very Happy ), lepší je zůstat např. v Praze, kam většina lidí stejně čas od času jede, takže se u tebe může v případě zájmu stavit, plus se tam dá vytvořit slušná místní klientela- kor když budeš používat vlasovou kosmetiku netestovanou na zvířatech a nebudeš stříhat deset cm místo jednoho Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 7:41 am    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
egle, minule mě někdo inspiroval tim, ať si koupim karavan (resp. to obytný pojízdný auto... inu, karavan Very Happy ) a jezdim s nim po republice. což není tak zlý nápad Very Happy

to je nápad sice krásný, že bys objížděla klienty z DV, ale bohužel musím souhlasit s holkama, že by se ti to nevyplatilo... no lae zase kdybys byla v praze, tak by měl brácha radost, že bych ho navštívila aspoň občas (i když by to byla jenom záminka, abych se stavila k tobě do kadeřnictví Laughing )
jinak já to mám blbý, protože ta druhá kadeřnice, co bych se jí svěřila, je moje teta a bydlí na jižní moravě, takže taky z ruky... se budu stříhat sama Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 1:02 pm    Předmět: Citovat

jj, to jen třeba mě tak napadá, kdyby někdy nějaký ohz nebo společnost pro zvířata a pod měli nějaký akce, třeba tam jet s nima. ale to už sou jen nápady, takový to snění a tak Very Happy
jinak, lilith díky za důvěru Very Happy jim dám po čuně a bude Very Happy
a egle, taky se stříhám sama a pochybuju, že se to změní, zvlášť když budu mít profi nůžky Very Happy (na ně se těšim nejvíc Very Happy potřebuju zašmiknout konečky Very Happy )
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 1:05 pm    Předmět: Citovat

jo, a vlastně poslední faktická informace, to patronství už se zkrátilo, dřív to byli dokonce 4 roky a teď to stáhli na 1 rok. a ten počítám bejt v čáslavi, než se vážně trochu postavim na vlastní nohy a tak. škoda že nemám kouzelnej proutek Laughing Laughing Laughing Laughing praha je pro mě z ruky, sice se s bratrem snášíme, ale žít s nim v garsonce 5 dní v týdnu, no nevim Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 6:33 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
jo, a vlastně poslední faktická informace, to patronství už se zkrátilo, dřív to byli dokonce 4 roky a teď to stáhli na 1 rok. a ten počítám bejt v čáslavi, než se vážně trochu postavim na vlastní nohy a tak. škoda že nemám kouzelnej proutek Laughing Laughing Laughing Laughing praha je pro mě z ruky, sice se s bratrem snášíme, ale žít s nim v garsonce 5 dní v týdnu, no nevim Laughing

JO jasně,po čuni,to se musí Laughing Laughing Laughing A to patronství máte dobrý,my musíme mít garanta 2 roky jinak si ani neškrtnem Sad tak to bude zajímavý,nakonec skončím někde ve skladě Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.