Lámání vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 7:47 am    Předmět: Citovat

Medůzko podívej se na složení jestli nemá nějaké další přísady a jestli je za studena lisovaný...pokud to bude čistý kokosák, proč ho nezkusit, ale jinak ti doporučuju značku Liveon nebo Reniu ale i Nobilis Tilia je docela chválená značka Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 2:07 pm    Předmět: Citovat

Medůzko,ve vlaknu o kokosáku zrovna píše hiami, že používá kokosák, co je určený na vaření a že je to v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Medúzka
41-80
41-80


Založen: 21.1.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 3:29 pm    Předmět: Citovat

jeeeeeeeej tak to je super tak ja si ho kupim a prinajhorsom ho mozem zjest Laughing podla mna moze byt jedine dobry ked je kokosovy.mnam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 5:34 pm    Předmět: Citovat

Já jsme měla skoro celou dobu, co sjme chodím problém s lámáním a teď při česání najdu, jen tak třeba dva ulomené, to je dost velkej úspěch, konečně se mění vlásky k lepšímu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 2:15 pm    Předmět: Citovat

i když si vlasy pravidelně olejuju kokosovým olejem a sem tam olivovým, tak se mi začaly lámat vlasy - asi na ně nějak zapůsobilo jaro či co. Tak jsem opět nasadila masky typu co dům dal a stačilo si udělat dvakrát masku z vajíčka, olivového a kokosového oleje, mléka a medu a bylo po lámání Wink
Takže tedka zase budu projistotu pravidelně "maskovat" Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 9:38 pm    Předmět: Citovat

Mišena napsal:
i když si vlasy pravidelně olejuju kokosovým olejem a sem tam olivovým, tak se mi začaly lámat vlasy - asi na ně nějak zapůsobilo jaro či co. Tak jsem opět nasadila masky typu co dům dal a stačilo si udělat dvakrát masku z vajíčka, olivového a kokosového oleje, mléka a medu a bylo po lámání Wink
Takže tedka zase budu projistotu pravidelně "maskovat" Wink Very Happy

seš si jistá že ty masky doopravdy pomůžou? mě se do nich teda moc nechce, ted čekám jestli zabere ta henna.. mě taky jenom oleje moc nepomohly na to lámání. tak uvidíme když tak si na hlavu něco napatlám Very Happy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 9:43 pm    Předmět: Citovat

mně na lámání asi nejvíce pomáhá henna, teď jsem neměla moc čas a interval se z 2x měsíčně změnil na 1x měsíčně a to jen když to stihnu. a vlasy se začaly jemně třepit na koncích a našla jsem i pár zlomenin. tak jsem to přehennovala s větší dávkou oleje, nechala působit déle - což je ale u mě jen 3 hodiny, déle fakt nemůžu. vlasy josu zacelené, zlomeniny taky a při česání toho padá opravdu méně. sice jsem to alespoň olejovala, ale nehennovala, takže je to fakt tou hennou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 11:59 am    Předmět: Citovat

Tree, taky používám hennu a ta maska mi pomohla, ale to taky nemusi znamenat, že pomůže i Tobě. Nezbývá nám než zkúúšat Very Happy Wink a vyderžat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 1:51 pm    Předmět: Citovat

Mišena napsal:
Tree, taky používám hennu a ta maska mi pomohla, ale to taky nemusi znamenat, že pomůže i Tobě. Nezbývá nám než zkúúšat Very Happy Wink a vyderžat Very Happy

Já teda musím říct, že mi proti lámání taky pomohla maska (olivový olej, vajíčko, med, ricinový olej)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 7:11 am    Předmět: Lámavé vlasy Citovat

Uáááá, z ničeho nic se mi začaly strašně lámat vlasy, asle teda dost brutus Confused Shocked Crying or Very sad Co s tím?? Oleje mi moc nepomáhaly nikdy, tak nevím Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.