Visaka od Siddhalepy - ajurvédické bylinné mýdlo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5099406e531d7186fc38266019b0b25dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
piskotek
81-160
81-160


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: so březen 01, 2008 9:33 pm    Předmět: Citovat

Děkuju moc, určitě se tam zajdu podívat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 4:03 pm    Předmět: Citovat

Hermínko, mám pocit, že se o maličko rychlejc po Visace ty vlasy opravdu mastí (koneckonců je tam i nějakej olejíček), ale ne zase až o tolik (u mně tak o půl dne, o den - a to si je teď myju jednou za šest až sedm dní) . Ale i já jsem tohle zjistila až po čase, kdy jsem se po jednom mytí důsledně mlátila přes ruce, abych si do hřívy pořád nehrabala - když ony jsou ty vlásky potom tak heboučký a příjemný, že je skoro nemožný se v nich nepřebírat. Wink
Jinak ono to mýdlo při nanášení nepění špatně (mimochodem, taky jsem ze začátku dumala, kudy na to, a došla jsem ke stejný strategii) - ale přišlo mi, že pění jinak než jsem u vlasomycích prostředků zvyklá, a taky že ty vlasy pak chviličku působí na omak zvláštně (při prvním mytí jsem se skoro lekla) - nicméně to vláskům více než svědčí! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 4:12 pm    Předmět: Citovat

Hm, tak jsem zjistila, že Visaka pro mě není Crying or Very sad Těsně po umytí se vlasy zdají fajn, ale jakmile pořádně uschnou a vyspím se na nich, plihnou a nejsou nic moc Sad (a to ať už umyju poprvé šampónem a pak až Visakou nebo oba razy Visakou), takže pro mě zůstává stále číslem jedna lávovka, Visaku stavím zhruba na roveň se šampónem. Nicméně Visaku nezavrhuji a beru ji jako alternativu na cesty (zejména třeba putovní dovolené na kole, kde člověk potřebuje sbalit minimum věcí a vlasy jsou stejně pod helmou, tak je skoro jedno, jak vypadají). Ale co se maštění týče, zdá se mi, že po šampónu jsem je měla mastné dřív, takže bod pro Visaku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 9:54 am    Předmět: Citovat

Dnes jsem si umyla vlásky nejdřív šamponem a pak Visakou, krásně teda pění, to jsem od takovýho mýdla nečekala Shocked
na omak jsou hebounkým, nejsou takový plstnatý jak po lávovce a mají objem, dokonce se mně sami jemně vlní..tak jsem zvědavá, jak dlouho takhle vydrží...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 10:32 am    Předmět: Citovat

Nesehnal jste někdo Visaka mýdlo v Olomouci?? dík Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 11:58 am    Předmět: Citovat

janie a kde jsi ho prosim sehnala?nekde v brne?dekuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 12:06 pm    Předmět: Citovat

Já ho kupovala v Pze..v Brně nevím, nějak jsem se po tom tady nepídila, možná na Lidické ve Zdravém životě Confused

Tak s Visakou jsem spokojená i druhý den Smile může za to i lopušák, ten mně tu pokožku taky odmašťuje, ale hlavní je, že ty dvě věci si spolu rozumí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 3:42 pm    Předmět: Citovat

Tak hodlám Visaku podrobit zatěžkávací zkoušce - zítra jedem na čtrnáct dní na loď, a s sebou neberu žádný jiný mejdlo/šampon, visaka bude muset zmáknout všechno. Pokud se neutopím, po návratu poreferuju. A tímto se s Váma všema na zhruba čtrnáct dní loučím. Mějte se tu krásně!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 4:04 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Tak hodlám Visaku podrobit zatěžkávací zkoušce - zítra jedem na čtrnáct dní na loď, a s sebou neberu žádný jiný mejdlo/šampon, visaka bude muset zmáknout všechno. Pokud se neutopím, po návratu poreferuju. A tímto se s Váma všema na zhruba čtrnáct dní loučím. Mějte se tu krásně!


Titanie, tak ať vám počasí i všechny další podmínky přejí! A neutop se, to by byla škoda. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 4:15 pm    Předmět: Citovat

Moc díky, Slunéčko! Snad to s tím topením nebude tak žhavý Cool Wink . Momentálně mám větší strach z mořský nemoci a z toho, jak zbytek posádky přežije ty tři dni vaření, který na mě vycházej. Razz Laughing Ale už se docela těším. A taky se těším na ty visakový orgie... Wink
Mějte se tu pěkně, budu na Vás vzpomínat (hyn sa hukáže, jak moc jsem na DV opravdu závislá, jestli nebudu půl dne vysedávat na palubě s pohledem upřeným do prázdna a mumlat si slova jako "přírodní šampony", "alverde", "lávová zem" a podobně. Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.