Syrovátka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 8:21 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
MIMISEK napsal:
mně chutná mlíko i syrovátka Very Happy


Jj, mně právě taky - mlíko teda víc, ale říká se že syrovátka je zdravější (víte někdo čím to je? Shocked )... chtěla bych si ji zas po delší době koupit, ale nějak na ni nemůžu narazit v normálních obchodech a do zdravé výživy jsem se teď neměla čas dostat.


slunecko, urcite ji maji v lekarne u vankovky(ne vevnitr), za 30kc, a i ve vetsine ostatnich lekaren, jen nevim, kde jinde neni predrazena..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 8:40 pm    Předmět: Citovat

Lékarna u Vaňkovky... kterou myslíš? Já totiž asi o jiné lékárně než vzadu ve Vaňkovce (u toho vchodu od Zvonařky) nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Virgo
81-160
81-160


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 9:27 pm    Předmět: Kozí mléko Citovat

Syrovátku i mléko piji, ale jedině kozí. Na kravské mléko jsem tak nějak zanevřela, kozí či ovčí považuji za mnohem zdravější, byť chuťově o něco chudší, to je pravda... Smile Kozí syrovátku jsem si na vlasy ještě dávat ve formě masky nezkoušela, ale nyní jsem začala používat šampony právě s obsahem této ingredience a jsou opravdu vynikající, mým vlasům, zplihlým a unaveným po zimě, dodaly zpět ten "ztracený třpyt"... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 12:47 am    Předmět: Citovat

hiami napsal:


slunecko, urcite ji maji v lekarne u vankovky(ne vevnitr), za 30kc, a i ve vetsine ostatnich lekaren, jen nevim, kde jinde neni predrazena..


Taky je v DM na Masarykove.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 10:23 am    Předmět: Citovat

Možná je to ta lékárna u Tesca nahoře?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 11:50 am    Předmět: Citovat

Janie napsal:
Možná je to ta lékárna u Tesca nahoře?


Jj, to by mohla být. Nebudu líná a dojdu si tam. Laughing Nebo do toho DMka...

Kozí syrovátka? Hmm, to může být dobrota. Ještě jsem ji v obchodech nezaregistrovala, ale možná jsem se jen špatně dívala. Mně teda kozí mléko a výrobky z něj chutnají ještě více než kravské, ale jsou o dost dražší, takže si je nekupuju moc často.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Virgo
81-160
81-160


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 1:44 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:


Kozí syrovátka? Hmm, to může být dobrota. Ještě jsem ji v obchodech nezaregistrovala, ale možná jsem se jen špatně dívala. Mně teda kozí mléko a výrobky z něj chutnají ještě více než kravské, ale jsou o dost dražší, takže si je nekupuju moc často.


Slunéčko, já ji kupuji buď v Praze v Rozmarýně, jestli znáš, anebo v Hradci Králové v Bazalce. Chuť je zvláštní, je to doslazeno přírodní jablečnou šťávou, ale není špatná... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 5:27 pm    Předmět: Citovat

Virgo, děkuju... v té Praze bych se mohla někdy podívat, ale třeba ji objevím i v Brně. Jak je na tom cenově? Bude asi v porovnání s kravskou o dost dražší, viď? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Virgo
81-160
81-160


Založen: 27.3.2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 8:59 pm    Předmět: Citovat

Slunéčko napsal:
Virgo, děkuju... v té Praze bych se mohla někdy podívat, ale třeba ji objevím i v Brně. Jak je na tom cenově? Bude asi v porovnání s kravskou o dost dražší, viď? Confused


Já teda nevím, kolik stojí kravská, ale balení tří malých kelímků syrovátky kozí jsem koupila tuším za 25 Kč, takže myslím přijatelná cena... Jde o značku Dora, takže i bio kvalita... SmileMému příteli to třeba vůbec nechutnalo, ale mně ta chuť přojde zajímavá, tak přeji, ať chutná i Tobě a ať ji seženeš.. Smile Brno je na tom, slyšela jsem, dokonce líp než Praha, co se prodejen se zdravou výživou týče...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 12:49 am    Předmět: Citovat

Děkuju, určitě se po ní podívám. Co se týče obchodů se zdravou výživou, není na tom Brno vůbec špatně, to je pravda - já se jen nikdy nekoukala konkrétně po kozí syrovátce. Ale zkusím to, už se těším. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.