Vlasostrasti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 208, 209, 210  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=09d3764e8aaf6abdd39d7d15257ab110Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 10:46 am    Předmět: Citovat

Hm, tak mám taky důvod využít tohle vlákno. Poslední dobou mám prostě vlasy úplně hnusné a už mě to přestává bavit. Jsou vysušené a po celé délce se objevují roztřepené konečky. Nic jsem v péči o ně nezměnila, prostě jsou najednou hnusné. Mrchy nevděčné, člověk se o ně stará a ony takhle. Evil or Very Mad Crying or Very sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 10:55 am    Předmět: Citovat

ahoj Dani, já zase začala pozorovat, že mi "hrubnou" konečky. naštěstí zabralo několik olejových zábalů a nasazení šamponu a masky revalid. Celkem mi to teda smrdí Confused ale pomáhá. Použiju je tak jednou za tyden...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 4:42 pm    Předmět: Citovat

Tak přesně to, co Daně, se mi taky stalo. Je tedy pravda, že já se o ně nějak extra nestarala a hlavně nezastřihávala asi rok a půl. Po několikaletých neúspěšných snahách nechat si narůst z mikáda dlouhé vlasy se zastřihováním u kadeřnic jednou za půl roku (s přáním o 2cm a realizací o 5-10cm) jsem na kadeřnice zanevřela, ale že jsem se neodvažovala zastřihnout sama a nemám moc koho požádat, tak se holt vlasy 1,5roku nestříhaly. Ony se mršky tvářily, že ok, že je to dobrý, docela rostly, vypadaly dobře a pak najednou během měsíce byly roztřepené až k uším. To mě dohnalo si je ostříhat (sama) a přišla jsem o 15cm, takže vlastně skoro o všecko, co mi za ten rok a půl narostlo... Zase to bylo dobré proto, že už teď nemám fóbii z toho, že bych si vlasy stříhala sama, tak snad se dokopu jednou za ty 4měsíce ty nůžky vzít a ostříhat ten cenťáček - a snad se tomu masivnímu třepení vyhnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 5:02 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si vlasy zastříhávala asi před 2 měsíci, takže paradoxně na konci vypadají dobře, ale po délce je vidět roztřepené konce těch kratších vlasů. A je to hnus Evil or Very Mad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 7:17 pm    Předmět: Citovat

Tak já měla třapaté i konce, ale i kratší vlasy. A když jsem to pak začala zkoumat, co s tím je, našla jsem spoustu vlasů, co byly uprostřed délky rozdvojené, ale ty dvě půlky toho vlasu pak po 1-2cm zase pokračovaly nerozdovojeně, prostě jako by byl ten vlas podélně nařízlý, samozřejmě ne doslova (je to k pochopení ten můj popis?). No a na konečkách se některé takové vlasy klasicky třepily a jiné ne. V každém případě byly v místě toho rozdvojení hodně náchylné k trhání a to asi byl důvod, proč jsem najednou měla spoustu vlasů o dost kratších a roztřepených k tomu. Právě proto jsem vzala asi tak těch 15cm, protože to všechno bylo najednou ulámané a roztřepené...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 8:13 pm    Předmět: Citovat

Jojo, ten popis uprostřed rozdvojených vlasůp je velmi jasný, tak to mám Evil or Very Mad Budu si muset pořídit nějakou masku, abych to svoje pačo zachránila, protože stříhat se mi to opravdu nechce. Crying or Very sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 8:30 pm    Předmět: Citovat

No, já tehdy ještě neznala tyhle stránky, takže jsem nic neřešila, jinou variantu než nůžky jsem neznala... Určitě napiš, jestli na to něco pomůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 8:51 pm    Předmět: Citovat

Dani, myslím, že bys mohla zkusit plácnout bezbarevnou hennu. Tedy mně se to teď taky jakože objevilo Sad Vše OK a jednoho krásného dne šup a vlasy roztřepené až k ramenům, každý, který jsem našla Shocked Jsem nějak nezachápala... Tak jsem plácla bezbarvý zábal z DM, není to sice pořád super, ale je to lepší. Zastřihnout jsem teď byla, ale jako moc to nepomohlo, takže asi najedu na pravidelnější hennu a snad se to spraví, protože mě to poněkud vyděsilo.

Tak přeji hodně štěstí, snad se to spraví. Třeba se jen lekly přicházející se zimy a zas se za chvilku dají do pořádku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 8:54 pm    Předmět: Citovat

No já jsem spíš uvažovala o zakoupení nějakého toho kokosáku nebo jojobáku, ale henna je taky dobrý tip. Klidně i barevná, nějakou dobu už uvažuju o Lush henně, tak bych konečně měla důvod si ji pořídit.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po prosinec 01, 2008 9:18 pm    Předmět: Citovat

Holky, já sice poradit neumím, protože jsem to řešila těma nůžkama, ale jinak vám z celého srdce přeju, ať vám na to něco zabere a nemusíte moc stříhat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 208, 209, 210  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.