Sponky, které neničí vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cd79bace114e2fa7bcc10eb374153494Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 7:34 am    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
Nebo byste mi byly schopny poradit něco jiného, co dobře drží malé množství vlasů, a je to dostatečně silné, aby odolalo proudění vody (poctivě hlavu potápím, styl "paní radová" mi není vlastní)?[/url]


Herminko, a co takhle udělat z těch krátkých vlasů nad čelem malý culík a ze zbytku vlasů druhý culík. Vysvětluju jako hotentot, ale prostě malý "poloviční" culík a pod ním celý culík. Very Happy Podle mých zkušeností by tohle mělo držet nejlépe a nic by se nemělo uvlonit. (Je zde sice nebezpečí, že ti bude trčet na hlavě malinká šošolka z těch krátkých vlásků, ale když se namočí, tak určitě slehne.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 7:34 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Jinak bych tedy řekla, že asi perka jsou lepší než lupačky, ty přece jen ty vlasy tak jako zalomí... Confused Ale já třeba mám docela problém ty vlasy dostat i z těch perek, takže si je spíš poškubu. Proto taky mám vlasy skoro pořád "na volno" Laughing

No, já jsem právě taky mělo problém vlasy z pérek dostat, a jak jsem je v potu tváře vyndávala, hodně to o ty vlasy šoupalo, což asi taky není ideální Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 7:36 am    Předmět: Citovat

Tereza napsal:
Herminko, a co takhle udělat z těch krátkých vlasů nad čelem malý culík a ze zbytku vlasů druhý culík. Vysvětluju jako hotentot, ale prostě malý "poloviční" culík a pod ním celý culík. Very Happy Podle mých zkušeností by tohle mělo držet nejlépe a nic by se nemělo uvlonit. (Je zde sice nebezpečí, že ti bude trčet na hlavě malinká šošolka z těch krátkých vlásků, ale když se namočí, tak určitě slehne.)

Vidavida, zkusím, díky Wink Šošolka asi bude, ale co, chodím tam plavat, ne ukazovat vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 10:55 pm    Předmět: Citovat

Dlouho jsem hledala gumičku, která
a) nevytrhá mi půlku vlasů
b) netáhne mě
c) drží
d) nevytahá se
e) neroztrhne se
a můžu říct je to fakt problém. Ale pak jsem dostala skvělý, ale šílený tip, který splňuje všechny mé podmínky. Zní to podivně, ale už jsem nemohla sehnat dobrou gumičku tak jsem to zkusila. Ustřihnout ten lem od silonkové ponožky (nové Laughing ) prostě pod tým jak je ten lem, ta gumka to ustřihnout a používat to jako gumičku, snad je to celkem pochopitelně vyvětleno. Je to ve vlasech nenápadné, tak se nemusíte bát nějakého vysvětlování. Nevím jak by na to reagovaly delší vlasy, ale moje zatím reagují dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 11:01 pm    Předmět: Citovat

bambi, punčochová gumka je starej dobrej trik, netrhá vlasy, drží... jedna moje kamarádka ji měla v oblibě a nic jinýho do vlasů nedala....
já mám teda ráda takový ty mega gumky, nemohla sem na ně nikde narazit, až minule na pouti, ony se pak teda vytahaj do takovejch dlouhejch, ale taky jsou k vlasům šetrný mi přijde Wink
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 11:04 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
bambi, punčochová gumka je starej dobrej trik, netrhá vlasy, drží... jedna moje kamarádka ji měla v oblibě a nic jinýho do vlasů nedala....
já mám teda ráda takový ty mega gumky, nemohla sem na ně nikde narazit, až minule na pouti, ony se pak teda vytahaj do takovejch dlouhejch, ale taky jsou k vlasům šetrný mi přijde Wink

takový gumky jsem nosila jako malá, měla jsem jednu krásně duhovou... ale kdybych si ji vzala dneska, tak bych měla na hlavě víc gumky než vlasů Very Happy
jinak já mám látkové gumičky z tesca, náhodná koupě, drží dobře a zatím se nevytahují (akorát mají dost řvavé barvy...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 11:42 pm    Předmět: Citovat

Tal dneska jsem objevila ten skřipec, co vypadá jako zobáček, tak trošku jinak vymyšlený, tenhle vypadá, že by ty vlasy nemusel ničit, tak si ho dám k Vánocům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 8:11 am    Předmět: Citovat

Gumičky podobné tomu lemu ze silonky (ale kratší - na moje kratší vlasy to stačí) jsem koupila před pár měsíci v DM, myslím pod jejich značkou Ebelin.

A děkuji Tereze za nápad, jak upevnit vlasy při plavání - je to o hodně lepší!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 4:24 pm    Předmět: Citovat

v tescu v kolíně měli takový ty spony, jak se udělá bobek, zapíchne se na jedné straně, přetočí se na druhou, mezi chytkama je taková ta sí'tka s korálky a pod a na druhé straně se to opět zapíchne... něco přes sto káčé
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miki7
41-80
41-80


Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 6:31 pm    Předmět: Citovat

Já používám místo gumiček takové ty kadeřnické, co mají na koncích háčky. Stačí jeden háček odháknout a cop se sám volně rozpustí. A když se smotávám vlasy, tak vlásenky atd. nepoužívám vůbec, místo toho mám takové ty malé skřipečky. Když nechci, aby šly vidět, tak mám průsvitné. Drží naprosto skvěle a vlasy vůbec netahají. Ale s tím jsem asi Ameriku neobjevila Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.