Domácí recepty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2a3ad341f524cdaecac5d0541e3ca324Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 11:12 pm    Předmět: Citovat

Olejíky každému vyhovujou trochu jiný. Někomu jojoba, někomu olivový, někomu jiný. Každopádně myslím, že olejíkem se nic zkazit nedá, jen pomoci. Chce to pro sebe i si vymyslet, jak aplikovat. Někdo to nechává přes noc v zábalu, někdo s tím chodí do sauny, někdo to nechá hodinu před umytím... a asi obecná pravda není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 9:09 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
JÁ to zkoušela! Podle filmu "Zemřít mladý", kde si majonézu patlá na hlavu Julia Roberts Výsledek?! Hrůza! Vlasy páchly majonézou, byl ynevymytelně mastné a matné. Brr! Nevermore! Nevěř každému vymyšlenému drbu z bulvárních plátků. Autor jistě ten film také viděl, když ty kecy vymýšlel Laughing Laughing




S majonézou mám stejně špatné zkušenosti. Je to sice už mnoho let , co jsem ji zkoušela , ale na ten pach a takřka neodstranitelnou mastnotu si pamatuji do dnes.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 8:01 am    Předmět: Citovat

Na fr. fóru jsem narazila na to, že si ty holky kupujou nějakou základní mycí bázi (přírodní, bez silikonů, samozřejmě) a potom k tomu přidávají různé esenciální oleje, podle toho, jaké mají vlasy. Koukala jsem po něčem takovém, ale našla jsem jenom takový základ pro krém, ale ne pro šampon. Nevíte, jestli se u nás dá něco takového sehnat? Ze zahraničí to objednávat nechci:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 11:21 am    Předmět: Citovat

To je dobrá myšlenka vytvořit si vlastní šampon na míru pomocí základu a esenciálních olejů,ale nevím,kde by se tu ten šamponový základ dal sehnat... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 2:26 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
To je dobrá myšlenka vytvořit si vlastní šampon na míru pomocí základu a esenciálních olejů,ale nevím,kde by se tu ten šamponový základ dal sehnat... Embarassed

Třeba to někdo vědět bude. Opravdu bych to ráda zkusila, takhle by mohl člověk jednoduchou změnou těch olejů změnit šampon podle aktuální potřeby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 2:56 pm    Předmět: Citovat

dana napsal:
Na fr. fóru jsem narazila na to, že si ty holky kupujou nějakou základní mycí bázi (přírodní, bez silikonů, samozřejmě) a potom k tomu přidávají různé esenciální oleje, podle toho, jaké mají vlasy. Koukala jsem po něčem takovém, ale našla jsem jenom takový základ pro krém, ale ne pro šampon. Nevíte, jestli se u nás dá něco takového sehnat? Ze zahraničí to objednávat nechci:(


Já jsme se taky dívala na netu a našla jsem taky jenom základ na tělovou kosmetiku (možná jsme viděly to samé: jakési Nobilis Tilia), ale na vlasy nic Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 9:21 am    Předmět: Citovat

uááá, můžete mi prosím říct, ja kto balíte do těch sáčků a ručníků?? Tak už jsem nanesla tu domácí patlaninu, zavázala do sáčku a omotala ručníkem a ono mi to teče ven Sad Jsem asi tele a neumím si udělat turban... Už mi to kape až na břicho Crying or Very sad Jak dlouho to tak mám asi nechat? Stačí půl hoďka? Dél to asi nevzdržím Very Happy No uvidíme Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 9:25 am    Předmět: Citovat

Jde o to ten pytlík na hlavu dobře připytlíkovat Very Happy - ale když mi to začne vytíkat, tak si to vypodložím papírovýma kuchyňskýma utěrkama Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 9:33 am    Předmět: Citovat

hapers2 napsal:
Jde o to ten pytlík na hlavu dobře připytlíkovat Very Happy - ale když mi to začne vytíkat, tak si to vypodložím papírovýma kuchyňskýma utěrkama Wink


nj, já mám na sobě 3 ručníky a chytám to do nich, takže je pak asi budu muset přeprat... Very Happy No vypadám fakt divně, skoro nahá, abych si nezašpinila oblečení a na hlavě obrovské hovno z ručníků Laughing Laughing Na mě musí být pohled... Very Happy Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 9:38 am    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Laughing
uvidíš, že časem budeš lítat polooblečená, jenom s takovým menším hovínkem Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.