Upadly mi vlasy.SOS
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=484e9f8f8eb26ed24ad7c868272a9a0cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janulka
41-80
41-80


Založen: 6.8.2008
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 5:04 pm    Předmět: Re: v Citovat

skarma007 napsal:
Vím jaký to je, já sem se musela nechat dvakrát stříhat kvůli zničeným vlasům po melírování, asi tak pres 10 cm a vzdycky sem to hodne oplakala. Měla jsem každý den špatnou náladu asi půl roku, než mi to zase dorostlo. Já mám úplnou fobii z krátkých vlasů Crying or Very sad Takže na krátký vlasy nemůžu ani pomyslet. Ale ted me taky dost trápí jak s emi ty vlasy pořád zkracují Crying or Very sad coz při mý fobii z krátkých vlasů je hrozný. Díky tomu, jak se mi ty vlasy zkracovaly skoro na ramena, tak me to přivedlo az na psychiatrii a za to se hodne stydím Crying or Very sad Proste u mě jsou vlasy všechno a nevím kdyz to tahle budu brát, jak to půjde dál Crying or Very sad


skarmi prepac, ale mohla by si mi prosim ta objasnit, ako to myslis s tym skracovanim vlasov? akoze sa ti lamu a tym skracuju? lebo obcas pozorujem u seba nieco podobne, ale lamanim alebo stiepenim to nie je. tak len ci mi nahodou nieco neunika...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 5:09 pm    Předmět: Re: v Citovat

janulka napsal:
skarma007 napsal:
Vím jaký to je, já sem se musela nechat dvakrát stříhat kvůli zničeným vlasům po melírování, asi tak pres 10 cm a vzdycky sem to hodne oplakala. Měla jsem každý den špatnou náladu asi půl roku, než mi to zase dorostlo. Já mám úplnou fobii z krátkých vlasů Crying or Very sad Takže na krátký vlasy nemůžu ani pomyslet. Ale ted me taky dost trápí jak s emi ty vlasy pořád zkracují Crying or Very sad coz při mý fobii z krátkých vlasů je hrozný. Díky tomu, jak se mi ty vlasy zkracovaly skoro na ramena, tak me to přivedlo az na psychiatrii a za to se hodne stydím Crying or Very sad Proste u mě jsou vlasy všechno a nevím kdyz to tahle budu brát, jak to půjde dál Crying or Very sad


skarmi prepac, ale mohla by si mi prosim ta objasnit, ako to myslis s tym skracovanim vlasov? akoze sa ti lamu a tym skracuju? lebo obcas pozorujem u seba nieco podobne, ale lamanim alebo stiepenim to nie je. tak len ci mi nahodou nieco neunika...



noo, oni se nelámou, onijak jsou právě slabý, tak se mi třeba treba polovina vlasů zkrátí to znamená , že tu polovinu nemám tý dýlky, já to mám odrostlý nad prsa , to už jsou moje vlasy a zbytek se mi práve zkracuje k délce nad prsa=(( Crying or Very sad oni se nelámou, práve jak jsou slabý tak se přetrhnou raz dva Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kassy
81-160
81-160


Založen: 9.2.2009
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 5:20 pm    Předmět: Re: v Citovat

skarma007 napsal:
Díky tomu, jak se mi ty vlasy zkracovaly skoro na ramena, tak me to přivedlo az na psychiatrii a za to se hodne stydím Crying or Very sad Proste u mě jsou vlasy všechno a nevím kdyz to tahle budu brát, jak to půjde dál Crying or Very sad


Proč se za to stydíš? Budu teď trochu "filosofovat", ale není konečně na čase začít vlasy brát jako součást těla jako každou jinou? Krom toho, že jejich poškození nebolí (resp. bolí jen výjimečně a krátkodobě) se přece ničím neliší. A u někoho můžou být dost pevně spojené s osobností a sebevědomím. Je mi jasné, že krátkovlasatci, kteří se o vlasy nijak zvlášť nestarají a berou je spíš jako módní doplněk hodnotou ekvivalentní třeba módním botám, tohle nepochopí. Ale pro mě prostě vlasy jsou část mého těla a součást mé osobnosti a kdyby jim někdo nebo něco ublížilo, budu z toho hodně rozhozená. A nestydím se za to a nevydím k tomu důvod. Pro každého je důležité něco jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 6:58 pm    Předmět: Re: v Citovat

Kassy napsal:
skarma007 napsal:
Díky tomu, jak se mi ty vlasy zkracovaly skoro na ramena, tak me to přivedlo az na psychiatrii a za to se hodne stydím Crying or Very sad Proste u mě jsou vlasy všechno a nevím kdyz to tahle budu brát, jak to půjde dál Crying or Very sad


Proč se za to stydíš? Budu teď trochu "filosofovat", ale není konečně na čase začít vlasy brát jako součást těla jako každou jinou? Krom toho, že jejich poškození nebolí (resp. bolí jen výjimečně a krátkodobě) se přece ničím neliší. A u někoho můžou být dost pevně spojené s osobností a sebevědomím. Je mi jasné, že krátkovlasatci, kteří se o vlasy nijak zvlášť nestarají a berou je spíš jako módní doplněk hodnotou ekvivalentní třeba módním botám, tohle nepochopí. Ale pro mě prostě vlasy jsou část mého těla a součást mé osobnosti a kdyby jim někdo nebo něco ublížilo, budu z toho hodně rozhozená. A nestydím se za to a nevydím k tomu důvod. Pro každého je důležité něco jiného.


stydím, no, že to beru psychicky tak špatne=(( Tak to jsem ráda, že nejsem jediná, kdo by to bral takšpatne s tema vlasama, jsem myslela, že uz jsem asi fakt jediná, kdo to s temi vlasy tak prožívá no, ale prostě já nedokážu mít krátký vlasy, to bych se hodne trápila=(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kosimka
21-40
21-40


Založen: 9.9.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 7:45 pm    Předmět: Citovat

"A u někoho můžou být dost pevně spojené s osobností a sebevědomím." Presne si to vystihla, proste sa necítim sama sebou, každý pohľad do zrkadla je pre mňa bolestný, lebo akoby som videla niekoho cudzieho.
Skarma007-teba tiež chápem, tiež som mala obdobie, keď som mala vlasy také suché, že sa mi lámaním skracovali, namiesto toho, aby rástli. Bolo to v mojom platinovom období, kedy som si do farby pridávala 15% peroxid, tak ani sa nedivím, že to tak dopadlo. Musela som vlasy skrátiť, tiež som vtedy trpela, ale pri šetrnejšej farbe dorástli.
Ale máš krásne vlasy, a prídu do fázy, ked sa prestanú skracovať, neboj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 8:04 pm    Předmět: v Citovat

Skarma007-teba tiež chápem, tiež som mala obdobie, keď som mala vlasy také suché, že sa mi lámaním skracovali, namiesto toho, aby rástli. Bolo to v mojom platinovom období, kedy som si do farby pridávala 15% peroxid, tak ani sa nedivím, že to tak dopadlo. Musela som vlasy skrátiť, tiež som vtedy trpela, ale pri šetrnejšej farbe dorástli.
Ale máš krásne vlasy, a prídu do fázy, ked sa prestanú skracovať, neboj.[/quote]


páni 15 procentní?A kolikrát sis ho na vlásky dala?já jsem ted ponaučená, takže dám poslední melír, celkem dva melíry bych mela mít na hlave a už nebudu nikdy snad barvit jen odrosty. Je to hrozné, jak ty vlasy zlobí=( Děkuji moc=) Já ti přeji, abys byla se svými vlásky maximálně spokojená=)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kosimka
21-40
21-40


Založen: 9.9.2009
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 8:12 pm    Předmět: Citovat

No, on bol vlastne 30% Laughing , z nemocnice, ale ja som ho riedila 1:1 s vodou, a miešala s C10 Palette, odfarbovala som sa takto asi 10 rokov, mala som vlasy po zadok a úplne biele, čo bolo splnenie môjho sna, ale začali sa mi skracovať, tak som prestala a začala požívať normálne farby.
Melír je to najväčšie svinstvo, keď chceš mať svetlejšie prúžky, tak ti radím radšej farbu, napr. Ledová blond XXL je super a určite tak neničí ako melír. Každopádne je najlepšie nefarbiť vôbec, ale to sa ľahko hovorí, ja som na farbení úplne závislá, hrozne ma to baví.
Hodne dlhé vlásky želám aj ja tebe Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 8:48 pm    Předmět: v Citovat

Kosimka napsal:
No, on bol vlastne 30% Laughing , z nemocnice, ale ja som ho riedila 1:1 s vodou, a miešala s C10 Palette, odfarbovala som sa takto asi 10 rokov, mala som vlasy po zadok a úplne biele, čo bolo splnenie môjho sna, ale začali sa mi skracovať, tak som prestala a začala požívať normálne farby.
Melír je to najväčšie svinstvo, keď chceš mať svetlejšie prúžky, tak ti radím radšej farbu, napr. Ledová blond XXL je super a určite tak neničí ako melír. Každopádne je najlepšie nefarbiť vôbec, ale to sa ľahko hovorí, ja som na farbení úplne závislá, hrozne ma to baví.
Hodne dlhé vlásky želám aj ja tebe Wink


pání tak to tvoje vlásky vydrželo hodně=) takže to jsi 10 let to pořád odbarvovala celé délky?páni... no barva je u me na nic vůbec nezesvetlí=( za to krásnej platinovej melír delá v mých vlasech spíš delallo divy,=) jojo me treba nesluší hnedé, mi každej říká, tak chci zůstat u blond=) a děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 9:05 pm    Předmět: Citovat

Když jsem si nechala udělat v létě melír, tak se mi ty vlasy taky začaly dost lámat, u padávat, zkracovat a byla roztřepený třeba na čtyřikrát... taky ty vlasy byly oproti ostatním na první pohled slaboučký a tenoučký... takže jsem byla na melíru 2x a teď barvim... je to fakt mor Evil or Very Mad
Co je v tom melíru tak agresivního oproti barvě vůbec?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po listopad 02, 2009 10:07 pm    Předmět: Citovat

tiez sa musim priznat, ze keby sa mojim vlasom nieco stalo, tak skoncim na psychiatrii. je to pre mna ine, ako pre ludi, tkory vlasy beru ako modnu zalezitost. vlasy su moje ja
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.