Umí muži pečovat kvalitně o své dlouhé vlasy ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=617c268e368ca911cd3660f1e3a1d5dbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Umí muži pečovat kvalitně o své dlouhé vlasy ?
ANO.
20%
 20%  [ 14 ]
ANO, ale až když jsou poučeni.
57%
 57%  [ 40 ]
Spiše NE, protože...
17%
 17%  [ 12 ]
NE.
5%
 5%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 70

Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 6:42 am    Předmět: Citovat

Já si myslím, že někteří jsou líní, některým na vlasech záleží a pak si tu péči zajistí sami... a pokud těm líným nepomůže přítelkyně nebo nějaké jiné okolnosti, budou líní dál - i proto, že dnešní společností je to považiváno za zženštilost...
Jeden kamarád má dlouhé kudrnaté vlasy - asi do půl zad, ale kdyby nebyly kudrnaté, tak je má snad do pasu... A někdy prohodí takovou větu, jako že mu došel kondicionér/maska a musí koupit novou... A to byste se divili, jak se mu holky pošklebujou! Holky, ne kluci! Jim vždycky říkám, že má delší vlas než ony (na mikádo), tak ať jo nechají být... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 8:17 am    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Já si myslím, že někteří jsou líní, některým na vlasech záleží a pak si tu péči zajistí sami... a pokud těm líným nepomůže přítelkyně nebo nějaké jiné okolnosti, budou líní dál - i proto, že dnešní společností je to považiváno za zženštilost...
Jeden kamarád má dlouhé kudrnaté vlasy - asi do půl zad, ale kdyby nebyly kudrnaté, tak je má snad do pasu... A někdy prohodí takovou větu, jako že mu došel kondicionér/maska a musí koupit novou... A to byste se divili, jak se mu holky pošklebujou! Holky, ne kluci! Jim vždycky říkám, že má delší vlas než ony (na mikádo), tak ať jo nechají být... Evil or Very Mad


Ano musím jen souhlasit ale v dnešní době je ten výsměch už obou stranný vlastní zkušenost jak na mne lidi koukají ono se to totiž dá vyčíst s mimiky a očí,takže souhlasím.Hlavní problém je v tom že většina mládeže se posmívá ostatní jen aby byli "drsnější" před ostatníma.Pak také vzniká šikana ale o tom už nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 9:27 am    Předmět: Citovat

Já sama, ač jsem holka, se nikde nešířím o tom, jak se starám o vlasy, jen u lidí, kde vím, že mě nebudou mít za exota - a těch není mnoho, protože bětšina lidí v mém okolí (až na toho kudrnatého kamaráda) praktikuje metodu "umeju, vyfénuju a jdu a víc mě to nezajímá" Jo a netýká se to jen mládeže (myšleno pubertální mládež třeba kolem 15, 16) - takhle se chovají i lidi, kteří jakoby předstírají, že je vzhled nezajímá a je jim klidně 25... Ačkoli moc dobře vím, že zajímá... Rolling Eyes jen na veřejnosti to nikdy nepřiznají...(ale to už sem možná ani nepatří...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 10:14 am    Předmět: Citovat

Moje drahá polovička má nádherný hustý vlasy, někam do půlky lopatek (snad ho ještě chvilku udržim dál od nůžek Laughing ). Vlasy si jen každý druhý den umyje, protože se mu mastí, a tím jeho péče končí. Za dva roky se česal jednou - když jsme šli bráškovi na svatbu a to jsem mu ještě musela půjčit hřeben Smile Vrchol mého vlivu byl ten, že jsem ho donutila vyzkoušet jiný šampon (používal jeden asi tři nebo čtyři roky). No jo, má svou hlavu

Lalaith - souhlasím s tebou, spousta lidí jsou pokrytci. Taky jich znám pár, kteří si hrají na to, jak je vůbec nezajímá co mají na sobě, co si učesali.. ale jejich největší zábavou je nakupování oblečení, pomlouvání oděvů ostatních a každé ráno se třikrát převléknou než vyjdou ven Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 10:31 am    Předmět: Citovat

Myslím, že je pro chlapy asi jednoduší (když maj dlouhý vlasy) se moc nešířit jak moc o ty vlasy pečují, právě kvůli tomu výsměchu. My tady máme pochopení pro péči a nepřijde nám to nijak zvláštní, ale většina ostatních si myslim, že u chlapa pochopení mít nebude (masky, zábaly, olejíčky, nesmyslíky Laughing) - odsouzení pro zženštilost, metrosexualitu a já nevim co všechno. U ženský si řeknou jenom že je to pipka, ale ok.
Taky se nešířim že jsem vlasoúchyl, jenom v podobně postižený společnosti - sice se za to nestydim, ale lidi nemusí vědět všechno a případným poznámkám taky ráda předejdu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 10:36 am    Předmět: Citovat

Přesně tak, beru to jako svou soukromou věc... Vím o několika málo, se kterými se o tom můžu aspoň maličko bavit, ale to je vše...
(ale teda to pokrytectví některých lidí mě vytáčí, znám slečnu, co vždycky "pomlouvá" někoho ze školy z tělocviku, že jde v upnutých tříčtvrťákcáh a v tílečku s výstřihem a jestli jí to není blbý a bla bla bla... ať si každý nosí na tělocvik co chce, já se taky cítím líp když vypadám líp než ve veytahaným triku... a kamarád to vystihl, když jí řekl: "tak choď taky tak a nezáviď..." Very Happy slečna patří k těm přírodním typům, kterým sice na vzhledu nezáleží, ale přece jen ve skutečnosti záleží aprávě často závidí...) pardon za OT, když mě strašně štve Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 12:38 pm    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
Taky se nešířim že jsem vlasoúchyl, jenom v podobně postižený společnosti - sice se za to nestydim, ale lidi nemusí vědět všechno a případným poznámkám taky ráda předejdu Smile


Ale napr na intráku ťažko utajím že som vlasoúchyl,so všetkými tými flaštičkami (a to tam mám len asi 1/4 vecí Laughing )...ale viem že nie som sama Smile

Inak to s tým výsmechom je asi pravda,tiež som počula ako jeden povedal že má tri šampóny, a už z toho mali veľkú srandu.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 1:07 pm    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
barthezka napsal:
Taky se nešířim že jsem vlasoúchyl, jenom v podobně postižený společnosti - sice se za to nestydim, ale lidi nemusí vědět všechno a případným poznámkám taky ráda předejdu Smile


Ale napr na intráku ťažko utajím že som vlasoúchyl,so všetkými tými flaštičkami (a to tam mám len asi 1/4 vecí Laughing )...ale viem že nie som sama Smile

Inak to s tým výsmechom je asi pravda,tiež som počula ako jeden povedal že má tri šampóny, a už z toho mali veľkú srandu.


Přesně já jsem jednou ve škole vypustil z úst slovo kartáč ....To byla klouzačka ...." Ty máš kartáč jako na podlahu vy doma nemáte hřeben ? atd "
A byli nejvíc rozesmátý....To jsou takový ty machrové s kterýma si nikdo nechce kamarádit tak ponižují ostatní aby byli IN.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eärendil
21-40
21-40


Založen: 10.5.2010
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 1:24 pm    Předmět: Citovat

Já mám stímhle moc problém nemám , ve třídě mi sice vlasy závidí ale nijak zle mi to najevo nedávají, jen jednou měli z toho že jsem vytáhnul o přestávce hřeben "druhé vánoce" Very Happy , možná je to v tom že jsou ve třídě jen samí kluci , to se u holek z vedlejší třídy bohužel říct nedá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: ne květen 16, 2010 1:30 pm    Předmět: Citovat

Eärendil napsal:
Já mám stímhle moc problém nemám , ve třídě mi sice vlasy závidí ale nijak zle mi to najevo nedávají, jen jednou měli z toho že jsem vytáhnul o přestávce hřeben "druhé vánoce" Very Happy , možná je to v tom že jsou ve třídě jen samí kluci , to se u holek z vedlejší třídy bohužel říct nedá...


No to mě povídej já jsem na Středním odborném učilišti automechanik je tam 350 žáku z toho 330 žáku kouří....Fakt bomba........bych střílel ale problém je v tom že z těch 349 žáku nemá nikdo delší vlasy než 4 cm.....Já jako jediný na učilišti mám to co mám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.